Μετάβαση στο περιεχόμενο
Με την υποστήριξη του NT Apex AI
Gyirmot SE

Gyirmot SE Προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα

Προγνωστικά στοιχημάτων με AI, στατιστικά & φόρμα — ενημερώνονται καθημερινά.

€1.90m Ø 26.3 NB II
58
Αγώνες με προγνωστικά
70.7%
Δείκτης προβλεψιμότητας
WLWWLL
Πρόσφατη φόρμα
1.60
Γκολ / Αγώνα
Gyirmot SE δεν είχε κόκκινες κάρτες στους τελευταίους 29 αγώνες
Επόμενος αγώνας NB II · Κυρ 18 Οκτ · 12:00
Szentlorinc
VS12:00
Gyirmot
Ξεκλειδώστε το προγνωστικό
Ξεκλειδώστε με συνδρομή

Πρόσφατοι Αγώνες

Gyirmot SE vs Karcag SE, NB II, έναρξη στις 17:00. Αποδόσεις: 1.78 γηπεδούχος, 3.60 ισοπαλία, 4.20 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: τουλάχιστον 2 γκολ, απόδοση 1.26, εμπιστοσύνη 8.0/10. Τελικό σκορ 2–0, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Gyirmot SEGyirmot2
Karcag SE0
▾1.78
▴3.60
▴4.20
1
▾1.78
O1.5
1.26
GG
▴1.75
O1.5
1.26
8.0
✓ O1.5
1.268.0
Mezokovesd-zsory vs Gyirmot SE, NB II, έναρξη στις 16:30. Αποδόσεις: 2.50 γηπεδούχος, 3.20 ισοπαλία, 2.85 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: το πολύ 3 γκολ, απόδοση 1.28, εμπιστοσύνη 4.7/10. Τελικό σκορ 4–2, το προγνωστικό δεν βγήκε.
Τέλος
Mezokovesd-zsoryMezokovesd4
Gyirmot SEGyirmot2
▾2.50
▾3.20
▴2.85
X2
1.55
U3.5
1.28
GG
▴1.78
U3.5
▴1.28
4.7
U3.5
▴1.284.7
Gyirmot SE vs Kecskemeti TE, NB II, έναρξη στις 16:30. Αποδόσεις: 2.95 γηπεδούχος, 3.30 ισοπαλία, 2.50 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη γηπεδούχου ή ισοπαλία, απόδοση 1.54, εμπιστοσύνη 5.1/10. Τελικό σκορ 1–4, το προγνωστικό δεν βγήκε.
Τέλος
Gyirmot SEGyirmot1
Kecskemeti TE4
▾2.95
▾3.30
▴2.50
1
▾2.95
O1.5
▾1.25
GG
▾1.62
1X
▾1.54
5.1
1X
▾1.545.1
Szeged 2011 vs Gyirmot SE, NB II, έναρξη στις 16:30. Αποδόσεις: 2.72 γηπεδούχος, 3.25 ισοπαλία, 2.47 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη φιλοξενούμενου ή ισοπαλία, απόδοση 1.45, εμπιστοσύνη 5.9/10. Τελικό σκορ 0–1, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Szeged 2011Szeged0
Gyirmot SEGyirmot1
▴2.72
▾3.25
▾2.47
2
▾2.47
U2.5
1.78
NG
▾2.02
X2
▾1.45
5.9
✓ X2
▾1.455.9
Gyirmot SE vs Szombathelyi Haladas, NB II, έναρξη στις 16:00. Αποδόσεις: 1.85 γηπεδούχος, 3.60 ισοπαλία, 3.53 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη γηπεδούχου, απόδοση 1.85, εμπιστοσύνη 3.3/10. Τελικό σκορ 2–1, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Gyirmot SEGyirmot2
Szombathelyi HaladasHaladas1
1.85
3.60
3.53
1
1.85
O2.5
1.80
NG
2.00
1
1.85
3.3
✓ 1
1.853.3

Gyirmot Μέσοι όροι

Τελευταίοι 10 αγώνες
ΤελικέςΣτο στόχο / αγώνα
4.2
Κατοχή μπάλας
50%
ΚόρνερΜ.Ο. ανά αγώνα
5.2
ΠειθαρχίαΚάρτες / αγώνα
2.8
Ποσοστό νικών
60%

Στατιστικά σεζόν

NB II Ουγγαρία · Σεζόν 2026
8Αγώνες Ποσοστό νικών 50%
Ανάλυση απόδοσης
Στατιστικό Εντός έδρας Εκτός έδρας Σύνολο
Αγώνες538
Νίκες314
Ισοπαλίες101
Ήττες123
Γκολ υπέρ10313
Γκολ κατά8614
Μ.Ο. γκολ υπέρ2.01.01.6
Μ.Ο. γκολ κατά1.62.01.8
Αγώνες χωρίς να δεχθεί γκολ112
Αγώνες χωρίς γκολ011
Ρεκόρ & σερί
Μεγαλύτερη νίκη
Εντός έδρας3-1
Εκτός έδρας0-1
Βαρύτερη ήττα
Εντός έδρας1-4
Εκτός έδρας4-2
Περισσότερα γκολ υπέρ
Εντός έδρας3
Εκτός έδρας2
Περισσότερα γκολ κατά
Εντός έδρας4
Εκτός έδρας4
Σερί
Νίκες2
Ήττες2
Πέναλτι
2/ 2
100.00% Εύστοχα
Χρονισμός γκολ (υπέρ vs κατά)
0–2
0-15
2–1
16-30
5–1
31-45
2–3
46-60
1–3
61-75
4–3
76-90
Υπέρ Κατά
Τακτική & πειθαρχία
Χρονισμός καρτών
16-304
31-457
46-602
61-754
76-905
22Κίτρινες
0Κόκκινες
Γκολ που σημειώθηκαν
Over 0.588%
7 Αγώνες
Over 1.563%
5 Αγώνες
Over 2.513%
1 Αγώνες
Over 3.50%
0 Αγώνες
Over 4.50%
0 Αγώνες

Παίκτες

Δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα παικτών

Βαθμολογία

Ουγγαρία - NB II
# Ομάδα Α Γ Β
1 Soroksar 9 25-12 20
2 Kecskeméti TE 9 17-9 20
3 Tiszakecske FC 9 21-13 19
4 Kazincbarcikai 9 16-11 16
5 Gyirmot SE 9 14-14 16
6 Ajka 9 13-11 15
7 Mezokovesd-zsory 9 13-10 14
8 Fehérvár FC 9 14-11 12
9 Karcag SE 9 13-14 11
10 Szentlőrinc SE 9 9-13 11
11 Diosgyori VTK 9 11-16 11
12 Nagykanizsai ULE 9 7-11 9
13 BVSC 8 9-11 7
14 Szeged 2011 8 7-9 7
15 Csakvar 9 9-21 4
16 Kozarmisleny FC 9 6-18 4

Προγνωστικά & Στοιχηματικές Προτάσεις για Gyirmot SE

Ψάχνετε προγνωστικά για Gyirmot SE; Το NerdyTips δίνει προγνωστικά ποδοσφαίρου με AI για την ομάδα Gyirmot SE, μέσα από τον αλγόριθμό μας NT Apex. Μέχρι σήμερα έχουμε αναλύσει 58 αγώνες της ομάδας Gyirmot SE, με ευστοχία στο καλύτερο προγνωστικό 70.7%. Τα προγνωστικά καλύπτουν Τελικό Αποτέλεσμα, Under/Over, Goal/No Goal, Ακριβές Σκορ, xG, Κόρνερ & Κατοχή Μπάλας.

Στη φετινή σεζόν του NB II, η Gyirmot SE κατέγραψε 4 νίκες, 1 ισοπαλίες και 3 ήττες σε 8 αγώνες, σκοράροντας 13 γκολ (1.6 ανά αγώνα) και δεχόμενη 14, με 2 κλειστά τέρματα.

Η Gyirmot SE έχει αυτή τη στιγμή εκτιμώμενη αγοραία αξία €1.90m.

Το NerdyTips βασίζεται στην πλήρη διαφάνεια — όλα τα ολοκληρωμένα προγνωστικά για Gyirmot SE παραμένουν ορατά, ώστε να μπορείς να επαληθεύσεις το ιστορικό μας ανά πάσα στιγμή. Τα προγνωστικά για επερχόμενους αγώνες απαιτούν συνδρομή.

Η ομάδα Gyirmot SE είναι μόνο μία από τις χιλιάδες ομάδες που αναλύουμε καθημερινά — εξερεύνησε τα προγνωστικά ποδοσφαίρου μας για περισσότερα από 700 πρωταθλήματα.