Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πρόγνωση El Seka El Hadid vs Tersana - 21 Αυγ 2026

El Seka El Hadid
21 Αυγ14:30
0:1
Ολοκληρώθηκε
Tersana
12.60 X2.65 22.95

Προγνωστικά

Εμπιστοσύνη
Καλύτερο Προγνωστικό
Το πολύ 2 γκολ 1.32
5.1/10
Προγνωστικό 1X2
X2.65
2.0/10
Σύνολο Γκολ
Under 2.51.32
4.0/10
Goal/Goal (GG)
Όχι1.53
2.8/10
Προγνωστικό Bet Builder
1X & Under 2.52.05
1.0/10
Σκορ Ημιχρόνου
El Seka El Hadid00Tersana
Ακριβές Σκορ
El Seka El Hadid00Tersana

Στατιστικά

Μέσος Όρος / Αγώνα
Seka H
Tersana
Σύνολο ΓκολEl Seka El Hadid: 2.4Tersana: 2.2
Γκολ ΥπέρEl Seka El Hadid: 0.9Tersana: 1.1
Γκολ ΚατάEl Seka El Hadid: 1.5Tersana: 1.1

Φόρμα

Τελευταίοι 10 Αγώνες
Seka H
Tersana
ΝίκεςEl Seka El Hadid: 4Tersana: 2
Over 1.5 ΓκολEl Seka El Hadid: 6Tersana: 6
Over 2.5 ΓκολEl Seka El Hadid: 6Tersana: 4
Over 3.5 ΓκολEl Seka El Hadid: 2Tersana: 3
Goal/GoalEl Seka El Hadid: 5Tersana: 6
Απρόσμενες ΝίκεςEl Seka El Hadid: 0Tersana: 0
Απρόσμενες ΉττεςEl Seka El Hadid: 0Tersana: 0

H2H

El Seka El Hadid 2
3 Ισοπαλίες
2 Tersana
Πρόσφατες Αναμετρήσεις
08 Ιαν 26
Tersana1
El Seka El Hadid2
22 Αυγ 25
El Seka El Hadid0
Tersana0
09 Απρ 25
Tersana0
El Seka El Hadid0
03 Δεκ 24
El Seka El Hadid0
Tersana1
19 Μαΐ 23
El Seka El Hadid0
Tersana0
25 Φεβ 22
Tersana1
El Seka El Hadid2
29 Οκτ 21
El Seka El Hadid0
Tersana2

Πρόσφατοι Αγώνες

Βαθμολογία

Αίγυπτος - Second League
# Ομάδα Α Γ Β
1 Masar 1 3-1 3
2 Haras El Hodood 1 2-0 3
3 Maleyet Kafr El Zayiat 1 2-0 3
4 El Mansura 1 2-1 3
5 Tanta SC 1 2-1 3
6 Tersana 1 1-0 3
7 Pharco 1 1-0 3
8 El Entag EL Harby 1 1-1 1
9 AL Nasr SC 1 1-1 1
10 Kahraba Ismailia 1 1-1 1
11 La Viena FC 1 1-1 1
12 Mega Sport 1 0-0 1
13 El Dakhleya 1 0-0 1
14 Baladiyyat Al Mehalla 1 1-2 0
15 Team 1 1-2 0
16 El Seka El Hadid 1 0-1 0
17 Proxy 1 0-1 0
18 Ismaily SC 1 1-3 0
19 Itesalat 1 0-2 0
20 Dayrout 1 0-2 0
Promotion - Premier League Relegation