Μετάβαση στο περιεχόμενο
Με την υποστήριξη του NT Apex AI
Mladost DG

Mladost DG Προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα

AI προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα — ενημερώνονται καθημερινά.

€2.18m Ø 24.0 First League
72
Αγώνες με προγνωστικά
50.0%
Δείκτης προβλεψιμότητας
LLDWDL
Πρόσφατη φόρμα
1.20
Γκολ / αγώνα
Επόμενος αγώνας First League · Δευ 2 Νοε · 12:00
Mladost DG
VS12:00
Sutjeska
Best Tip
Απόδοση
Εμπιστοσύνη 8.6/10
Ξεκλείδωσε το προγνωστικό

Πρόσφατοι αγώνες

Bokelj vs Mladost DG, First League, έναρξη στις 18:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.30, ισοπαλία 3.10, φιλοξενούμενη 3.15. Best Tip: το πολύ 2 γκολ, απόδοση 1.55, εμπιστοσύνη 6.3/10. Τελικό σκορ 3–0, χαμένο προγνωστικό.
Τέλος
Bokelj3
Mladost DG0
▴2.30
3.10
3.15
1
▴2.30
U2.5
1.55
NG
▴1.76
U2.5
1.55
6.3
U2.5
1.556.3
Mladost DG vs Buducnost P, First League, έναρξη στις 16:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.75, ισοπαλία 3.00, φιλοξενούμενη 2.55. Best Tip: το πολύ 2 γκολ, απόδοση 1.62, εμπιστοσύνη 6.6/10. Τελικό σκορ 0–2, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Mladost DG0
Buducnost2
▴2.75
▾3.00
▴2.55
X2
1.38
U2.5
▴1.62
GG
▾1.85
U2.5
▾1.62
6.6
✓ U2.5
▾1.626.6
Arsenal Tivat vs Mladost DG, First League, έναρξη στις 19:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.55, ισοπαλία 3.35, φιλοξενούμενη 2.80. Best Tip: νίκη γηπεδούχου ή ισοπαλία, απόδοση 1.47, εμπιστοσύνη 3.1/10. Τελικό σκορ 0–1, χαμένο προγνωστικό.
Τέλος
Arsenal Tivat0
Mladost DG1
▾2.55
▴3.35
▾2.80
1
▾2.55
U2.5
▴1.95
NG
▴2.15
1X
▴1.47
3.1
1X
▴1.473.1
Mladost DG vs Decic, First League, έναρξη στις 16:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 3.95, ισοπαλία 3.20, φιλοξενούμενη 1.93. Best Tip: νίκη φιλοξενούμενης ή ισοπαλία, απόδοση 1.23, εμπιστοσύνη 8.5/10. Τελικό σκορ 2–0, χαμένο προγνωστικό.
Τέλος
Mladost DG2
Decic0
▴3.95
▴3.20
▾1.93
2
▾1.93
U2.5
▴1.61
NG
▴1.74
X2
▾1.23
8.5
X2
▾1.238.5

Στατιστικά σεζόν

First League Μαυροβούνιο · Σεζόν 2026
12Αγώνες Ποσοστό νικών 25%
Ανάλυση απόδοσης
Στατιστικό Εντός έδρας Εκτός έδρας Σύνολο
Αγώνες6612
Νίκες213
Ισοπαλίες213
Ήττες246
Γκολ υπέρ6511
Γκολ κατά61521
Μ.Ο. γκολ υπέρ1.00.80.9
Μ.Ο. γκολ κατά1.02.51.8
Χωρίς παθητικό314
Αγώνες χωρίς γκολ325
Ρεκόρ & σερί
Μεγαλύτερη νίκη
Εντός έδρας2-0
Εκτός έδρας0-1
Βαρύτερη ήττα
Εντός έδρας0-2
Εκτός έδρας5-1
Περισσότερα γκολ υπέρ
Εντός έδρας2
Εκτός έδρας2
Περισσότερα γκολ κατά
Εντός έδρας3
Εκτός έδρας5
Σερί
Νίκες2
Ήττες2
Χρονισμός γκολ (υπέρ vs κατά)
1–3
0-15
1–5
16-30
4–3
31-45
3–5
46-60
1–4
61-75
1–1
76-90
Υπέρ Κατά
Τακτική & πειθαρχία
Χρονισμός καρτών
0-153
16-303
46-603
61-752
76-906
17Κίτρινες
1Κόκκινες
Γκολ που σημειώθηκαν
Over 0.558%
7 Αγώνες
Over 1.533%
4 Αγώνες
Over 2.50%
0 Αγώνες
Over 3.50%
0 Αγώνες
Over 4.50%
0 Αγώνες

Παίκτες

Δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα παικτών

Βαθμολογία

Μαυροβούνιο - First League
# Ομάδα Α Γ Β
1 Buducnost Podgorica 13 18-12 22
2 Mornar 14 20-15 21
3 Otrant-Olympic 13 21-17 21
4 Sutjeska 13 18-10 20
5 Bokelj 12 10-9 19
6 Dečić 12 12-10 18
7 Petrovac 13 12-13 15
8 Jezero 13 15-22 12
9 Mladost DG 13 11-22 12
10 Arsenal Tivat 12 9-16 9
Promotion - Champions League (Qualification) Promotion - Conference League (Qualification) Prva Crnogorska Liga (Relegation) Relegation - Druga Liga

Mladost DG: προγνωστικά και αναλύσεις

Ψάχνεις προγνωστικά για Mladost DG; Το NerdyTips δίνει AI προγνωστικά ποδοσφαίρου για την ομάδα Mladost DG μέσα από το μοντέλο μας, το NT Apex. Μέχρι σήμερα έχουμε αναλύσει 72 αγώνες της ομάδας Mladost DG, με ευστοχία στο Best Tip 50.0%. Τα προγνωστικά καλύπτουν τελικό αποτέλεσμα, Under/Over, GG/NG, ακριβές σκορ, xG, κόρνερ & κατοχή μπάλας.

Στη φετινή σεζόν της First League, η Mladost DG κατέγραψε 3 νίκες, 3 ισοπαλίες και 6 ήττες σε 12 αγώνες, σκοράροντας 11 γκολ (0.9 ανά αγώνα) με 21 κατά και 4 αγώνες χωρίς παθητικό.

Η Mladost DG έχει αυτή τη στιγμή εκτιμώμενη αγοραία αξία €2.18m.

Το NerdyTips βασίζεται στην πλήρη διαφάνεια — όλα τα ολοκληρωμένα προγνωστικά για Mladost DG παραμένουν ορατά, ώστε να μπορείς να επαληθεύσεις το ιστορικό μας ανά πάσα στιγμή. Τα προγνωστικά για επερχόμενους αγώνες απαιτούν συνδρομή.

Η ομάδα Mladost DG είναι μόνο μία από τις χιλιάδες ομάδες που αναλύουμε καθημερινά — εξερεύνησε τα προγνωστικά ποδοσφαίρου μας για περισσότερα από 700 πρωταθλήματα.