Μετάβαση στο περιεχόμενο
Με την υποστήριξη του NT Apex AI
Glenavon FC

Glenavon Προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα

AI προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα — ενημερώνονται καθημερινά.

€50.00Th. Ø 19.0 Championship
97
Αγώνες με προγνωστικά
70.1%
Δείκτης προβλεψιμότητας
WWDWLD
Πρόσφατη φόρμα
2.67
Γκολ / αγώνα
Glenavon FC κέρδισε με διαφορά 3+ γκολ στους τελευταίους 2 αγώνες
Glenavon FC σημείωσε 4+ γκολ στους τελευταίους 2 αγώνες
Glenavon FC σκόραρε σε όλους τους τελευταίους 10 αγώνες
Δεν υπάρχουν ακόμη προγνωστικά

Υπολογίζουμε τα προγνωστικά περίπου 4 ημέρες πριν από τη σέντρα, οπότε οι επόμενοι αγώνες θα εμφανιστούν εδώ σύντομα.

Πρόσφατοι αγώνες

Queen's University vs Glenavon FC, Championship, έναρξη στις 15:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 3.45, ισοπαλία 3.90, φιλοξενούμενη 1.83. Best Tip: νίκη φιλοξενούμενης ή ισοπαλία, απόδοση 1.26, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 2–4, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Queen's U2
Glenavon4
▴3.45
3.90
▾1.83
2
▾1.83
O2.5
1.53
GG
1.53
X2
▾1.26
5.0
✓ X2
▾1.265.0
Glenavon FC vs H&W Welders, Championship, έναρξη στις 19:45. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.07, ισοπαλία 3.75, φιλοξενούμενη 3.20. Best Tip: νίκη γηπεδούχου ή ισοπαλία, απόδοση 1.32, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 4–0, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Glenavon4
H&W Welders0
▾2.07
▾3.75
▴3.20
1
▾2.07
O2.5
▴1.45
GG
▴1.44
1X
▾1.32
5.0
✓ 1X
▾1.325.0
Annagh United vs Glenavon FC, Championship, έναρξη στις 17:30. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.42, ισοπαλία 3.50, φιλοξενούμενη 2.60. Best Tip: νίκη γηπεδούχου ή ισοπαλία, απόδοση 1.42, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 1–1, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Annagh1
Glenavon1
▴2.42
▾3.50
▾2.60
1
▴2.42
O2.5
▴1.60
NG
▴2.47
1X
▴1.42
5.0
✓ 1X
▴1.425.0
Glenavon FC vs Loughgall, Championship, έναρξη στις 19:45. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.83, ισοπαλία 3.70, φιλοξενούμενη 4.00. Best Tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.67, εμπιστοσύνη 3.8/10. Τελικό σκορ 4–1, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Glenavon4
Loughgall1
▾1.83
▾3.70
▴4.00
1
▾1.83
O2.5
▴1.67
NG
▾2.25
O2.5
▴1.67
3.8
✓ O2.5
▴1.673.8
Dundela vs Glenavon FC, Championship, έναρξη στις 15:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 4.70, ισοπαλία 4.10, φιλοξενούμενη 1.60. Best Tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.50, εμπιστοσύνη 3.4/10. Τελικό σκορ 3–2, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Dundela3
Glenavon2
▴4.70
▴4.10
▾1.60
X
▴4.10
O2.5
▾1.50
GG
▾1.56
O2.5
▾1.50
3.4
✓ O2.5
▾1.503.4

Στατιστικά σεζόν

Championship Β. Ιρλανδία · Σεζόν 2026
13Αγώνες Ποσοστό νικών 62%
Ανάλυση απόδοσης
Στατιστικό Εντός έδρας Εκτός έδρας Σύνολο
Αγώνες6713
Νίκες538
Ισοπαλίες033
Ήττες112
Γκολ υπέρ171734
Γκολ κατά61016
Μ.Ο. γκολ υπέρ2.82.42.6
Μ.Ο. γκολ κατά1.01.41.2
Χωρίς παθητικό213
Αγώνες χωρίς γκολ000
Ρεκόρ & σερί
Μεγαλύτερη νίκη
Εντός έδρας4-0
Εκτός έδρας1-4
Βαρύτερη ήττα
Εντός έδρας1-3
Εκτός έδρας3-2
Περισσότερα γκολ υπέρ
Εντός έδρας4
Εκτός έδρας4
Περισσότερα γκολ κατά
Εντός έδρας3
Εκτός έδρας3
Σερί
Νίκες3
Ήττες1
Χρονισμός γκολ (υπέρ vs κατά)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Υπέρ Κατά
Τακτική & πειθαρχία
Χρονισμός καρτών
0Κίτρινες
0Κόκκινες
Γκολ που σημειώθηκαν
Over 0.5100%
13 Αγώνες
Over 1.569%
9 Αγώνες
Over 2.554%
7 Αγώνες
Over 3.538%
5 Αγώνες
Over 4.50%
0 Αγώνες

Παίκτες

Δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα παικτών

Βαθμολογία

Β. Ιρλανδία - Championship
# Ομάδα Α Γ Β
1 Annagh United 14 36-16 31
2 Glenavon FC 13 34-16 27
3 Newington Youth 13 29-22 26
4 Institute 13 23-18 21
5 Ballinamallard United 14 20-19 21
6 Queen's University 14 24-18 20
7 Newry City AFC 14 21-23 20
8 Warrenpoint Town 12 21-17 18
9 Ards 14 16-17 17
10 Loughgall 14 18-26 17
11 H&W Welders 13 19-22 16
12 Moyola Park 13 15-25 15
13 Rathfriland 13 14-25 13
14 Dundela 12 19-24 11
15 Strabane Athletic 14 13-24 11
16 Armagh City 14 12-22 9
Promotion - NIFL Championship (Promotion Group) NIFL Championship (Relegation Group)

Glenavon FC: προγνωστικά και αναλύσεις

Ψάχνεις προγνωστικά για Glenavon FC; Το NerdyTips δίνει AI προγνωστικά ποδοσφαίρου για την ομάδα Glenavon FC μέσα από το μοντέλο μας, το NT Apex. Μέχρι σήμερα έχουμε αναλύσει 97 αγώνες της ομάδας Glenavon FC, με ευστοχία στο Best Tip 70.1%. Τα προγνωστικά καλύπτουν τελικό αποτέλεσμα, Under/Over, GG/NG, ακριβές σκορ, xG, κόρνερ & κατοχή μπάλας.

Στη φετινή σεζόν της Championship, η Glenavon FC κατέγραψε 8 νίκες, 3 ισοπαλίες και 2 ήττες σε 13 αγώνες, σκοράροντας 34 γκολ (2.6 ανά αγώνα) με 16 κατά και 3 αγώνες χωρίς παθητικό.

Η Glenavon FC έχει αυτή τη στιγμή εκτιμώμενη αγοραία αξία €50.00Th..

Το NerdyTips βασίζεται στην πλήρη διαφάνεια — όλα τα ολοκληρωμένα προγνωστικά για Glenavon FC παραμένουν ορατά, ώστε να μπορείς να επαληθεύσεις το ιστορικό μας ανά πάσα στιγμή. Τα προγνωστικά για επερχόμενους αγώνες απαιτούν συνδρομή.

Η ομάδα Glenavon FC είναι μόνο μία από τις χιλιάδες ομάδες που αναλύουμε καθημερινά — εξερεύνησε τα προγνωστικά ποδοσφαίρου μας για περισσότερα από 700 πρωταθλήματα.