Přejít na obsah
Využívá NT Apex AI
St Patrick's Athl.

Patrick's A Tipy, statistiky a forma

AI sázkové tipy, statistiky a forma — aktualizováno denně.

€4.78m Ø 27.0 Premier Division
125
Predikované zápasy
64.0%
Míra úspěšnosti
LDLLWW
Aktuální forma
1.67
Góly / zápas
St Patrick's Athl.: žádná červená karta v posledních 22 zápasech
Zatím žádné tipy

Tipy počítáme zhruba 4 dny před výkopem, takže nadcházející zápasy se tu brzy objeví.

Poslední zápasy

St Patrick's Athl. vs Bohemians, Premier Division, výkop 19:45. Kurzy: 1.89 domácí, 3.65 remíza, 4.10 hosté. Best Tip: domácí neprohrají, kurz 1.24, důvěra 1.0/10. Konečný výsledek 2–3, tip nevyšel.
Konec
Patrick's A2
Bohemians3
▾1.89
▴3.65
▴4.10
1X
▾1.24
O1.5
▾1.23
Ne
▾2.12
1X
▾1.24
1.0
1X
▾1.241.0
Galway United vs St Patrick's Athl., Premier Division, výkop 19:45. Kurzy: 4.75 domácí, 3.85 remíza, 1.70 hosté. Best Tip: výhra hostů, kurz 1.70, důvěra 5.6/10. Konečný výsledek 0–0, tip nevyšel.
Konec
Galway0
Patrick's A0
▴4.75
▴3.85
▾1.70
2
▾1.70
U3.5
▴1.44
Ne
▴2.10
2
▾1.70
5.6
2
▾1.705.6
Derry City vs Patrick's A, Premier Division, výkop 20:00. Kurzy: 3.75 domácí, 3.35 remíza, 2.12 hosté. Best Tip: padnou alespoň 2 góly, kurz 1.33, důvěra 4.2/10. Konečný výsledek 1–0, tip nevyšel.
Konec
Derry City1
Patrick's A0
▴3.75
▴3.35
▾2.12
X
▴3.35
O1.5
▴1.33
Ano
▴1.82
O1.5
▴1.33
4.2
O1.5
▴1.334.2
St Patrick's Athl. vs Shelbourne, Premier Division, výkop 20:00. Kurzy: 1.58 domácí, 4.10 remíza, 5.60 hosté. Best Tip: padnou nejvýše 3 góly, kurz 1.42, důvěra 3.3/10. Konečný výsledek 1–2, tip vyšel.
Konec
Patrick's A1
Shelbourne 2
▾1.58
▴4.10
▴5.60
X2
▴2.50
U3.5
▴1.42
Ne
▾1.92
U3.5
▴1.42
3.3
✓ U3.5
▴1.423.3
Sligo Rovers vs Patrick's A, Premier Division, výkop 19:45. Kurzy: 8.50 domácí, 5.00 remíza, 1.35 hosté. Best Tip: výhra hostů, kurz 1.35, důvěra 10/10. Konečný výsledek 0–1, tip vyšel.
Konec
Sligo Rovers0
Patrick's A1
▴8.50
▴5.00
▾1.35
2
▾1.35
U3.5
▴1.47
Ano
1.93
2
▾1.35
10
✓ 2
▾1.3510
Dundalk vs Patrick's A, Premier Division, výkop 19:45. Kurzy: 3.55 domácí, 3.75 remíza, 2.02 hosté. Best Tip: padnou alespoň 2 góly, kurz 1.20, důvěra 6.9/10. Konečný výsledek 0–4, tip vyšel.
Konec
Dundalk0
Patrick's A4
▴3.55
▴3.75
▾2.02
2
▾2.02
O1.5
▾1.20
Ano
▾1.57
O1.5
▾1.20
6.9
✓ O1.5
▾1.206.9
St Patrick's Athl. vs Shamrock Rovers, Premier Division, výkop 20:00. Kurzy: 2.32 domácí, 3.25 remíza, 3.25 hosté. Best Tip: domácí neprohrají, kurz 1.39, důvěra 8.5/10. Konečný výsledek 2–0, tip vyšel.
Konec
Patrick's A2
Shamrock Rovers0
▴2.32
3.25
▾3.25
1
▴2.32
O1.5
▾1.34
Ano
▾1.80
1X
▴1.39
8.5
✓ 1X
▴1.398.5

Statistiky sezóny

Premier Division Irsko · Sezóna 2026
36Zápasy Procento výher 47%
Přehled výkonů
Údaj Domácí Hosté Celkem
Zápasy181836
Výhry10717
Remízy369
Prohry5510
Vstřelené góly342155
Inkasované góly151631
Průměr vstřelených gólů1.91.21.5
Průměr inkasovaných gólů0.80.90.9
Čistá konta7714
Bez vstřeleného gólu4812
Rekordy a série
Nejvyšší výhra
Domácí4-0
Hosté0-4
Nejtěžší porážka
Domácí0-2
Hosté2-0
Nejvíce vstřelených gólů
Domácí4
Hosté4
Nejvíce inkasovaných gólů
Domácí3
Hosté2
Série
Výhry4
Prohry2
Penalty
4/ 5
80.00% Proměněné
Časování gólů (vstřelené vs inkasované)
10–6
0-15
8–1
16-30
9–6
31-45
9–4
46-60
8–8
61-75
11–6
76-90
Vstřelené Inkasované
Taktika a disciplína
4-4-210 G
3-1-4-25 G
5-3-24 G
3-5-24 G
59Žluté
1Červené
Vstřelené góly (nad/pod)
Nad 0.567%
24 zápasů
Nad 1.547%
17 zápasů
Nad 2.525%
9 zápasů
Nad 3.514%
5 zápasů
Nad 4.50%
0 zápasů

Hráči

Hráč Věk Poz Hod
S. Hoare S. Hoare 31 DEF 7.30
J. Redmond J. Redmond 25 DEF 7.26
J. Lennon J. Lennon 27 MID 7.20
L. Turner L. Turner 23 DEF 7.18
K. Leavy K. Leavy 23 MID 7.07
J. Anang J. Anang 25 GK 6.97
A. Keena A. Keena 26 FWD 6.97
C. Forrester C. Forrester 33 MID 6.81
R. Edmondson R. Edmondson 24 FWD 6.76
Z. Elbouzedi Z. Elbouzedi 27 DEF 6.72
A. Olusanya A. Olusanya 25 FWD 6.57
M. Mata M. Mata 25 FWD 6.56
B. Baggley B. Baggley 23 MID 6.50
J. McClelland J. McClelland 28 DEF 6.40
J. Brown J. Brown 27 DEF 6.38
S. Power S. Power 27 FWD 6.30
R. Palmer R. Palmer 27 MID 6.27
A. Breslin A. Breslin 28 DEF 6.22
D. Nugent D. Nugent 24 MID 6.09
T. Grivosti T. Grivosti 26 DEF 5.68
S. Rooney S. Rooney 17 FWD 4.91
R. Sheridan R. Sheridan 16 MID 4.87
R. Bartley R. Bartley 19 MID 4.67
G. Nzingo G. Nzingo 20 MID 4.27
R. Boyce R. Boyce 24 DEF 3.40
B. Canny B. Canny 17 DEF 3.30
S. McHale S. McHale 20 DEF 2.67
D. Rogers D. Rogers 31 GK 2.63

Tabulka

Irsko - Premier Division
# Tým Z G B
1 Shamrock Rovers 36 59-38 68
2 Bohemians 36 63-44 65
3 St Patrick's Athl. 36 55-31 60
4 Shelbourne 36 52-50 49
5 Derry City 36 50-47 48
6 Dundalk 36 55-59 45
7 Waterford 36 54-61 43
8 Galway United 36 46-53 42
9 Drogheda United 36 44-57 40
10 Sligo Rovers 36 28-66 25
Play-offs Qualifying Relegation Play-offs Relegation

Tipy a predikce na zápasy St Patrick's Athl.

Hledáte tipy na St Patrick's Athl.? NerdyTips nabízí fotbalové tipy na zápasy týmu St Patrick's Athl. od našeho AI modelu NT Apex. Zatím jsme analyzovali 125 zápasů týmu St Patrick's Athl. a úspěšnost Best Tip u nich činí 64.0%. Predikce zahrnují konečný výsledek, Více/Méně, Oba týmy dají gól, přesný výsledek, xG, rohy a držení míče.

Bilance týmu St Patrick's Athl. v aktuální sezóně Premier Division: odehrané zápasy 36, výhry 17, remízy 9, prohry 10, vstřelené góly 55 (1.5 na zápas), inkasované góly 31 a čistá konta 14.

V posledních 10 zápasech má St Patrick's Athl. průměrně 56 % držení míče, 1.88 xG a 6.2 rohu na zápas a 50 % vyhraných zápasů.

Aktuální odhadovaná tržní hodnota St Patrick's Athl. činí €4.78m.

NerdyTips staví na plné transparentnosti — všechny dokončené tipy na St Patrick's Athl. zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii výsledků. Tipy na nadcházející zápasy vyžadují předplatné.

St Patrick's Athl. je jen jedním z tisíců týmů, které denně analyzujeme — prozkoumejte naše fotbalové predikce pro více než 700 lig.