Gå til indhold

Jwaaya FC vs Al Nejmeh Forudsigelse - 16. jun. 2026

Jwaaya FC
16. jun.19:30
2:1
Afsluttet
Al Nejmeh €4.81m
12.55 X2.82 22.80

Kamptips

Sikkerhed
Bedste tip
Al Nejmeh eller uafgjort 1.42
5.0/10
1x2-tip
22.80
4.0/10
Samlet antal mål
Under 2.51.44
3.8/10
Begge hold scorer
Nej1.65
1.3/10
Bet Builder-tip
X2 & Under 2.52.41
2.0/10
Korrekt resultat
Jwaaya FC01Al Nejmeh

Statistik

Gennemsnit / kamp
Jwaaya FC
Al Nejmeh
Samlet antal målJwaaya FC: 1.7Al Nejmeh: 2
Scorede målJwaaya FC: 1.1Al Nejmeh: 1.3
Indkasserede målJwaaya FC: 0.6Al Nejmeh: 0.7

Form

Oversigt over seneste 10 kampe
Jwaaya FC
Al Nejmeh
SejreJwaaya FC: 4Al Nejmeh: 4
Over 1,5 målJwaaya FC: 6Al Nejmeh: 6
Over 2,5 målJwaaya FC: 1Al Nejmeh: 3
Over 3,5 målJwaaya FC: 1Al Nejmeh: 2
Begge hold scoredeJwaaya FC: 3Al Nejmeh: 5
Uventede sejreJwaaya FC: 0Al Nejmeh: 0
Uventede nederlagJwaaya FC: 0Al Nejmeh: 0

H2H

Jwaaya FC 2
2 Uafgjorte
0 Al Nejmeh
Seneste kampe
16. jun. 26
Jwaaya FC2
Al Nejmeh1
12. maj 26
Al Nejmeh1
Jwaaya FC1
11. feb. 26
Al Nejmeh1
Jwaaya FC1
08. nov. 25
Al Nejmeh0
Jwaaya FC1

Seneste kampe

Stilling

Libanon - Premier League
# Hold K M P
1 Al Ansar 21 53-9 53
2 Al Nejmeh 21 42-10 46
3 Al Ahed 21 34-22 40
4 Jwaaya FC 21 31-14 38
5 Safa 21 30-17 36
6 Al Hikma 21 29-27 30
7 Shabab Al Sahel 21 22-21 27
8 Al Mabarrah 21 12-36 22
9 Reyady Abaseya 21 16-30 20
10 Tadamon Sour 21 12-26 17
11 Bourj 11 8-20 10
12 Racing 21 4-61 1