Přejít na obsah
Využívá NT Apex AI
Saint Etienne

Saint Etienne Tipy, statistiky a forma

AI tipy na sázení, statistiky a forma — aktualizováno denně.

€73.30m Ø 23.4 Ligue 2
104
Predikované zápasy
66.3%
Míra úspěšnosti
WWDLWW
Aktuální forma
2.53
Góly / Zápas
Saint Etienne skóroval ve všech z posledních 10 zápasů
Saint Etienne měl over 2.5 gólu v 92% z posledních 12 zápasů
Saint Etienne je doma v posledních 11 zápasech neporažený
Žádné nadcházející zápasy

Tým Saint Etienne nemá momentálně naplánovaný žádný zápas. Níže si prohlédněte nedávné výsledky a statistiky sezóny.

Poslední zápasy

RED Star FC 93 vs Saint Etienne, Ligue 2, výkop 19:00. Kurzy: 3.10 domácí, 3.70 remíza, 2.27 hosté. Nejlepší tip: hosté neprohrají, kurz 1.40, důvěra 8.5/10. Konečný výsledek 0–1, tip vyšel.
Konec
RED Star FC 93Red Star0
Saint EtienneSt Etienne1
▾3.10
▴3.70
▴2.27
2
▴2.27
O1.5
▾1.24
Ano
▾1.61
X2
▴1.40
8.5
✓ X2
▴1.408.5
Saint Etienne vs Rodez, Ligue 2, výkop 19:00. Kurzy: 1.38 domácí, 5.40 remíza, 8.00 hosté. Nejlepší tip: padne více než 2.5 gólu, kurz 1.47, důvěra 7.6/10. Konečný výsledek 2–0, tip nevyšel.
Konec
Saint EtienneSt Etienne2
Rodez0
1.38
▴5.40
▴8.00
2
▴8.00
O2.5
▴1.47
Ano
▴1.70
O2.5
▴1.47
7.6
O2.5
▴1.477.6
Metz vs Saint E, Ligue 2, výkop 19:00. Kurzy: 3.70 domácí, 3.65 remíza, 1.98 hosté. Nejlepší tip: hosté neprohrají, kurz 1.30, důvěra 8.5/10. Konečný výsledek 2–2, tip vyšel.
Konec
Metz2
Saint ESt Etienne2
▴3.70
▴3.65
▾1.98
2
▾1.98
O1.5
▾1.24
Ano
▾1.64
X2
▾1.30
8.5
✓ X2
▾1.308.5
Dunkerque vs Saint E, Ligue 2, výkop 19:00. Kurzy: 5.40 domácí, 4.25 remíza, 1.61 hosté. Nejlepší tip: hosté neprohrají, kurz 1.17, důvěra 8.5/10. Konečný výsledek 2–1, tip nevyšel.
Konec
Dunkerque2
Saint ESt Etienne1
▴5.40
▴4.25
▾1.61
2
▾1.61
O2.5
▾1.63
Ano
▾1.67
X2
▾1.17
8.5
X2
▾1.178.5
Saint Etienne vs Montpellier, Ligue 2, výkop 19:00. Kurzy: 1.58 domácí, 4.45 remíza, 5.80 hosté. Nejlepší tip: výhra domácích, kurz 1.58, důvěra 8.8/10. Konečný výsledek 3–1, tip vyšel.
Konec
Saint EtienneSt Etienne3
Montpellier1
▾1.58
▴4.45
▴5.80
1
▾1.58
O2.5
▾1.67
Ne
▾2.07
1
▾1.58
8.8
✓ 1
▾1.588.8
Dijon vs Saint E, Ligue 2, výkop 19:45. Kurzy: 5.15 domácí, 3.90 remíza, 1.73 hosté. Nejlepší tip: hosté neprohrají, kurz 1.19, důvěra 7.3/10. Konečný výsledek 2–3, tip vyšel.
Konec
Dijon2
Saint ESt Etienne3
▴5.15
▴3.90
▾1.73
2
▾1.73
U3.5
▴1.34
Ne
▾1.88
X2
▾1.19
7.3
✓ X2
▾1.197.3
Saint Etienne vs Grenoble, Ligue 2, výkop 19:00. Kurzy: 1.39 domácí, 5.10 remíza, 8.70 hosté. Nejlepší tip: výhra domácích, kurz 1.39, důvěra 8.8/10. Konečný výsledek 4–0, tip vyšel.
Konec
Saint EtienneSt Etienne4
Grenoble0
▴1.39
▴5.10
▴8.70
1
▴1.39
O2.5
▴1.77
Ne
▾1.75
1
▴1.39
8.8
✓ 1
▴1.398.8
Saint Etienne vs Clermont Foot, Ligue 2, výkop 19:45. Kurzy: 1.45 domácí, 4.65 remíza, 7.40 hosté. Nejlepší tip: padne méně než 3.5 gólu, kurz 1.47, důvěra 5.6/10. Konečný výsledek 3–1, tip nevyšel.
Konec
Saint EtienneSt Etienne3
Clermont FootClermont1
▾1.45
▴4.65
▴7.40
1
▾1.45
U3.5
▾1.47
Ano
▴1.92
U3.5
▾1.47
5.6
U3.5
▾1.475.6

St Etienne Průměrné statistiky

Posledních 10 zápasů
Očekávané gólyxG na zápas
1.88
StřelyNa branku / zápas
6.3
Držení míče
54%
RohyPrůměr na zápas
4
DisciplínaKarty / zápas
1.6
Procento výher
80%

Statistiky sezóny

Ligue 2 Francie · Sezóna 2026
7Zápasy Procento výher 71%
Přehled výkonů
Stat Domácí Hosté Celkem
Zápasy347
Výhry325
Remízy011
Prohry011
Vstřelené góly10919
Obdržené góly268
Průměr vstřelených gólů3.32.32.7
Průměr obdržených gólů0.71.51.1
Čistá konta112
Bez vstřeleného gólu000
Rekordy a série
Nejvyšší výhra
Domácí4-0
Hosté0-3
Nejtěžší porážka
Domácí-
Hosté2-1
Nejvíce vstřelených gólů
Domácí4
Hosté3
Nejvíce inkasovaných gólů
Domácí1
Hosté2
Série
Výhry5
Prohry1
Časování gólů (vstřelené vs inkasované)
1–0
0-15
5–0
16-30
4–1
31-45
2–4
46-60
5–0
61-75
2–3
76-90
Vstřelené Inkasované
Taktika a disciplína
4-2-3-15 G
4-4-22 G
12Žluté
0Červené
Vstřelené góly (nad/pod)
Nad 0.5100%
7 zápasů
Nad 1.586%
6 zápasů
Nad 2.571%
5 zápasů
Nad 3.514%
1 zápasů
Nad 4.50%
0 zápasů

Hráči

Hráč Věk Poz Hod
J. Breum J. Breum 22 MID 7.42
Á. Csongvai Á. Csongvai 25 MID 7.39
A. Boakye A. Boakye 25 MID 7.34
I. Cardona I. Cardona 28 FWD 7.17
S. Nair S. Nair 23 DEF 7.08
T. Ballo T. Ballo 23 FWD 7.00
L. Stassin L. Stassin 21 FWD 6.90
J. Le Cardinal J. Le Cardinal 28 DEF 6.89
Z. Davitashvili Z. Davitashvili 24 FWD 6.88
M. Bernauer M. Bernauer 27 MID 6.88
K. Pedro K. Pedro 19 DEF 6.84
G. Larsonneur G. Larsonneur 28 GK 6.67
J. Duffus J. Duffus 21 FWD 6.58
M. Jaber M. Jaber 26 MID 6.52
E. Dhaoui E. Dhaoui 17 MID 6.50
B. Old B. Old 23 FWD 6.48
T. Svetlin T. Svetlin 24 MID 5.82
João Ferreira João Ferreira 25 DEF 5.57
Adam Baallal Adam Baallal 19 MID 4.59
N. Kasia Nkondo N. Kasia Nkondo 17 DEF 4.29
Chico Lamba Chico Lamba 23 DEF 2.03
Mamour Ndiaye Mamour Ndiaye 20 GK 1.73
N. El Jamali N. El Jamali 18 MID 1.53

Tabulka

Francie - Ligue 2
# Tým Z G B
1 Saint Etienne 8 21-8 19
2 Reims 9 19-11 17
3 RED Star FC 93 8 12-9 17
4 Nancy 9 11-8 16
5 Montpellier 8 8-5 15
6 PAU 9 11-9 14
7 Annecy 9 11-11 13
8 Dijon 9 16-16 12
9 Sochaux 8 5-6 11
10 Metz 8 12-11 10
11 Boulogne 9 6-6 9
12 Dunkerque 8 10-13 8
13 Guingamp 9 11-15 8
14 Nantes 8 9-13 8
15 Grenoble 9 8-15 8
16 Clermont Foot 9 9-12 7
17 Rodez 8 14-18 7
18 Laval 9 13-20 6
Promotion - Ligue 1 Promotion - Ligue 1 (Promotion - Play Offs: Final) Promotion - Ligue 1 (Promotion - Play Offs: Semi-finals) Ligue 2 (Relegation) Relegation - Ligue 3

Tipy a predikce na zápasy Saint Etienne

Hledáte tipy na Saint Etienne? NerdyTips generuje fotbalové tipy na zápasy týmu Saint Etienne vlastním AI algoritmem NT Apex. Zatím jsme analyzovali 104 zápasů týmu Saint Etienne s úspěšností nejlepšího tipu 66.3%. Tipujeme konečný výsledek, Under/Over, oba týmy skórují, přesný výsledek, xG, rohy a držení míče.

V aktuální sezóně Ligue 2 zaznamenal tým Saint Etienne 5 výher, 1 remíz a 1 proher v 7 zápasech, vstřelil 19 gólů (2.7 na zápas) a inkasoval 8, přičemž udržel 2 čistých kont.

V posledních 10 zápasech má Saint Etienne průměrně 54% držení míče, 1.88 xG a 4 rohů na zápas s 80% úspěšností výher.

Aktuální odhadovaná tržní hodnota Saint Etienne činí €73.30m.

NerdyTips staví na plné transparentnosti — všechny dokončené tipy na Saint Etienne zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii výsledků. Tipy na nadcházející zápasy vyžadují předplatné.

Saint Etienne je jen jedním z tisíců týmů, které denně analyzujeme — prozkoumejte naše fotbalové predikce pro více než 700 lig.