Gå til indhold
Drevet af NT Apex AI
SOL

SOL Forudsigelser, statistik og form

AI-spiltips, statistik & form — opdateres dagligt.

12
Forudsagte kampe
83.3%
Forudsigelighed
DLWLDW
Seneste form
1.53
Mål / Kamp
SOL fik ingen røde kort i de seneste 40 kampe
Ingen kommende kampe

SOL har ingen planlagt kamp lige nu. Udforsk deres seneste resultater og sæsonstatistik nedenfor.

Seneste kampe

SOL vs Stella, Ligue 1, kampstart 19:00. Odds: 2.55 hjemme, 2.80 uafgjort, 2.75 ude. Bedste tip: højst 2 mål i kampen, odds 1.50, tillid 4.6/10. Slutresultat 1–1, tippet gik ind.
Slut
SOL1
Stella1
2.55
2.80
2.75
2
2.75
U2.5
1.50
Nej
1.70
U2.5
1.50
4.6
✓ U2.5
1.504.6
AFAD vs SOL, Ligue 1, kampstart 19:00. Odds: 2.88 hjemme, 2.80 uafgjort, 2.50 ude. Bedste tip: højst 2 mål i kampen, odds 1.45, tillid 5.0/10. Slutresultat 1–0, tippet gik ind.
Slut
AFAD1
SOL0
2.88
2.80
2.50
1
2.88
U2.5
1.45
Nej
1.66
U2.5
1.45
5.0
✓ U2.5
1.455.0
Mouna vs SOL, Ligue 1, kampstart 18:45. Odds: 2.43 hjemme, 2.75 uafgjort, 3.10 ude. Bedste tip: højst 2 mål i kampen, odds 1.44, tillid 5.0/10. Slutresultat 1–2, tippet gik ikke ind.
Slut
Mouna1
SOL2
2.43
2.75
3.10
X2
1.44
U2.5
1.44
Nej
1.65
U2.5
1.44
5.0
U2.5
1.445.0
SOL vs Racing d'Abidjan, Ligue 1, kampstart 17:45. Odds: 4.28 hjemme, 3.40 uafgjort, 1.73 ude. Bedste tip: højst 2 mål i kampen, odds 1.55, tillid 5.0/10. Slutresultat 1–5, tippet gik ikke ind.
Slut
SOL1
Racing d'AbidjanRacing d5
4.28
3.40
1.73
X2
1.17
U2.5
1.55
Ja
2.25
U2.5
1.55
5.0
U2.5
1.555.0
Zoman vs SOL, Ligue 1, kampstart 15:30. Odds: 2.14 hjemme, 2.75 uafgjort, 3.57 ude. Bedste tip: højst 2 mål i kampen, odds 1.36, tillid 1.1/10. Slutresultat 0–0, tippet gik ind.
Slut
Zoman0
SOL0
2.14
2.75
3.57
1
2.14
U2.5
1.36
Nej
1.52
U2.5
1.36
1.1
✓ U2.5
1.361.1
Stade d'Abidjan vs SOL, Ligue 1, kampstart 15:30. Odds: 1.85 hjemme, 3.14 uafgjort, 4.00 ude. Bedste tip: højst 2 mål i kampen, odds 1.51, tillid 6.5/10. Slutresultat 1–2, tippet gik ikke ind.
Slut
Stade d'Abidjan1
SOL2
1.85
3.14
4.00
1
1.85
U2.5
1.51
Nej
1.62
U2.5
1.51
6.5
U2.5
1.516.5
Denguele vs SOL, Ligue 1, kampstart 15:30. Odds: 2.15 hjemme, 2.78 uafgjort, 3.48 ude. Bedste tip: hjemmesejr eller uafgjort, odds 1.23, tillid 7.9/10. Slutresultat 4–1.
Slut
Denguele4
SOL1
2.15
2.78
3.48
1
2.15
U2.5
1.40
Nej
1.55
1X
1.23
7.9
1X
1.237.9

Sæsonstatistik

Ligue 1 Elfenbensk. · Sæson 2026
2Kampe Sejrsprocent 100%
Præstationsoversigt
Statistik Hjemme Ude Total
Kampe022
Sejre022
Uafgjorte000
Nederlag000
Scorede mål022
Indkasserede mål000
Gns. scorede mål0.01.01.0
Gns. indkasserede mål0.00.00.0
Kampe uden bagmål022
Kampe uden scoring000
Rekorder og serier
Største sejr
Hjemme-
Ude0-1
Flest scorede mål
Hjemme0
Ude1
Flest indkasserede mål
Hjemme0
Ude0
Serier
Sejre2
Nederlag0
Måltidspunkter (scoret vs indkasseret)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Scoret Indkasseret
Taktik og disciplin
Korttidspunkter
0Gule
0Røde
Scorede mål
Over 0.5100%
2 Kampe
Over 1.50%
0 Kampe
Over 2.50%
0 Kampe
Over 3.50%
0 Kampe
Over 4.50%
0 Kampe

Spillere

Ingen tilgængelige spillerdata

Stilling

Elfenbensk. - Ligue 1
# Hold K M P
1 Stade d'Abidjan 4 9-6 8
2 Yamoussoukro 4 5-2 8
3 SOA 3 4-2 7
4 SOL 4 8-7 7
5 ES Agboville 4 4-3 7
6 Zoman 5 4-5 7
7 Mouna 5 2-3 7
8 San-Pédro 3 5-1 6
9 ISCA 3 1-1 4
10 Adiake 5 4-6 4
11 US Tchologo 4 3-5 3
12 Bouaké 4 3-7 3
13 Korhogo 3 4-5 2
14 AFAD 3 3-4 2
15 Stella 3 2-3 2
16 ASEC Mimosas 3 1-2 2
Promotion - CAF Champions League (Qualification) Promotion - CAF Confederation Cup (Qualification) Relegation

SOL-forudsigelser og oddstips

Leder du efter SOL-forudsigelser? NerdyTips leverer AI-genererede fodboldtips for SOL, drevet af vores algoritme NT Apex. Til dato har vi analyseret 12 kampe med SOL og ramt det bedste tip i 83.3% af dem. Forudsigelserne dækker Slutresultat, Under/Over, Begge hold scorer, Korrekt resultat, xG, Hjørnespark og Boldbesiddelse.

I den aktuelle Ligue 1-sæson har SOL opnået 2 sejre, 0 uafgjorte og 0 nederlag i 2 kampe, scoret 2 mål (1.0 per kamp) og lukket 0 ind, med 2 kampe uden indkasserede mål.

NerdyTips er bygget på fuld gennemsigtighed — alle afsluttede SOL forudsigelser forbliver synlige, så du altid kan verificere vores resultater. Forudsigelser for kommende kampe kræver et abonnement.

SOL er blot ét af tusindvis af hold, vi analyserer hver dag — udforsk vores fodboldforudsigelser for mere end 700 ligaer.