Přejít na obsah
Využívá NT Apex AI
Teruel

Teruel Tipy, statistiky a forma

AI sázkové tipy, statistiky a forma — aktualizováno denně.

56
Predikované zápasy
76.8%
Míra úspěšnosti
LDLWLD
Aktuální forma
0.40
Góly / zápas
Teruel: méně než 2.5 gólu v 83 % z posledních 12 zápasů
Teruel: série 14 venkovních zápasů bez výhry
Příští zápas Primera División RFEF - Group 2 · ne 8. listopadu · 11:00
Teruel
VS
Ibiza
Best Tip
Kurz
Důvěra 8.0/10
Odemknout predikci

Poslední zápasy

Sant Andreu vs Teruel, Primera División RFEF - Group 2, výkop 15:00. Kurzy: 1.80 domácí, 3.45 remíza, 4.90 hosté. Best Tip: výhra domácích, kurz 1.80, důvěra 8.0/10. Konečný výsledek 2–0, tip vyšel.
Konec
Sant Andreu2
Teruel 0
▴1.80
▾3.45
▾4.90
1
▴1.80
U2.5
▴1.67
Ne
▴1.75
1
▴1.80
8.0
✓ 1
▴1.808.0
Teruel vs Aguilas, Primera División RFEF - Group 2, výkop 17:45. Kurzy: 2.80 domácí, 2.92 remíza, 2.72 hosté. Best Tip: padnou nejvýše 2 góly, kurz 1.45, důvěra 4.3/10. Konečný výsledek 1–1, tip vyšel.
Konec
Teruel1
Aguilas1
▾2.80
▾2.92
▴2.72
X
▾2.92
U2.5
▾1.45
Ano
▴2.12
U2.5
▾1.45
4.3
✓ U2.5
▾1.454.3
Villarreal II vs Teruel, Primera División RFEF - Group 2, výkop 19:30. Kurzy: 1.47 domácí, 4.20 remíza, 7.50 hosté. Best Tip: výhra domácích, kurz 1.47, důvěra 6.0/10. Konečný výsledek 2–0, tip vyšel.
Konec
Villarreal B2
Teruel0
▴1.47
▴4.20
▾7.50
1
▴1.47
O1.5
▴1.28
Ano
▴2.12
1
▴1.47
6.0
✓ 1
▴1.476.0
Teruel vs Alcorcon, Primera División RFEF - Group 2, výkop 17:30. Kurzy: 4.00 domácí, 3.30 remíza, 2.05 hosté. Best Tip: hosté neprohrají, kurz 1.25, důvěra 8.0/10. Konečný výsledek 1–0, tip nevyšel.
Konec
Teruel1
Alcorcon0
▾4.00
3.30
2.05
2
2.05
U2.5
▴1.60
Ne
▴1.74
X2
▴1.25
8.0
X2
▴1.258.0
Zaragoza vs Teruel, Primera División RFEF - Group 2, výkop 20:00. Kurzy: 1.29 domácí, 5.00 remíza, 9.75 hosté. Best Tip: výhra domácích, kurz 1.29, důvěra 8.0/10. Konečný výsledek 4–1, tip vyšel.
Konec
Zaragoza4
Teruel1
▾1.29
▴5.00
▴9.75
1
▾1.29
U3.5
▴1.33
Ne
▾1.49
1
▾1.29
8.0
✓ 1
▾1.298.0
Teruel vs Huesca, Primera División RFEF - Group 2, výkop 18:00. Kurzy: 4.00 domácí, 3.05 remíza, 2.02 hosté. Best Tip: padnou nejvýše 2 góly, kurz 1.47, důvěra 4.8/10. Konečný výsledek 1–1, tip vyšel.
Konec
Teruel1
Huesca1
▴4.00
▾3.05
▴2.02
2
▴2.02
U2.5
▾1.47
Ne
▾1.62
U2.5
▾1.47
4.8
✓ U2.5
▾1.474.8
Rayo Majadahonda vs Teruel, Primera División RFEF - Group 2, výkop 15:30. Kurzy: 1.88 domácí, 3.25 remíza, 4.25 hosté. Best Tip: domácí neprohrají, kurz 1.20, důvěra 7.6/10. Konečný výsledek 2–0, tip vyšel.
Konec
Rayo Majadahonda2
Teruel0
▾1.88
▴3.25
▴4.25
1
▾1.88
U2.5
▴1.55
Ne
▴1.67
1X
▾1.20
7.6
✓ 1X
▾1.207.6
Teruel vs Tarazona, Primera División RFEF - Group 2, výkop 11:00. Kurzy: 2.40 domácí, 3.00 remíza, 3.40 hosté. Best Tip: padnou nejvýše 2 góly, kurz 1.41, důvěra 7.0/10. Konečný výsledek 0–0, tip vyšel.
Konec
Teruel 0
Tarazona0
▾2.40
▾3.00
▴3.40
1X
▾1.30
U2.5
▾1.41
Ne
▾1.52
U2.5
▾1.41
7.0
✓ U2.5
▾1.417.0

Statistiky sezóny

Primera División RFEF - Group 2 Španělsko · Sezóna 2026
10Zápasy Procento výher 10%
Přehled výkonů
Údaj Domácí Hosté Celkem
Zápasy5510
Výhry101
Remízy303
Prohry156
Vstřelené góly314
Inkasované góly31417
Průměr vstřelených gólů0.60.20.4
Průměr inkasovaných gólů0.62.81.7
Čistá konta202
Bez vstřeleného gólu246
Rekordy a série
Nejvyšší výhra
Domácí1-0
Hosté-
Nejtěžší porážka
Domácí0-1
Hosté4-0
Nejvíce vstřelených gólů
Domácí1
Hosté1
Nejvíce inkasovaných gólů
Domácí1
Hosté4
Série
Výhry1
Prohry3
Penalty
1/ 1
100.00% Proměněné
Časování gólů (vstřelené vs inkasované)
1–0
0-15
0–2
16-30
2–1
31-45
0–4
46-60
0–3
61-75
1–7
76-90
Vstřelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časování karet
0-153
16-302
31-452
46-605
61-757
76-905
30Žluté
2Červené
Vstřelené góly (nad/pod)
Nad 0.540%
4 zápasů
Nad 1.50%
0 zápasů
Nad 2.50%
0 zápasů
Nad 3.50%
0 zápasů
Nad 4.50%
0 zápasů

Hráči

Nejsou k dispozici žádná data o hráčích

Tabulka

Španělsko - Primera División RFEF - Group 2
# Tým Z G B
1 Villarreal II 10 23-12 21
2 Zaragoza 10 19-12 21
3 Real Jaén 10 16-11 19
4 Real Murcia 10 12-8 19
5 Ibiza 10 17-13 17
6 Hércules 10 10-11 16
7 Alcorcon 10 18-10 15
8 FC Cartagena 10 14-11 15
9 Huesca 10 13-11 15
10 Real Madrid II 10 13-11 15
11 Gimnastic 10 15-16 14
12 Algeciras 10 15-16 13
13 Sant Andreu 10 12-12 12
14 Atlético Madrid II 10 18-16 11
15 Antequera 10 14-14 11
16 Águilas 10 9-15 8
17 Rayo Majadahonda 10 7-12 7
18 Juventud Torremolinos 10 11-20 7
19 Europa Fc 10 6-18 7
20 Teruel 10 4-17 6
Promotion - LaLiga2 Promotion - Primera RFEF - Promotion Play Offs Relegation

Tipy a predikce na zápasy Teruel

Hledáte tipy na Teruel? NerdyTips nabízí fotbalové tipy na zápasy týmu Teruel od našeho AI modelu NT Apex. Zatím jsme analyzovali 56 zápasů týmu Teruel a úspěšnost Best Tip u nich činí 76.8%. Predikce zahrnují konečný výsledek, Více/Méně, Oba týmy dají gól, přesný výsledek, xG, rohy a držení míče.

Bilance týmu Teruel v aktuální sezóně Primera División RFEF - Group 2: odehrané zápasy 10, výhry 1, remízy 3, prohry 6, vstřelené góly 4 (0.4 na zápas), inkasované góly 17 a čistá konta 2.

V posledních 10 zápasech má Teruel průměrně 44 % držení míče, 0.46 xG a 3.2 rohu na zápas a 10 % vyhraných zápasů.

Aktuální odhadovaná tržní hodnota Teruel činí €2.38m.

NerdyTips staví na plné transparentnosti — všechny dokončené tipy na Teruel zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii výsledků. Tipy na nadcházející zápasy vyžadují předplatné.

Teruel je jen jedním z tisíců týmů, které denně analyzujeme — prozkoumejte naše fotbalové predikce pro více než 700 lig.