Macaé Tipy, statistiky a forma
AI sázkové tipy, statistiky a forma — aktualizováno denně.
5
Predikované zápasy
–
Míra úspěšnosti
LDWLLW
Aktuální forma
1.13
Góly / zápas
Zatím žádné tipy
Tipy počítáme zhruba 4 dny před výkopem, takže nadcházející zápasy se tu brzy objeví.
Poslední zápasy
Sao Cristovao RJ vs Macae, Carioca - 2, výkop 18:00. Kurzy: 2.35 domácí, 3.00 remíza, 2.87 hosté. Best Tip: padnou nejvýše 2 góly, kurz 1.52, důvěra 8.9/10. Konečný výsledek 2–1, tip nevyšel.
Sao Cristovao2
Macae1Macae vs Duque de Caxias, Carioca - 2, výkop 22:30. Kurzy: 3.45 domácí, 3.20 remíza, 1.97 hosté. Best Tip: hosté neprohrají, kurz 1.22, důvěra 2.0/10. Konečný výsledek 0–0, tip vyšel.
Macae0
Duque de Caxias0Nova Cidade vs Macae, Carioca - 2, výkop 19:00. Kurzy: 2.25 domácí, 3.10 remíza, 3.00 hosté. Best Tip: domácí neprohrají, kurz 1.32, důvěra 8.5/10. Konečný výsledek 1–2, tip nevyšel.
Nova Cidade1
Macae2Macae vs Petropolis, Carioca - 2, výkop 22:30. Kurzy: 2.92 domácí, 3.00 remíza, 2.30 hosté. Best Tip: padnou nejvýše 2 góly, kurz 1.53, důvěra 5.0/10. Konečný výsledek 0–1, tip vyšel.
Macae 0
Petropolis1Serrano RJ vs Macae, Carioca - 2, výkop 19:00. Kurzy: 1.93 domácí, 3.25 remíza, 3.65 hosté. Best Tip: výhra domácích, kurz 1.93, důvěra 4.6/10. Konečný výsledek 1–0, tip vyšel.
Serrano FC1
Macae0Macae vs Audax Rio, Carioca - 2, výkop 22:30. Kurzy: 2.20 domácí, 3.20 remíza, 2.92 hosté. Best Tip: padnou nejvýše 2 góly, kurz 1.64, důvěra 3.5/10. Konečný výsledek 2–0, tip vyšel.
Macae2
Audax RJ0
Konec
2.35
3.00
2.87
1X
U2.5
Ne
U2.5
8.9
U2.5
Konec
3.45
3.20
1.97
X2
U2.5
Ano
X2
2.0
✓ X2
Konec
2.25
3.10
3.00
1
U2.5
Ne
1X
8.5
1X
Konec
2.92
3.00
2.30
2
U2.5
Ne
U2.5
5.0
✓ U2.5
Konec
1.93
3.25
3.65
1
U2.5
Ne
1
4.6
✓ 1
Konec
2.20
3.20
2.92
1
U2.5
Ne
U2.5
3.5
✓ U2.5
Statistiky sezóny
Carioca - 2
10Zápasy
Procento výher 30%
Přehled výkonů
| Údaj | Domácí | Hosté | Celkem |
|---|---|---|---|
| Zápasy | 5 | 5 | 10 |
| Výhry | 2 | 1 | 3 |
| Remízy | 2 | 0 | 2 |
| Prohry | 1 | 4 | 5 |
| Vstřelené góly | 6 | 4 | 10 |
| Inkasované góly | 4 | 7 | 11 |
| Průměr vstřelených gólů | 1.2 | 0.8 | 1.0 |
| Průměr inkasovaných gólů | 0.8 | 1.4 | 1.1 |
| Čistá konta | 3 | 0 | 3 |
| Bez vstřeleného gólu | 3 | 2 | 5 |
Rekordy a série
Nejvyšší výhra
Domácí2-0
Hosté1-2
Nejtěžší porážka
Domácí0-1
Hosté2-1
Nejvíce vstřelených gólů
Domácí4
Hosté2
Nejvíce inkasovaných gólů
Domácí3
Hosté2
Série
Výhry1
Prohry2
Penalty
0/ 1
0% Proměněné
Časování gólů (vstřelené vs inkasované)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Vstřelené
Inkasované
Taktika a disciplína
Časování karet
0Žluté
1Červené
Vstřelené góly (nad/pod)
Nad 0.550%
5 zápasů
Nad 1.530%
3 zápasů
Nad 2.510%
1 zápasů
Nad 3.510%
1 zápasů
Nad 4.50%
0 zápasů
Hráči
Nejsou k dispozici žádná data o hráčích
Tabulka
Brazílie - Carioca - 2
| # | Tým | Z | G | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
9 | 15-6 | 19 |
| 2 |
|
9 | 12-7 | 19 |
| 3 |
|
9 | 12-7 | 18 |
| 4 |
|
9 | 11-6 | 18 |
| 5 |
|
9 | 11-7 | 15 |
| 6 |
|
9 | 12-10 | 13 |
| 7 |
|
9 | 8-11 | 12 |
| 8 |
|
9 | 9-9 | 11 |
| 9 |
|
9 | 4-7 | 7 |
| 10 |
|
9 | 8-12 | 6 |
| 11 |
|
9 | 5-12 | 5 |
| 12 |
|
9 | 7-20 | 2 |
Promotion - Carioca B1 (Play Offs: Semi-finals)
Relegation - Carioca B2
Bilance týmu Macaé v aktuální sezóně Carioca - 2: odehrané zápasy 10, výhry 3, remízy 2, prohry 5, vstřelené góly 10 (1.0 na zápas), inkasované góly 11 a čistá konta 3.
NerdyTips staví na plné transparentnosti — všechny dokončené tipy na Macaé zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii výsledků. Tipy na nadcházející zápasy vyžadují předplatné.
Macaé je jen jedním z tisíců týmů, které denně analyzujeme — prozkoumejte naše fotbalové predikce pro více než 700 lig.