1. Fotballtips
  2. Ligaer
  3. Premier Division
  4. St Patrick's Athl.
St Patrick's Athl.

St Patrick's Athl. Spådommer, statistikk og form

Markedsverdi: €4.05m
KEY INSIGHT St Patrick's Athl. hadde over 1.5 mål i de siste 7 kampene
TREND St Patrick's Athl. hadde 60%+ ballbesittelse i de siste 4 kampene

Nylig form

WDWWD
112 Predikerte kamper
65.18% Forutsigbarhetsgrad

Patrick's A Gjennomsnittlig statistikk

Siste 10 kamper

Forventede mål
xG per kamp
1.49
Avslutninger
På mål / kamp
4.3
Ballbesittelse
59%
Hjørnespark
Snitt per kamp
7.6
Disiplin
Kort per kamp
1.4
Seiersprosent
50%

AI-tipsene

Drevet av NerdyTips

12:00

Kommende
Patrick's A
St Patrick's Athl.
vs
Derry City
Derry City
1.81
3.5
4.7

?

?

?

?

?

?

?

?
padlock

15:00

Ferdig
Patrick's A
St Patrick's Athl.
1 : 1
Dundalk
Dundalk
1.47
4.45
6.2

1

1.47

O2.5

1.6

NO

1.98

1

1.47
5.2/10

14:45

Ferdig
Patrick's A
St Patrick's Athl.
2 : 1
Wexford
Wexford
1.16
7.3
13

1

1.16

U3.5

1.8

NO

1.78

U3.5

1.8
5.5/10

14:30

Ferdig
Doncaster
Doncaster
2 : 4
Patrick's A
Patrick's A
2.12
3.8
4.05

1

2.12

U3.5

1.41

NO

2.18

U3.5

1.41
4.9/10

15:00

Ferdig
Waterford
Waterford
1 : 1
Patrick's A
Patrick's A
5.1
4.2
1.61

1

5.1

O1.5

1.21

YES

1.7

O1.5

1.21
4.6/10

14:45

Ferdig
Patrick's A
St Patrick's Athl.
3 : 0
Galway United
Galway U
1.44
4.5
6.75

1

1.44

U3.5

1.47

YES

1.84

1

1.44
5.4/10

15:00

Ferdig
red card Bohemians
Bohemians
2 : 0
Patrick's A
Patrick's A
2.55
3.15
3.1

1

2.55

O1.5

1.35

YES

1.8

1X

1.4
3.1/10

14:45

Ferdig
Patrick's A
St Patrick's Athl.
2 : 0
Sligo Rovers
Sligo Rovers
1.24
6
12

X2

4.15

U3.5

1.52

NO

1.67

U3.5

1.52
4.7/10

14:45

Ferdig
Patrick's A
St Patrick's Athl.
2 : 0
Drogheda United
Drogheda U
1.4
4.6
7.8

1

1.4

O1.5

1.26

NO

1.75

1

1.4
8.8/10

Spådommer og oddstips for St Patrick's Athl.

Leter du etter spådommer for St Patrick's Athl.? NerdyTips tilbyr AI-genererte fotballtips for St Patrick's Athl., drevet av vår algoritme NT Apex. Til nå har vi analysert 112 kamper med St Patrick's Athl., med en treffsikkerhet for beste tips på 65.18%. Spådommene dekker Sluttresultat, Over/Under, Begge lag scorer, Korrekt resultat, xG, Hjørnespark og Ballbesittelse.

I den nåværende Premier Division-sesongen har St Patrick's Athl. oppnådd 12 seire, 6 uavgjort og 6 tap i 24 kamper, scoret 39 mål (1.6 per kamp) og sluppet inn 20, med 9 kamper uten innslupne mål.

Over de siste 10 kampene har St Patrick's Athl. i gjennomsnitt 59% ballbesittelse, 1.49 xG og 7.6 hjørnespark per kamp, med en seiersprosent på 50%.

St Patrick's Athl. har for øyeblikket en estimert markedsverdi på €4.05m.

NerdyTips er bygget på full åpenhet — alle fullførte spådommer for St Patrick's Athl. forblir synlige, slik at du når som helst kan verifisere historikken vår. Spådommer for kommende kamper krever abonnement.

St Patrick's Athl. er bare ett av tusenvis av lag vi analyserer hver dag — utforsk våre fotballtips for mer enn 160 ligaer.

Premier DivisionIreland • Sesong 2026
Ytelsesoversikt
StatistikkHjemmeBorteTotalt
Kamper121224
Seire9312
Uavgjorte156
Tap246
Scorede mål271239
Innslupne mål61420
Snitt scorede mål2.31.01.6
Snitt innslupne mål0.51.20.8
Kamper uten baklengsmål639
Kamper uten scoring369
Rekorder og rekker
Største seier
Hjemme 4-0
Borte 1-3
Største tap
Hjemme 0-1
Borte 2-0
Flest scorede mål
Hjemme 4
Borte 3
Flest innslupne mål
Hjemme 1
Borte 2
Rekker
Seire 4
Tap 2
Straffespark
3 / 3
100.00% Satt
Måltidspunkt (scoret vs sluppet inn)
Taktikk og disiplin
4-4-2 10 G
5-3-2 3 G
3-4-2-1 3 G
3-4-3 2 G
36 Gule
1 Røde
Scorede mål
Mer enn 0.5 63%
15 Kamper
Mer enn 1.5 50%
12 Kamper
Mer enn 2.5 33%
8 Kamper
Mer enn 3.5 17%
4 Kamper
Mer enn 4.5 0%
0 Kamper
Spiller Alder Pos Vurd
S. Hoare
S. Hoare
31 DEF 7.37
J. Lennon
J. Lennon
27 MID 7.27
J. Redmond
J. Redmond
25 DEF 7.23
L. Turner
L. Turner
23 DEF 7.23
Z. Elbouzedi
Z. Elbouzedi
27 DEF 7.21
R. Bartley
R. Bartley
19 MID 7.20
K. Leavy
K. Leavy
23 MID 7.19
J. Anang
J. Anang
25 GK 7.06
D. Rogers
D. Rogers
31 GK 7.05
A. Keena
A. Keena
26 FWD 6.94
R. Palmer
R. Palmer
27 MID 6.91
B. Baggley
B. Baggley
23 MID 6.90
J. Brown
J. Brown
27 DEF 6.89
T. Grivosti
T. Grivosti
26 DEF 6.80
R. Boyce
R. Boyce
24 DEF 6.80
R. Edmondson
R. Edmondson
24 FWD 6.78
J. McClelland
J. McClelland
28 DEF 6.63
B. Canny
B. Canny
17 DEF 6.60
D. Nugent
D. Nugent
24 MID 6.55
C. Forrester
C. Forrester
33 MID 6.45
M. Mata
M. Mata
25 FWD 6.45
G. Nzingo
G. Nzingo
20 MID 6.37
A. Breslin
A. Breslin
28 DEF 6.34
S. Power
S. Power
27 FWD 6.30
S. Rooney
S. Rooney
17 FWD 6.28