Gå til indhold
Drevet af NT Apex AI
Gyirmot SE

Gyirmot SE Forudsigelser, statistik og form

AI-spiltips, statistik & form — opdateres dagligt.

€1.90m Ø 26.3 NB II
58
Forudsagte kampe
70.7%
Forudsigelighed
WLWWLL
Seneste form
1.60
Mål / Kamp
Gyirmot SE fik ingen røde kort i de seneste 29 kampe
Næste kamp NB II · søn. 18. okt. · 12.00
Szentlorinc
VS12:00
Gyirmot
Lås forudsigelsen op
Abonnér for at se

Seneste kampe

Gyirmot SE vs Karcag SE, NB II, kampstart 17:00. Odds: 1.78 hjemme, 3.60 uafgjort, 4.20 ude. Bedste tip: mindst 2 mål i kampen, odds 1.26, tillid 8.0/10. Slutresultat 2–0, tippet gik ind.
Slut
Gyirmot SEGyirmot2
Karcag SE0
▾1.78
▴3.60
▴4.20
1
▾1.78
O1.5
1.26
Ja
▴1.75
O1.5
1.26
8.0
✓ O1.5
1.268.0
Mezokovesd-zsory vs Gyirmot SE, NB II, kampstart 16:30. Odds: 2.50 hjemme, 3.20 uafgjort, 2.85 ude. Bedste tip: højst 3 mål i kampen, odds 1.28, tillid 4.7/10. Slutresultat 4–2, tippet gik ikke ind.
Slut
Mezokovesd-zsoryMezokovesd4
Gyirmot SEGyirmot2
▾2.50
▾3.20
▴2.85
X2
1.55
U3.5
1.28
Ja
▴1.78
U3.5
▴1.28
4.7
U3.5
▴1.284.7
Gyirmot SE vs Kecskemeti TE, NB II, kampstart 16:30. Odds: 2.95 hjemme, 3.30 uafgjort, 2.50 ude. Bedste tip: hjemmesejr eller uafgjort, odds 1.54, tillid 5.1/10. Slutresultat 1–4, tippet gik ikke ind.
Slut
Gyirmot SEGyirmot1
Kecskemeti TE4
▾2.95
▾3.30
▴2.50
1
▾2.95
O1.5
▾1.25
Ja
▾1.62
1X
▾1.54
5.1
1X
▾1.545.1
Szeged 2011 vs Gyirmot SE, NB II, kampstart 16:30. Odds: 2.72 hjemme, 3.25 uafgjort, 2.47 ude. Bedste tip: udesejr eller uafgjort, odds 1.45, tillid 5.9/10. Slutresultat 0–1, tippet gik ind.
Slut
Szeged 2011Szeged0
Gyirmot SEGyirmot1
▴2.72
▾3.25
▾2.47
2
▾2.47
U2.5
1.78
Nej
▾2.02
X2
▾1.45
5.9
✓ X2
▾1.455.9
Gyirmot SE vs Szombathelyi Haladas, NB II, kampstart 16:00. Odds: 1.85 hjemme, 3.60 uafgjort, 3.53 ude. Bedste tip: hjemmeholdet vinder, odds 1.85, tillid 3.3/10. Slutresultat 2–1, tippet gik ind.
Slut
Gyirmot SEGyirmot2
Szombathelyi HaladasHaladas1
1.85
3.60
3.53
1
1.85
O2.5
1.80
Nej
2.00
1
1.85
3.3
✓ 1
1.853.3

Gyirmot Gennemsnitsstatistik

Seneste 10 kampe
AfslutningerPå mål / kamp
4.2
Boldbesiddelse
50%
HjørnesparkGns. per kamp
5.2
DisciplinKort per kamp
2.8
Sejrsprocent
60%

Sæsonstatistik

NB II Ungarn · Sæson 2026
8Kampe Sejrsprocent 50%
Præstationsoversigt
Statistik Hjemme Ude Total
Kampe538
Sejre314
Uafgjorte101
Nederlag123
Scorede mål10313
Indkasserede mål8614
Gns. scorede mål2.01.01.6
Gns. indkasserede mål1.62.01.8
Kampe uden bagmål112
Kampe uden scoring011
Rekorder og serier
Største sejr
Hjemme3-1
Ude0-1
Største nederlag
Hjemme1-4
Ude4-2
Flest scorede mål
Hjemme3
Ude2
Flest indkasserede mål
Hjemme4
Ude4
Serier
Sejre2
Nederlag2
Straffespark
2/ 2
100.00% Scoret
Måltidspunkter (scoret vs indkasseret)
0–2
0-15
2–1
16-30
5–1
31-45
2–3
46-60
1–3
61-75
4–3
76-90
Scoret Indkasseret
Taktik og disciplin
Korttidspunkter
16-304
31-457
46-602
61-754
76-905
22Gule
0Røde
Scorede mål
Over 0.588%
7 Kampe
Over 1.563%
5 Kampe
Over 2.513%
1 Kampe
Over 3.50%
0 Kampe
Over 4.50%
0 Kampe

Spillere

Ingen tilgængelige spillerdata

Stilling

Ungarn - NB II
# Hold K M P
1 Soroksar 9 25-12 20
2 Kecskeméti TE 9 17-9 20
3 Tiszakecske FC 9 21-13 19
4 Kazincbarcikai 9 16-11 16
5 Gyirmot SE 9 14-14 16
6 Ajka 9 13-11 15
7 Mezokovesd-zsory 9 13-10 14
8 Fehérvár FC 9 14-11 12
9 Karcag SE 9 13-14 11
10 Szentlőrinc SE 9 9-13 11
11 Diosgyori VTK 9 11-16 11
12 Nagykanizsai ULE 9 7-11 9
13 BVSC 8 9-11 7
14 Szeged 2011 8 7-9 7
15 Csakvar 9 9-21 4
16 Kozarmisleny FC 9 6-18 4

Gyirmot SE-forudsigelser og oddstips

Leder du efter Gyirmot SE-forudsigelser? NerdyTips leverer AI-genererede fodboldtips for Gyirmot SE, drevet af vores algoritme NT Apex. Til dato har vi analyseret 58 kampe med Gyirmot SE og ramt det bedste tip i 70.7% af dem. Forudsigelserne dækker Slutresultat, Under/Over, Begge hold scorer, Korrekt resultat, xG, Hjørnespark og Boldbesiddelse.

I den aktuelle NB II-sæson har Gyirmot SE opnået 4 sejre, 1 uafgjorte og 3 nederlag i 8 kampe, scoret 13 mål (1.6 per kamp) og lukket 14 ind, med 2 kampe uden indkasserede mål.

Gyirmot SE har i øjeblikket en anslået markedsværdi på €1.90m.

NerdyTips er bygget på fuld gennemsigtighed — alle afsluttede Gyirmot SE forudsigelser forbliver synlige, så du altid kan verificere vores resultater. Forudsigelser for kommende kampe kræver et abonnement.

Gyirmot SE er blot ét af tusindvis af hold, vi analyserer hver dag — udforsk vores fodboldforudsigelser for mere end 700 ligaer.