Μετάβαση στο περιεχόμενο
Με την υποστήριξη του NT Apex AI
Grobničan Čavle

Grobnican Προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα

AI προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα — ενημερώνονται καθημερινά.

25
Αγώνες με προγνωστικά
60.0%
Δείκτης προβλεψιμότητας
LLDWDL
Πρόσφατη φόρμα
1.67
Γκολ / αγώνα
Grobničan Čavle είχε over 1.5 γκολ στους τελευταίους 9 αγώνες
Grobničan Čavle δεν είχε κόκκινες κάρτες στους τελευταίους 16 αγώνες
Δεν υπάρχουν ακόμη προγνωστικά

Υπολογίζουμε τα προγνωστικά περίπου 4 ημέρες πριν από τη σέντρα, οπότε οι επόμενοι αγώνες θα εμφανιστούν εδώ σύντομα.

Πρόσφατοι αγώνες

Slavonija Pozega vs Grobnican Cavle, Second NL, έναρξη στις 13:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.67, ισοπαλία 3.55, φιλοξενούμενη 4.55. Best Tip: νίκη γηπεδούχου, απόδοση 1.67, εμπιστοσύνη 6.6/10. Τελικό σκορ 3–2, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Slavonija Pozega3
Grobnican2
▾1.67
▾3.55
▴4.55
1
▾1.67
O2.5
▾1.53
GG
▴1.52
1
▾1.67
6.6
✓ 1
▾1.676.6
Grobnican Cavle vs Zagora, Second NL, έναρξη στις 13:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.50, ισοπαλία 3.50, φιλοξενούμενη 2.35. Best Tip: νίκη φιλοξενούμενης ή ισοπαλία, απόδοση 1.42, εμπιστοσύνη 4.6/10. Τελικό σκορ 3–4, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Grobnican3
Zagora4
▴2.50
▾3.50
▾2.35
2
▾2.35
O2.5
1.46
GG
1.44
X2
▾1.42
4.6
✓ X2
▾1.424.6
Lucko vs Grobnican C, Second NL, έναρξη στις 14:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.98, ισοπαλία 3.45, φιλοξενούμενη 3.25. Best Tip: νίκη γηπεδούχου ή ισοπαλία, απόδοση 1.28, εμπιστοσύνη 7.0/10. Τελικό σκορ 1–1, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Lucko1
Grobnican1
▴1.98
▾3.45
▾3.25
1
▴1.98
O2.5
1.65
GG
1.59
1X
▴1.28
7.0
✓ 1X
▴1.287.0
Grobnican Cavle vs Uljanik, Second NL, έναρξη στις 14:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 3.35, ισοπαλία 3.65, φιλοξενούμενη 1.90. Best Tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.54, εμπιστοσύνη 5.9/10. Τελικό σκορ 2–0, χαμένο προγνωστικό.
Τέλος
Grobnican2
Uljanik0
▾3.35
▾3.65
▴1.90
2
▴1.90
O2.5
▾1.54
GG
▾1.53
O2.5
▾1.54
5.9
O2.5
▾1.545.9
Solin vs Grobnican C, Second NL, έναρξη στις 11:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.48, ισοπαλία 4.50, φιλοξενούμενη 6.10. Best Tip: νίκη γηπεδούχου, απόδοση 1.48, εμπιστοσύνη 8.5/10. Τελικό σκορ 1–1, χαμένο προγνωστικό.
Τέλος
Solin1
Grobnican1
▴1.48
▾4.50
▾6.10
1
▴1.48
O2.5
▴1.51
GG
▾1.70
1
▴1.48
8.5
1
▴1.488.5
Grobnican Cavle vs Hrvatski Dragovoljac, Second NL, έναρξη στις 14:30. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.30, ισοπαλία 3.40, φιλοξενούμενη 2.70. Best Tip: το πολύ 3 γκολ, απόδοση 1.41, εμπιστοσύνη 3.3/10. Τελικό σκορ 1–4, χαμένο προγνωστικό.
Τέλος
Grobnican1
Dragovoljac4
▾2.30
▾3.40
▴2.70
X2
1.50
U3.5
1.41
GG
1.57
U3.5
1.41
3.3
U3.5
1.413.3
Jarun vs Grobnican C, Second NL, έναρξη στις 15:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.53, ισοπαλία 4.05, φιλοξενούμενη 5.20. Best Tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.53, εμπιστοσύνη 8.0/10. Τελικό σκορ 3–0, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Jarun3
Grobnican0
▴1.53
▾4.05
5.20
1
▴1.53
O2.5
▾1.53
GG
▾1.61
O2.5
▾1.53
8.0
✓ O2.5
▾1.538.0
Bjelovar vs Grobnican C, Second NL, έναρξη στις 15:30. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.52, ισοπαλία 4.15, φιλοξενούμενη 5.00. Best Tip: νίκη γηπεδούχου, απόδοση 1.52, εμπιστοσύνη 3.5/10. Τελικό σκορ 4–0, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Bjelovar4
Grobnican0
▴1.52
▴4.15
▾5.00
1
▴1.52
O2.5
1.53
GG
▾1.65
1
▴1.52
3.5
✓ 1
▴1.523.5
Grobnican Cavle vs Varteks Varazdin, Second NL, έναρξη στις 16:30. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.35, ισοπαλία 3.50, φιλοξενούμενη 2.63. Best Tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.62, εμπιστοσύνη 5.4/10. Τελικό σκορ 1–0, χαμένο προγνωστικό.
Τέλος
Grobnican1
Varteks Varazdin0
▴2.35
3.50
▾2.63
2
▾2.63
O2.5
▾1.62
GG
▾1.53
O2.5
▾1.62
5.4
O2.5
▾1.625.4
Grobnican vs Dakovo-Croatia, Second NL, έναρξη στις 14:30. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.77, ισοπαλία 3.60, φιλοξενούμενη 3.90. Best Tip: νίκη γηπεδούχου, απόδοση 1.77, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 2–1, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Grobnican2
Dakovo-Croatia1
1.77
▾3.60
3.90
1
1.77
O2.5
▴1.72
NG
2.07
1
1.77
5.0
✓ 1
1.775.0

Στατιστικά σεζόν

Second NL Κροατία · Σεζόν 2026
11Αγώνες Ποσοστό νικών 27%
Ανάλυση απόδοσης
Στατιστικό Εντός έδρας Εκτός έδρας Σύνολο
Αγώνες7411
Νίκες303
Ισοπαλίες123
Ήττες325
Γκολ υπέρ14216
Γκολ κατά14923
Μ.Ο. γκολ υπέρ2.00.51.5
Μ.Ο. γκολ κατά2.02.32.1
Χωρίς παθητικό202
Αγώνες χωρίς γκολ123
Ρεκόρ & σερί
Μεγαλύτερη νίκη
Εντός έδρας5-1
Εκτός έδρας-
Βαρύτερη ήττα
Εντός έδρας1-4
Εκτός έδρας4-0
Περισσότερα γκολ υπέρ
Εντός έδρας5
Εκτός έδρας1
Περισσότερα γκολ κατά
Εντός έδρας4
Εκτός έδρας4
Σερί
Νίκες1
Ήττες2
Πέναλτι
0/ 1
0% Εύστοχα
Χρονισμός γκολ (υπέρ vs κατά)
3–3
0-15
2–5
16-30
3–2
31-45
3–5
46-60
3–3
61-75
1–5
76-90
Υπέρ Κατά
Τακτική & πειθαρχία
Χρονισμός καρτών
0Κίτρινες
0Κόκκινες
Γκολ που σημειώθηκαν
Over 0.573%
8 Αγώνες
Over 1.536%
4 Αγώνες
Over 2.518%
2 Αγώνες
Over 3.59%
1 Αγώνες
Over 4.59%
1 Αγώνες

Παίκτες

Δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα παικτών

Βαθμολογία

Κροατία - Second NL
# Ομάδα Α Γ Β
1 Uskok Klis 10 23-8 24
2 Dugo Selo 11 16-8 20
3 Uljanik 12 22-22 20
4 Jarun 10 20-14 18
5 Bjelovar 11 24-19 18
6 Inter Zapresic 12 17-19 16
7 Solin 11 16-13 15
8 Zagora 11 26-24 15
9 Trnje 11 16-14 15
10 Slavonija Požega 11 19-18 15
11 Križevci 11 15-16 15
12 Hrvatski Dragovoljac 11 15-18 14
13 Grobničan Čavle 11 16-23 12
14 Lucko 11 11-14 10
15 Varteks Varaždin 11 8-18 8
16 Koprivnica 11 10-26 5
Promotion - Prva NL Relegation

Grobničan Čavle: προγνωστικά και αναλύσεις

Ψάχνεις προγνωστικά για Grobničan Čavle; Το NerdyTips δίνει AI προγνωστικά ποδοσφαίρου για την ομάδα Grobničan Čavle μέσα από το μοντέλο μας, το NT Apex. Μέχρι σήμερα έχουμε αναλύσει 25 αγώνες της ομάδας Grobničan Čavle, με ευστοχία στο Best Tip 60.0%. Τα προγνωστικά καλύπτουν τελικό αποτέλεσμα, Under/Over, GG/NG, ακριβές σκορ, xG, κόρνερ & κατοχή μπάλας.

Στη φετινή σεζόν της Second NL, η Grobničan Čavle κατέγραψε 3 νίκες, 3 ισοπαλίες και 5 ήττες σε 11 αγώνες, σκοράροντας 16 γκολ (1.5 ανά αγώνα) με 23 κατά και 2 αγώνες χωρίς παθητικό.

Το NerdyTips βασίζεται στην πλήρη διαφάνεια — όλα τα ολοκληρωμένα προγνωστικά για Grobničan Čavle παραμένουν ορατά, ώστε να μπορείς να επαληθεύσεις το ιστορικό μας ανά πάσα στιγμή. Τα προγνωστικά για επερχόμενους αγώνες απαιτούν συνδρομή.

Η ομάδα Grobničan Čavle είναι μόνο μία από τις χιλιάδες ομάδες που αναλύουμε καθημερινά — εξερεύνησε τα προγνωστικά ποδοσφαίρου μας για περισσότερα από 700 πρωταθλήματα.