Macaé Ennustused, statistika ja vorm
AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.
5
Ennustatud mängud
–
Ennustatavuse määr
LDWLLW
Hiljutine vorm
1.13
Väravad / mäng
Ennustusi veel pole
Arvutame ennustused umbes 4 päeva enne mängu algust, seega ilmuvad eelseisvad mängud siia peagi.
Viimased mängud
Sao Cristovao RJ vs Macae, Carioca - 2, algus kell 18:00. Koefitsiendid: 2.35 koduvõit, 3.00 viik, 2.87 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 2 väravat, koefitsient 1.52, usaldus 8.9/10. Lõppseis 2–1, vihje oli möödalask.
Sao Cristovao2
Macae1Macae vs Duque de Caxias, Carioca - 2, algus kell 22:30. Koefitsiendid: 3.45 koduvõit, 3.20 viik, 1.97 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.22, usaldus 2.0/10. Lõppseis 0–0, vihje oli tabamus.
Macae0
Duque de Caxias0Nova Cidade vs Macae, Carioca - 2, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 2.25 koduvõit, 3.10 viik, 3.00 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.32, usaldus 8.5/10. Lõppseis 1–2, vihje oli möödalask.
Nova Cidade1
Macae2Macae vs Petropolis, Carioca - 2, algus kell 22:30. Koefitsiendid: 2.92 koduvõit, 3.00 viik, 2.30 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 2 väravat, koefitsient 1.53, usaldus 5.0/10. Lõppseis 0–1, vihje oli tabamus.
Macae 0
Petropolis1Serrano RJ vs Macae, Carioca - 2, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 1.93 koduvõit, 3.25 viik, 3.65 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.93, usaldus 4.6/10. Lõppseis 1–0, vihje oli tabamus.
Serrano FC1
Macae0Macae vs Audax Rio, Carioca - 2, algus kell 22:30. Koefitsiendid: 2.20 koduvõit, 3.20 viik, 2.92 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 2 väravat, koefitsient 1.64, usaldus 3.5/10. Lõppseis 2–0, vihje oli tabamus.
Macae2
Audax RJ0
Lõpp
2.35
3.00
2.87
1X
U2.5
Ei
U2.5
8.9
U2.5
Lõpp
3.45
3.20
1.97
X2
U2.5
Jah
X2
2.0
✓ X2
Lõpp
2.25
3.10
3.00
1
U2.5
Ei
1X
8.5
1X
Lõpp
2.92
3.00
2.30
2
U2.5
Ei
U2.5
5.0
✓ U2.5
Lõpp
1.93
3.25
3.65
1
U2.5
Ei
1
4.6
✓ 1
Lõpp
2.20
3.20
2.92
1
U2.5
Ei
U2.5
3.5
✓ U2.5
Hooaja statistika
Carioca - 2
10Mängud
Võidumäär 30%
Näitajate jaotus
| Näitaja | Kodu | Võõrsil | Kokku |
|---|---|---|---|
| Mängud | 5 | 5 | 10 |
| Võidud | 2 | 1 | 3 |
| Viigid | 2 | 0 | 2 |
| Kaotused | 1 | 4 | 5 |
| Löödud väravad | 6 | 4 | 10 |
| Sisse lastud väravad | 4 | 7 | 11 |
| Keskm. löödud väravad | 1.2 | 0.8 | 1.0 |
| Keskm. sisse lastud väravad | 0.8 | 1.4 | 1.1 |
| Nullimängud | 3 | 0 | 3 |
| Mängud väravata | 3 | 2 | 5 |
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu2-0
Võõrsil1-2
Suurim kaotus
Kodu0-1
Võõrsil2-1
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu4
Võõrsil2
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu3
Võõrsil2
Seeriad
Võit1
Kaotus2
Penaltid
0/ 1
0% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Löödud
Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
Kaartide ajastus
0Kollased
1Punased
Löödud väravad
Üle 0.550%
5 mängu
Üle 1.530%
3 mängu
Üle 2.510%
1 mängu
Üle 3.510%
1 mängu
Üle 4.50%
0 mängu
Mängijad
Mängijate andmed puuduvad
Tabel
Brasiilia - Carioca - 2
| # | Meeskond | M | V | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
9 | 15-6 | 19 |
| 2 |
|
9 | 12-7 | 19 |
| 3 |
|
9 | 12-7 | 18 |
| 4 |
|
9 | 11-6 | 18 |
| 5 |
|
9 | 11-7 | 15 |
| 6 |
|
9 | 12-10 | 13 |
| 7 |
|
9 | 8-11 | 12 |
| 8 |
|
9 | 9-9 | 11 |
| 9 |
|
9 | 4-7 | 7 |
| 10 |
|
9 | 8-12 | 6 |
| 11 |
|
9 | 5-12 | 5 |
| 12 |
|
9 | 7-20 | 2 |
Promotion - Carioca B1 (Play Offs: Semi-finals)
Relegation - Carioca B2
Praegusel Carioca - 2 hooajal on Macaé saavutanud 3 võitu, 2 viiki ja 5 kaotust 10 mängus, lüües 10 väravat (1.0 mängu kohta) ja lastes sisse 11, sealhulgas 3 mängu väravat sisse laskmata.
NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Macaé ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.
Macaé on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.