Putnok Forudsigelser, statistik og form
AI-spiltips, statistik & form — opdateres dagligt.
Ø 21.9 NB III - Keleti
2
Forudsagte kampe
–
Forudsigelighed
DDLDW
Seneste form
1.53
Mål / kamp
Putnok VSE har ikke vundet på udebane i de seneste 7 kampe
Putnok VSE havde under 3.5 mål i de seneste 9 kampe
Ingen forudsigelser endnu
Vi beregner vores forudsigelser cirka 4 dage før kampstart, så de kommende kampe dukker snart op her.
Seneste kampe
Odds: 1.90 hjemme, 3.60 uafgjort, 3.20 ude. Best Tip: mindst 3 mål i kampen, odds 1.60, tillid 1.7/10. Slutresultat 0–0.
Putnok0
Eger0Odds: 2.50 hjemme, 3.75 uafgjort, 2.25 ude. Best Tip: udesejr eller uafgjort, odds 1.45, tillid 1.0/10. Slutresultat 2–2.
Diósgyőr II2
Putnok2Odds: 2.37 hjemme, 3.60 uafgjort, 2.37 ude. Best Tip: udesejr eller uafgjort, odds 1.48, tillid 1.7/10. Slutresultat 0–1.
Putnok0
BKV Előre1Odds: 1.72 hjemme, 3.75 uafgjort, 3.75 ude. Best Tip: højst 3 mål i kampen, odds 1.40, tillid 3.0/10. Slutresultat 2–2.
Kisvárda II2
Putnok2Odds: 2.75 hjemme, 3.80 uafgjort, 2.05 ude. Best Tip: mindst 3 mål i kampen, odds 1.41, tillid 1.5/10. Slutresultat 0–3.
Senyo0
Putnok3
Slut
1.90
3.60
3.20
X2
O2.5
Ja
O2.5
1.7
O2.5
Slut
2.50
3.75
2.25
X2
U3.5
Nej
X2
1.0
X2
Slut
2.37
3.60
2.37
X2
O2.5
Ja
X2
1.7
X2
Slut
1.72
3.75
3.75
1X
U3.5
Ja
U3.5
3.0
U3.5
Slut
2.75
3.80
2.05
X2
O2.5
Ja
O2.5
1.5
O2.5
Sæsonstatistik
NB III - Northeast
29Kampe
Sejrsprocent 28%
Præstationsoversigt
| Statistik | Hjemme | Ude | Total |
|---|---|---|---|
| Kampe | 14 | 15 | 29 |
| Sejre | 6 | 2 | 8 |
| Uafgjorte | 1 | 4 | 5 |
| Nederlag | 7 | 9 | 16 |
| Scorede mål | 24 | 16 | 40 |
| Indkasserede mål | 17 | 34 | 51 |
| Gns. scorede mål | 1.7 | 1.1 | 1.4 |
| Gns. indkasserede mål | 1.2 | 2.3 | 1.8 |
| Kampe uden bagmål | 4 | 1 | 5 |
| Kampe uden scoring | 2 | 4 | 6 |
Rekorder og serier
Største sejr
Hjemme4-0
Ude1-2
Største nederlag
Hjemme1-3
Ude5-0
Flest scorede mål
Hjemme4
Ude3
Flest indkasserede mål
Hjemme3
Ude5
Serier
Sejre3
Nederlag7
Straffespark
4/ 4
100.00% Scoret
Måltidspunkter (scoret vs indkasseret)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Scoret
Indkasseret
Taktik og disciplin
Korttidspunkter
0Gule
3Røde
Scorede mål
Over 0.579%
23 Kampe
Over 1.538%
11 Kampe
Over 2.517%
5 Kampe
Over 3.53%
1 Kampe
Over 4.50%
0 Kampe
Spillere
Ingen tilgængelige spillerdata
I den aktuelle NB III - Northeast-sæson har Putnok VSE opnået 8 sejre, 5 uafgjorte og 16 nederlag i 29 kampe, scoret 40 mål (1.4 per kamp) og lukket 51 ind, med 5 kampe uden indkasserede mål.
NerdyTips er bygget på fuld gennemsigtighed — alle afsluttede Putnok VSE-forudsigelser forbliver synlige, så du altid kan verificere vores resultater. Forudsigelser for kommende kampe kræver et abonnement.
Putnok VSE er blot ét af tusindvis af hold, vi analyserer hver dag — udforsk vores fodboldforudsigelser for mere end 700 ligaer.