Přejít na obsah
Nõmme United II
Využívá NT Apex AI

Nõmme United II Tipy, statistiky a forma

AI tipy na sázení, statistiky a forma — aktualizováno denně.

17
Predikované zápasy
76.5%
Míra úspěšnosti
LDWLWL
Aktuální forma
1.60
Góly / Zápas
Nõmme United II je venku v posledních 9 zápasech bez výhry
Nõmme United II měl v posledních 13 zápasech over 1.5 gólu
Nõmme United II neměl v posledních 40 zápasech žádnou červenou kartu
Žádné nadcházející zápasy

Tým Nõmme United II nemá momentálně naplánovaný žádný zápas. Níže si prohlédněte nedávné výsledky a statistiky sezóny.

Poslední zápasy

Nomme II Průměrné statistiky

Posledních 10 zápasů
StřelyNa branku / zápas
5.4
Držení míče
51%
RohyPrůměr na zápas
4.6
Procento výher
20%

Statistiky sezóny

Esiliiga A Estonsko · Sezóna 2026
24Zápasy Procento výher 29%
Přehled výkonů
Stat Domácí Hosté Celkem
Zápasy121224
Výhry437
Remízy336
Prohry5611
Vstřelené góly182442
Obdržené góly213152
Průměr vstřelených gólů1.52.01.8
Průměr obdržených gólů1.82.62.2
Čistá konta213
Bez vstřeleného gólu202
Rekordy a série
Nejvyšší výhra
Domácí4-1
Hosté1-3
Nejtěžší porážka
Domácí0-3
Hosté5-2
Nejvíce vstřelených gólů
Domácí4
Hosté4
Nejvíce inkasovaných gólů
Domácí3
Hosté5
Série
Výhry2
Prohry4
Penalty
1/ 1
100.00% Proměněné
Časování gólů (vstřelené vs inkasované)
2–7
0-15
6–4
16-30
6–9
31-45
11–9
46-60
5–11
61-75
12–9
76-90
Vstřelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časování karet
0Žluté
0Červené
Vstřelené góly (nad/pod)
Nad 0.592%
22 zápasů
Nad 1.550%
12 zápasů
Nad 2.525%
6 zápasů
Nad 3.58%
2 zápasů
Nad 4.50%
0 zápasů

Hráči

Nejsou k dispozici žádná data o hráčích

Tabulka

Estonsko - Esiliiga A
# Tým Z G B
1 Tartu Welco 25 74-35 54
2 Viimsi 24 43-24 41
3 Flora II 24 57-42 40
4 Elva 24 42-37 37
5 Tallinna Kalev 24 47-42 35
6 FCI Levadia II 25 47-48 34
7 Maardu 24 36-51 32
8 Nõmme United II 24 42-52 27
9 FC Tallinn 25 31-54 25
10 Nõmme Kalju II 25 33-67 19

Často kladené otázky

Jsou predikce na zápasy Nõmme United II přesné?
Naše AI NT Apex dosáhla přesnosti nejlepších tipů 76.5% napříč 17 analyzovanými zápasy týmu Nõmme United II. Každá dokončená predikce zůstává veřejná, takže si můžete ověřit její úspěšnost.
Kde najdu predikci na příští zápas týmu Nõmme United II?
Příští zápas týmu Nõmme United II a jeho AI predikce — nejlepší tip, jistota a kurzy — jsou zobrazeny v horní části záložky Predikce na této stránce a aktualizovány denně.
Jaké trhy pokrýváte pro Nõmme United II?
Pro každý zápas týmu Nõmme United II predikujeme konečný výsledek (1X2), počet gólů méně/více, oba týmy skórují, přesný výsledek a také očekávané góly (xG), rohy a držení míče.

Tipy a predikce na zápasy Nõmme United II

Hledáte tipy na Nõmme United II? NerdyTips generuje fotbalové tipy na zápasy týmu Nõmme United II vlastním AI algoritmem NT Apex. Zatím jsme analyzovali 17 zápasů týmu Nõmme United II s úspěšností nejlepšího tipu 76.5%. Tipujeme konečný výsledek, Under/Over, oba týmy skórují, přesný výsledek, xG, rohy a držení míče.

V aktuální sezóně Esiliiga A zaznamenal tým Nõmme United II 7 výher, 6 remíz a 11 proher v 24 zápasech, vstřelil 42 gólů (1.8 na zápas) a inkasoval 52, přičemž udržel 3 čistých kont.

NerdyTips staví na plné transparentnosti — všechny dokončené tipy na Nõmme United II zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii výsledků. Tipy na nadcházející zápasy vyžadují předplatné.

Nõmme United II je jen jedním z tisíců týmů, které denně analyzujeme — prozkoumejte naše fotbalové predikce pro více než 160 lig.