Mattersburg Tipy, statistiky a forma
AI sázkové tipy, statistiky a forma — aktualizováno denně.
3
Predikované zápasy
–
Míra úspěšnosti
DLLW
Aktuální forma
1.07
Góly / zápas
Mattersburg SV 2020: série 5 domácích zápasů bez porážky
Zatím žádné tipy
Tipy počítáme zhruba 4 dny před výkopem, takže nadcházející zápasy se tu brzy objeví.
Poslední zápasy
Mattersburg SV 2020 vs Oberwart, Regionalliga - Ost, výkop 16:00. Kurzy: 3.35 domácí, 3.70 remíza, 2.02 hosté. Best Tip: hosté neprohrají, kurz 1.34, důvěra 8.0/10. Konečný výsledek 1–1, tip vyšel.
Mattersburg1
Oberwart1Traiskirchen vs Mattersburg SV 2020, Regionalliga - Ost, výkop 18:30. Kurzy: 1.50 domácí, 4.55 remíza, 5.00 hosté. Best Tip: výhra domácích, kurz 1.50, důvěra 4.6/10. Konečný výsledek 2–1, tip vyšel.
Traiskirchen2
Mattersburg1Mannsdorf-Grossenzersdorf vs Mattersburg SV 2020, Regionalliga - Ost, výkop 18:00. Kurzy: 1.32 domácí, 4.90 remíza, 7.00 hosté. Best Tip: výhra domácích, kurz 1.32, důvěra 8.0/10. Konečný výsledek 4–0, tip vyšel.
Mannsdorf4
Mattersburg0Mattersburg SV 2020 vs Parndorf, Regionalliga - Ost, výkop 16:00. Kurzy: 3.05 domácí, 3.65 remíza, 2.10 hosté. Best Tip: padnou alespoň 3 góly, kurz 1.54, důvěra 1.3/10. Konečný výsledek 1–0, tip nevyšel.
Mattersburg1
Parndorf0
Konec
▴3.35
3.70
▾2.02
2
O2.5
Ano
X2
8.0
✓ X2
Konec
▾1.50
▴4.55
▴5.00
1
O2.5
Ano
1
4.6
✓ 1
Konec
▾1.32
▴4.90
▴7.00
1
O2.5
Ano
1
8.0
✓ 1
Konec
▾3.05
▾3.65
▴2.10
1X
O2.5
Ano
O2.5
1.3
O2.5
Statistiky sezóny
Regionalliga - Ost
14Zápasy
Procento výher 36%
Přehled výkonů
| Údaj | Domácí | Hosté | Celkem |
|---|---|---|---|
| Zápasy | 8 | 6 | 14 |
| Výhry | 4 | 1 | 5 |
| Remízy | 2 | 0 | 2 |
| Prohry | 2 | 5 | 7 |
| Vstřelené góly | 10 | 5 | 15 |
| Inkasované góly | 6 | 14 | 20 |
| Průměr vstřelených gólů | 1.3 | 0.8 | 1.1 |
| Průměr inkasovaných gólů | 0.8 | 2.3 | 1.4 |
| Čistá konta | 4 | 1 | 5 |
| Bez vstřeleného gólu | 2 | 2 | 4 |
Rekordy a série
Nejvyšší výhra
Domácí3-0
Hosté0-2
Nejtěžší porážka
Domácí0-2
Hosté4-0
Nejvíce vstřelených gólů
Domácí3
Hosté2
Nejvíce inkasovaných gólů
Domácí2
Hosté4
Série
Výhry3
Prohry3
Časování gólů (vstřelené vs inkasované)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Vstřelené
Inkasované
Taktika a disciplína
Časování karet
16-301
1Žluté
0Červené
Vstřelené góly (nad/pod)
Nad 0.571%
10 zápasů
Nad 1.529%
4 zápasů
Nad 2.57%
1 zápasů
Nad 3.50%
0 zápasů
Nad 4.50%
0 zápasů
Hráči
Nejsou k dispozici žádná data o hráčích
Tabulka
| # | Tým | Z | G | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
14 | 34-13 | 29 |
| 2 |
|
14 | 33-17 | 27 |
| 3 |
|
14 | 27-16 | 27 |
| 4 |
|
14 | 27-19 | 26 |
| 5 |
|
14 | 30-25 | 25 |
| 6 |
|
14 | 17-14 | 21 |
| 7 |
|
14 | 19-19 | 21 |
| 8 |
|
14 | 21-27 | 20 |
| 9 |
|
14 | 23-18 | 19 |
| 10 |
|
14 | 28-23 | 18 |
| 11 |
|
14 | 19-19 | 18 |
| 12 |
|
14 | 17-21 | 17 |
| 13 |
|
14 | 15-20 | 17 |
| 14 |
|
14 | 9-21 | 13 |
| 15 |
|
14 | 18-22 | 12 |
| 16 |
|
14 | 7-50 | 1 |
Bilance týmu Mattersburg SV 2020 v aktuální sezóně Regionalliga - Ost: odehrané zápasy 14, výhry 5, remízy 2, prohry 7, vstřelené góly 15 (1.1 na zápas), inkasované góly 20 a čistá konta 5.
NerdyTips staví na plné transparentnosti — všechny dokončené tipy na Mattersburg SV 2020 zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii výsledků. Tipy na nadcházející zápasy vyžadují předplatné.
Mattersburg SV 2020 je jen jedním z tisíců týmů, které denně analyzujeme — prozkoumejte naše fotbalové predikce pro více než 700 lig.