Gå til indhold
Drevet af NT Apex AI
Tukums II

Tukums II Forudsigelser, statistik og form

AI-spiltips, statistik & form — opdateres dagligt.

27
Forudsagte kampe
63.0%
Forudsigelighed
LLWWLL
Seneste form
1.13
Mål / Kamp
Tukums II har ikke vundet på udebane i de seneste 9 kampe
Ingen kommende kampe

Tukums II har ingen planlagt kamp lige nu. Udforsk deres seneste resultater og sæsonstatistik nedenfor.

Seneste kampe

Tukums II vs Super Nova 2, 1. Liga, kampstart 13:00. Odds: 1.78 hjemme, 4.10 uafgjort, 3.50 ude. Bedste tip: begge hold scorer, odds 1.39, tillid 5.0/10. Slutresultat 0–3, tippet gik ikke ind.
Slut
Tukums II0
Super Nova 23
▾1.78
4.10
▴3.50
1
▾1.78
O2.5
▾1.34
Ja
▴1.39
BTTS
▴1.39
5.0
BTTS
▴1.395.0
Smiltene vs Tukums II, 1. Liga, kampstart 12:00. Odds: 1.90 hjemme, 3.85 uafgjort, 3.30 ude. Bedste tip: mindst 3 mål i kampen, odds 1.31, tillid 8.0/10. Slutresultat 3–2, tippet gik ind.
Slut
Smiltene3
Tukums II2
▾1.90
▴3.85
▴3.30
1
▾1.90
O2.5
▾1.31
Ja
▾1.33
O2.5
▾1.31
8.0
✓ O2.5
▾1.318.0
Tukums II vs JFK Ventspils, 1. Liga, kampstart 15:00. Odds: 1.40 hjemme, 5.00 uafgjort, 6.50 ude. Bedste tip: mindst 3 mål i kampen, odds 1.32, tillid 5.5/10. Slutresultat 1–0, tippet gik ikke ind.
Slut
Tukums II1
JFK Ventspils0
▾1.40
▴5.00
▴6.50
X2
▾2.82
O2.5
▾1.32
Ja
▴1.57
O2.5
▴1.32
5.5
O2.5
▴1.325.5
Tukums II vs Rezekne FA, 1. Liga, kampstart 14:00. Odds: 1.78 hjemme, 4.00 uafgjort, 3.55 ude. Bedste tip: hjemmesejr eller uafgjort, odds 1.26, tillid 5.0/10. Slutresultat 3–1, tippet gik ind.
Slut
Tukums II3
Rezekne FARezekne1
▴1.78
▾4.00
▾3.55
1
▴1.78
O2.5
1.28
Ja
▾1.33
1X
▴1.26
5.0
✓ 1X
▴1.265.0
Marupe vs Tukums II, 1. Liga, kampstart 14:00. Odds: 1.70 hjemme, 4.05 uafgjort, 4.00 ude. Bedste tip: mindst 3 mål i kampen, odds 1.28, tillid 5.0/10. Slutresultat 5–0, tippet gik ind.
Slut
Marupe5
Tukums II0
1.70
4.05
4.00
1X
1.23
O2.5
1.28
Ja
1.33
O2.5
1.28
5.0
✓ O2.5
1.285.0
Tukums II vs Leevon / PPK, 1. Liga, kampstart 11:00. Odds: 5.00 hjemme, 4.55 uafgjort, 1.47 ude. Bedste tip: mindst 3 mål i kampen, odds 1.32, tillid 5.0/10. Slutresultat 0–3, tippet gik ind.
Slut
Tukums II0
Leevon / PPKLeevon PPK3
5.00
▴4.55
1.47
2
1.47
O2.5
▾1.32
Ja
▾1.47
O2.5
▾1.32
5.0
✓ O2.5
▾1.325.0
Skanste vs Tukums II, 1. Liga, kampstart 11:00. Odds: 1.63 hjemme, 4.55 uafgjort, 4.70 ude. Bedste tip: begge hold scorer, odds 1.39, tillid 5.0/10. Slutresultat 6–2, tippet gik ind.
Slut
Skanste6
Tukums II2
▾1.63
4.55
▴4.70
1X
▾1.17
O2.5
▴1.31
Ja
▴1.39
BTTS
▴1.39
5.0
✓ BTTS
▴1.395.0
Tukums II vs JDFS Alberts, 1. Liga, kampstart 16:30. Odds: 6.30 hjemme, 5.20 uafgjort, 1.33 ude. Bedste tip: mindst 3 mål i kampen, odds 1.25, tillid 5.0/10. Slutresultat 1–1, tippet gik ikke ind.
Slut
Tukums II 1
JDFS Alberts 1
▴6.30
▴5.20
▾1.33
1X
▴2.80
O2.5
▾1.25
Ja
▴1.49
O2.5
▾1.25
5.0
O2.5
▾1.255.0
Tukums II vs Rigas FS II, 1. Liga, kampstart 17:00. Odds: 2.00 hjemme, 3.65 uafgjort, 3.00 ude. Bedste tip: udesejr eller uafgjort, odds 1.67, tillid 2.0/10. Slutresultat 2–0, tippet gik ikke ind.
Slut
Tukums II2
Rigas FS II0
▾2.00
3.65
▴3.00
X
3.65
O2.5
▾1.40
Ja
▾1.39
X2
▴1.67
2.0
X2
▴1.672.0
Tukums II vs Valmiera II, 1. Liga, kampstart 15:00. Odds: 4.88 hjemme, 4.30 uafgjort, 1.50 ude. Bedste tip: mindst 3 mål i kampen, odds 1.44, tillid 7.5/10. Slutresultat 4–1, tippet gik ind.
Slut
Tukums II4
Valmiera II 1
4.88
4.30
1.50
2
1.50
O2.5
1.44
Ja
1.52
O2.5
1.44
7.5
✓ O2.5
1.447.5
Odds: 1.21 hjemme, 6.50 uafgjort, 8.20 ude. Bedste tip: hjemmeholdet vinder, odds 1.21, tillid 7.5/10. Slutresultat 2–1.
Slut
Tukums II2
Dinamo Riga1
1.21
6.50
8.20
1
1.21
O2.5
1.40
Nej
1.91
1
1.21
7.5
1
1.217.5

Tukums II Gennemsnitsstatistik

Seneste 10 kampe
AfslutningerPå mål / kamp
3.5
Boldbesiddelse
46%
HjørnesparkGns. per kamp
3.3
Sejrsprocent
20%

Sæsonstatistik

1. Liga Letland · Sæson 2026
23Kampe Sejrsprocent 22%
Præstationsoversigt
Statistik Hjemme Ude Total
Kampe111223
Sejre415
Uafgjorte224
Nederlag5914
Scorede mål141731
Indkasserede mål184765
Gns. scorede mål1.31.41.3
Gns. indkasserede mål1.63.92.8
Kampe uden bagmål303
Kampe uden scoring134
Rekorder og serier
Største sejr
Hjemme3-1
Ude1-4
Største nederlag
Hjemme1-4
Ude9-0
Flest scorede mål
Hjemme3
Ude4
Flest indkasserede mål
Hjemme4
Ude9
Serier
Sejre2
Nederlag4
Måltidspunkter (scoret vs indkasseret)
3–8
0-15
5–12
16-30
8–15
31-45
4–9
46-60
3–8
61-75
10–11
76-90
Scoret Indkasseret
Taktik og disciplin
Korttidspunkter
0Gule
1Røde
Scorede mål
Over 0.583%
19 Kampe
Over 1.539%
9 Kampe
Over 2.59%
2 Kampe
Over 3.54%
1 Kampe
Over 4.50%
0 Kampe

Spillere

Ingen tilgængelige spillerdata

Stilling

Letland - 1. Liga
# Hold K M P
1 Metta / LU 24 98-18 63
2 Valmiera / BSS 24 66-26 56
3 Riga Mariners 24 60-31 53
4 Leevon / PPK 24 49-29 53
5 JDFS Alberts 23 46-33 41
6 Mārupe 24 38-40 33
7 Riga FC II 23 36-39 30
8 Super Nova 2 24 33-36 29
9 Skanste 24 47-51 26
10 Smiltene 24 37-62 23
11 Tukums II 24 31-68 19
12 Rīgas FS II 23 37-65 18
13 JFK Ventspils 24 21-48 16
14 Rēzekne FA 23 17-70 6

Tukums II-forudsigelser og oddstips

Leder du efter Tukums II-forudsigelser? NerdyTips leverer AI-genererede fodboldtips for Tukums II, drevet af vores algoritme NT Apex. Til dato har vi analyseret 27 kampe med Tukums II og ramt det bedste tip i 63.0% af dem. Forudsigelserne dækker Slutresultat, Under/Over, Begge hold scorer, Korrekt resultat, xG, Hjørnespark og Boldbesiddelse.

I den aktuelle 1. Liga-sæson har Tukums II opnået 5 sejre, 4 uafgjorte og 14 nederlag i 23 kampe, scoret 31 mål (1.3 per kamp) og lukket 65 ind, med 3 kampe uden indkasserede mål.

NerdyTips er bygget på fuld gennemsigtighed — alle afsluttede Tukums II forudsigelser forbliver synlige, så du altid kan verificere vores resultater. Forudsigelser for kommende kampe kræver et abonnement.

Tukums II er blot ét af tusindvis af hold, vi analyserer hver dag — udforsk vores fodboldforudsigelser for mere end 700 ligaer.