Gå til indhold
Drevet af NT Apex AI
Balsicas Atlético

Balsicas Atl. Forudsigelser, statistik og form

AI-spiltips, statistik & form — opdateres dagligt.

17
Forudsagte kampe
82.4%
Forudsigelighed
WLLLLL
Seneste form
1.13
Mål / kamp
Balsicas Atlético indkasserede mindst 1 mål i de seneste 9 kampe
Næste kamp Tercera División RFEF - Group 13 · søn. 8. nov. · 15.30
Balsicas Atl.
VS
Olimpico Totana
Best Tip
Odds
Tillid 5.0/10
Lås forudsigelsen op

Seneste kampe

Balsicas Atletico vs Cartagena LU II, Tercera División RFEF - Group 13, kampstart 16:00. Odds: 2.95 hjemme, 3.20 uafgjort, 2.27 ude. Best Tip: mindst 2 mål i kampen, odds 1.27, tillid 5.0/10. Slutresultat 2–1, tippet gik ind.
Slut
Balsicas Atl.2
FC Cartagena B1
2.95
3.20
2.27
1
2.95
O1.5
1.27
Ja
1.65
O1.5
1.27
5.0
✓ O1.5
1.275.0
Santomera vs Balsicas Atletico, Tercera División RFEF - Group 13, kampstart 10:30. Odds: 1.53 hjemme, 3.70 uafgjort, 5.90 ude. Best Tip: hjemmeholdet vinder, odds 1.72, tillid 4.6/10. Slutresultat 3–0, tippet gik ind.
Slut
Santomera3
Balsicas Atl.0
▴1.53
▴3.70
▾5.90
1
▴1.72
U3.5
▾1.32
Nej
▾1.87
1
▴1.72
4.6
✓ 1
▴1.724.6
UCAM Murcia II vs Balsicas Atletico, Tercera División RFEF - Group 13, kampstart 15:00. Odds: 1.80 hjemme, 3.35 uafgjort, 4.25 ude. Best Tip: hjemmeholdet vinder, odds 1.80, tillid 4.7/10. Slutresultat 4–0, tippet gik ind.
Slut
UCAM Murcia B4
Balsicas Atl.0
1.80
3.35
4.25
1
1.80
O1.5
1.33
Ja
1.90
1
1.80
4.7
✓ 1
1.804.7
Balsicas Atletico vs SFC Minerva, Tercera División RFEF - Group 13, kampstart 17:30. Odds: 1.88 hjemme, 3.15 uafgjort, 4.15 ude. Best Tip: højst 2 mål i kampen, odds 1.53, tillid 4.4/10. Slutresultat 0–1, tippet gik ind.
Slut
Balsicas Atl.0
Minerva1
▴1.88
▾3.15
▾4.15
1
▴1.88
U2.5
1.53
Nej
1.67
U2.5
1.53
4.4
✓ U2.5
1.534.4
Atletico Pulpileno vs Balsicas Atletico, Tercera División RFEF - Group 13, kampstart 10:30. Odds: 1.72 hjemme, 3.40 uafgjort, 4.25 ude. Best Tip: højst 2 mål i kampen, odds 1.43, tillid 8.0/10. Slutresultat 1–0, tippet gik ind.
Slut
Pulpileno 1
Balsicas Atl.0
▾1.72
▴3.40
▴4.25
X
▴3.40
U2.5
▾1.43
Nej
▾1.49
U2.5
▾1.43
8.0
✓ U2.5
▾1.438.0
Balsicas Atletico vs Aguilas II, Tercera División RFEF - Group 13, kampstart 17:00. Odds: 2.67 hjemme, 2.92 uafgjort, 2.70 ude. Best Tip: højst 2 mål i kampen, odds 1.60, tillid 7.9/10. Slutresultat 1–2, tippet gik ikke ind.
Slut
Balsicas Atl. 1
Aguilas II2
2.67
▴2.92
2.70
2
2.70
U2.5
1.60
Nej
▾1.85
U2.5
1.60
7.9
U2.5
1.607.9
UCAM Murcia II vs Balsicas Atletico, Tercera División RFEF - Group 13, kampstart 15:00. Odds: 1.62 hjemme, 3.65 uafgjort, 5.00 ude. Best Tip: hjemmeholdet vinder, odds 1.62, tillid 5.5/10. Slutresultat 1–1, tippet gik ikke ind.
Slut
UCAM Murcia B 1
Balsicas Atl.1
1.62
3.65
5.00
1
1.62
U3.5
1.26
Nej
1.67
1
1.62
5.5
1
1.625.5
El Palmar vs Balsicas Atletico, Tercera División RFEF - Group 13, kampstart 11:00. Odds: 2.32 hjemme, 3.10 uafgjort, 3.00 ude. Best Tip: højst 3 mål i kampen, odds 1.27, tillid 4.4/10. Slutresultat 1–0, tippet gik ind.
Slut
El Palmar1
Balsicas Atl. 0
2.32
3.10
3.00
X
3.10
U3.5
1.27
Nej
1.93
U3.5
1.27
4.4
✓ U3.5
1.274.4
Muleno vs Balsicas A, Tercera División RFEF - Group 13, kampstart 11:00. Odds: 2.82 hjemme, 3.20 uafgjort, 2.52 ude. Best Tip: udesejr eller uafgjort, odds 1.42, tillid 3.6/10. Slutresultat 0–1, tippet gik ind.
Slut
Muleno0
Balsicas Atl.1
▴2.82
3.20
▾2.52
2
▾2.52
U3.5
▴1.29
Ja
▾1.78
X2
▾1.42
3.6
✓ X2
▾1.423.6

Sæsonstatistik

Tercera División RFEF - Group 13 Spanien · Sæson 2026
8Kampe Sejrsprocent 38%
Præstationsoversigt
Statistik Hjemme Ude Total
Kampe448
Sejre213
Uafgjorte011
Nederlag224
Scorede mål639
Indkasserede mål4913
Gns. scorede mål1.50.81.1
Gns. indkasserede mål1.02.31.6
Kampe uden bagmål000
Kampe uden scoring224
Rekorder og serier
Største sejr
Hjemme4-1
Ude1-2
Største nederlag
Hjemme0-1
Ude4-0
Flest scorede mål
Hjemme4
Ude2
Flest indkasserede mål
Hjemme1
Ude4
Serier
Sejre2
Nederlag3
Måltidspunkter (scoret vs indkasseret)
0–2
0-15
3–0
16-30
4–2
31-45
1–3
46-60
1–3
61-75
0–3
76-90
Scoret Indkasseret
Taktik og disciplin
Korttidspunkter
0Gule
0Røde
Scorede mål
Over 0.550%
4 Kampe
Over 1.538%
3 Kampe
Over 2.513%
1 Kampe
Over 3.513%
1 Kampe
Over 4.50%
0 Kampe

Spillere

Ingen tilgængelige spillerdata

Stilling

Spanien - Tercera División RFEF - Group 13
# Hold K M P
1 Santomera 8 21-7 22
2 Santa Cruz 8 14-10 15
3 San Javier 8 12-10 15
4 UCAM Murcia II 8 16-8 14
5 Águilas II 8 11-6 14
6 Unión Molinense 8 14-11 12
7 Bala Azul 8 10-8 12
8 Atlético Pulpileño 8 13-12 11
9 Los Garres 8 9-8 11
10 Olímpico Totana 8 11-11 11
11 Cotillas CD 8 10-11 10
12 Balsicas Atlético 8 9-13 10
13 Alcantarilla 8 6-9 9
14 Cartagena LU II 8 12-15 8
15 SFC Minerva 8 4-9 8
16 Algar 8 5-16 6
17 Bullas Deportivo 8 10-18 5
18 Mazarrón FC 8 12-17 4
Promotion Promotion - Tercera RFEF - Promotion Play Offs Relegation

Balsicas Atlético-forudsigelser og oddstips

Leder du efter Balsicas Atlético-forudsigelser? NerdyTips leverer AI-genererede fodboldtips for Balsicas Atlético, drevet af vores AI-model NT Apex. Til dato har vi analyseret 17 kampe med Balsicas Atlético, og Best Tip har ramt i 82.4% af dem. Forudsigelserne dækker Slutresultat, Under/Over, Begge hold scorer, Korrekt resultat, xG, Hjørnespark og Boldbesiddelse.

I den aktuelle Tercera División RFEF - Group 13-sæson har Balsicas Atlético opnået 3 sejre, 1 uafgjorte og 4 nederlag i 8 kampe, scoret 9 mål (1.1 per kamp) og lukket 13 ind, med 0 kampe uden indkasserede mål.

NerdyTips er bygget på fuld gennemsigtighed — alle afsluttede Balsicas Atlético-forudsigelser forbliver synlige, så du altid kan verificere vores resultater. Forudsigelser for kommende kampe kræver et abonnement.

Balsicas Atlético er blot ét af tusindvis af hold, vi analyserer hver dag — udforsk vores fodboldforudsigelser for mere end 700 ligaer.