Preskočiť na obsah
S AI modelom NT Apex
Teruel

Teruel Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

56
Tipované zápasy
76.8%
Úspešnosť tipov
LDLWLD
Aktuálna forma
0.40
Góly / zápas
Teruel mal menej ako 2.5 gólu v 83% z posledných 12 zápasov
Teruel je vonku v posledných 14 zápasoch bez výhry
Ďalší zápas Primera División RFEF - Group 2 · ne 8. novembra · 11:00
Teruel
VS
Ibiza
Best Tip
Kurz
Dôvera 8.0/10
Odomknúť tip

Posledné zápasy

Sant Andreu vs Teruel, Primera División RFEF - Group 2, výkop 15:00. Kurzy: 1.80 domáci, 3.45 remíza, 4.90 hostia. Best Tip: výhra domácich, kurz 1.80, dôvera 8.0/10. Konečný výsledok 2–0, tip trafený.
Kon.
Sant Andreu2
Teruel 0
▴1.80
▾3.45
▾4.90
1
▴1.80
U2.5
▴1.67
Nie
▴1.75
1
▴1.80
8.0
✓ 1
▴1.808.0
Teruel vs Aguilas, Primera División RFEF - Group 2, výkop 17:45. Kurzy: 2.80 domáci, 2.92 remíza, 2.72 hostia. Best Tip: najviac 2 góly v zápase, kurz 1.45, dôvera 4.3/10. Konečný výsledok 1–1, tip trafený.
Kon.
Teruel1
Aguilas1
▾2.80
▾2.92
▴2.72
X
▾2.92
U2.5
▾1.45
Áno
▴2.12
U2.5
▾1.45
4.3
✓ U2.5
▾1.454.3
Villarreal II vs Teruel, Primera División RFEF - Group 2, výkop 19:30. Kurzy: 1.47 domáci, 4.20 remíza, 7.50 hostia. Best Tip: výhra domácich, kurz 1.47, dôvera 6.0/10. Konečný výsledok 2–0, tip trafený.
Kon.
Villarreal B2
Teruel0
▴1.47
▴4.20
▾7.50
1
▴1.47
O1.5
▴1.28
Áno
▴2.12
1
▴1.47
6.0
✓ 1
▴1.476.0
Teruel vs Alcorcon, Primera División RFEF - Group 2, výkop 17:30. Kurzy: 4.00 domáci, 3.30 remíza, 2.05 hostia. Best Tip: hostia neprehrajú, kurz 1.25, dôvera 8.0/10. Konečný výsledok 1–0, tip netrafený.
Kon.
Teruel1
Alcorcon0
▾4.00
3.30
2.05
2
2.05
U2.5
▴1.60
Nie
▴1.74
X2
▴1.25
8.0
X2
▴1.258.0
Zaragoza vs Teruel, Primera División RFEF - Group 2, výkop 20:00. Kurzy: 1.29 domáci, 5.00 remíza, 9.75 hostia. Best Tip: výhra domácich, kurz 1.29, dôvera 8.0/10. Konečný výsledok 4–1, tip trafený.
Kon.
Zaragoza4
Teruel1
▾1.29
▴5.00
▴9.75
1
▾1.29
U3.5
▴1.33
Nie
▾1.49
1
▾1.29
8.0
✓ 1
▾1.298.0
Teruel vs Huesca, Primera División RFEF - Group 2, výkop 18:00. Kurzy: 4.00 domáci, 3.05 remíza, 2.02 hostia. Best Tip: najviac 2 góly v zápase, kurz 1.47, dôvera 4.8/10. Konečný výsledok 1–1, tip trafený.
Kon.
Teruel1
Huesca1
▴4.00
▾3.05
▴2.02
2
▴2.02
U2.5
▾1.47
Nie
▾1.62
U2.5
▾1.47
4.8
✓ U2.5
▾1.474.8
Rayo Majadahonda vs Teruel, Primera División RFEF - Group 2, výkop 15:30. Kurzy: 1.88 domáci, 3.25 remíza, 4.25 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.20, dôvera 7.6/10. Konečný výsledok 2–0, tip trafený.
Kon.
Rayo Majadahonda2
Teruel0
▾1.88
▴3.25
▴4.25
1
▾1.88
U2.5
▴1.55
Nie
▴1.67
1X
▾1.20
7.6
✓ 1X
▾1.207.6
Teruel vs Tarazona, Primera División RFEF - Group 2, výkop 11:00. Kurzy: 2.40 domáci, 3.00 remíza, 3.40 hostia. Best Tip: najviac 2 góly v zápase, kurz 1.41, dôvera 7.0/10. Konečný výsledok 0–0, tip trafený.
Kon.
Teruel 0
Tarazona0
▾2.40
▾3.00
▴3.40
1X
▾1.30
U2.5
▾1.41
Nie
▾1.52
U2.5
▾1.41
7.0
✓ U2.5
▾1.417.0

Štatistiky sezóny

Primera División RFEF - Group 2 Španielsko · Sezóna 2026
10Zápasy Percento výhier 10%
Prehľad výkonov
Údaj Doma Vonku Celkom
Zápasy5510
Výhry101
Remízy303
Prehry156
Strelené góly314
Inkasované góly31417
Priemer strelených gólov0.60.20.4
Priemer inkasovaných gólov0.62.81.7
Čisté kontá202
Bez streleného gólu246
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma1-0
Vonku-
Najvyššia prehra
Doma0-1
Vonku4-0
Najviac strelených gólov
Doma1
Vonku1
Najviac inkasovaných gólov
Doma1
Vonku4
Série
Výhry1
Prehry3
Penalty
1/ 1
100.00% Premenené
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
1–0
0-15
0–2
16-30
2–1
31-45
0–4
46-60
0–3
61-75
1–7
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
0-153
16-302
31-452
46-605
61-757
76-905
30Žlté
2Červené
Strelené góly
Nad 0.540%
4 zápasov
Nad 1.50%
0 zápasov
Nad 2.50%
0 zápasov
Nad 3.50%
0 zápasov
Nad 4.50%
0 zápasov

Hráči

Nie sú k dispozícii žiadne dáta o hráčoch

Tabuľka

Španielsko - Primera División RFEF - Group 2
# Tím Z G B
1 Villarreal II 10 23-12 21
2 Zaragoza 10 19-12 21
3 Real Jaén 10 16-11 19
4 Real Murcia 10 12-8 19
5 Ibiza 10 17-13 17
6 Hércules 10 10-11 16
7 Alcorcon 10 18-10 15
8 FC Cartagena 10 14-11 15
9 Huesca 10 13-11 15
10 Real Madrid II 10 13-11 15
11 Gimnastic 10 15-16 14
12 Algeciras 10 15-16 13
13 Sant Andreu 10 12-12 12
14 Atlético Madrid II 10 18-16 11
15 Antequera 10 14-14 11
16 Águilas 10 9-15 8
17 Rayo Majadahonda 10 7-12 7
18 Juventud Torremolinos 10 11-20 7
19 Europa Fc 10 6-18 7
20 Teruel 10 4-17 6
Promotion - LaLiga2 Promotion - Primera RFEF - Promotion Play Offs Relegation

Tipy a predpovede na Teruel

Hľadáte tipy na Teruel? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na Teruel, ktoré generuje náš AI model NT Apex. Doteraz sme analyzovali 56 zápasov s účasťou Teruel s úspešnosťou Best Tip 76.8%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy dajú gól, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

V aktuálnej sezóne Primera División RFEF - Group 2 má Teruel po 10 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 1, remízy: 3, prehry: 6. Strelené góly: 4 (0.4 na zápas), inkasované: 17, čisté kontá: 2.

Za posledných 10 zápasov má Teruel priemerne 44% držanie lopty, 0.46 xG a 3.2 rohov na zápas, s úspešnosťou výhier 10%.

Teruel má v súčasnosti odhadovanú trhovú hodnotu €2.38m.

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na Teruel zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

Teruel je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.