Μετάβαση στο περιεχόμενο
Με την υποστήριξη του NT Apex AI
Tatran Prešov

Presov Προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα

AI προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα — ενημερώνονται καθημερινά.

€1.46m Ø 24.8 2. liga
90
Αγώνες με προγνωστικά
72.2%
Δείκτης προβλεψιμότητας
WWDDWD
Πρόσφατη φόρμα
1.93
Γκολ / αγώνα
Δεν υπάρχουν ακόμη προγνωστικά

Υπολογίζουμε τα προγνωστικά περίπου 4 ημέρες πριν από τη σέντρα, οπότε οι επόμενοι αγώνες θα εμφανιστούν εδώ σύντομα.

Πρόσφατοι αγώνες

Tatran Presov vs Galanta, 2. liga, έναρξη στις 17:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.50, ισοπαλία 4.40, φιλοξενούμενη 5.60. Best Tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.62, εμπιστοσύνη 7.9/10. Τελικό σκορ 3–0, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Presov3
Galanta0
▾1.50
▴4.40
▴5.60
X
▴4.40
O2.5
▾1.62
GG
1.68
O2.5
▾1.62
7.9
✓ O2.5
▾1.627.9
MFK Bytca vs Tatran Presov, 2. liga, έναρξη στις 13:30. Αποδόσεις: γηπεδούχος 5.60, ισοπαλία 4.40, φιλοξενούμενη 1.62. Best Tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.66, εμπιστοσύνη 5.3/10. Τελικό σκορ 0–3, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
MFK Bytca0
Presov 3
▴5.60
▴4.40
▾1.62
X2
1.19
O2.5
1.66
GG
▴1.72
O2.5
▾1.66
5.3
✓ O2.5
▾1.665.3
Tatran Presov vs Zilina II, 2. liga, έναρξη στις 16:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.52, ισοπαλία 4.45, φιλοξενούμενη 6.10. Best Tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.60, εμπιστοσύνη 3.3/10. Τελικό σκορ 1–1, χαμένο προγνωστικό.
Τέλος
Presov1
Zilina B1
▾1.52
▴4.45
▴6.10
1X
▾1.15
O2.5
1.60
GG
▴1.80
O2.5
1.60
3.3
O2.5
1.603.3
Povazska Bystrica vs Tatran Presov, 2. liga, έναρξη στις 14:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.12, ισοπαλία 3.45, φιλοξενούμενη 3.30. Best Tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.70, εμπιστοσύνη 7.5/10. Τελικό σκορ 2–2, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
P. Bystrica2
Presov2
▾2.12
▴3.45
▴3.30
1
▾2.12
O2.5
▾1.70
GG
1.60
O2.5
▾1.70
7.5
✓ O2.5
▾1.707.5
Tatran Presov vs Banik Lehota p.Vtacnikom, 2. liga, έναρξη στις 17:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.72, ισοπαλία 3.80, φιλοξενούμενη 4.10. Best Tip: το πολύ 3 γκολ, απόδοση 1.40, εμπιστοσύνη 3.4/10. Τελικό σκορ 3–2, χαμένο προγνωστικό.
Τέλος
Presov3
Lehota p. V.2
▴1.72
3.80
▾4.10
2
▾4.10
U3.5
▴1.40
GG
▴1.70
U3.5
▴1.40
3.4
U3.5
▴1.403.4
Slovan Bratislava II vs Tatran Presov, 2. liga, έναρξη στις 09:30. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.60, ισοπαλία 3.35, φιλοξενούμενη 2.50. Best Tip: το πολύ 3 γκολ, απόδοση 1.40, εμπιστοσύνη 4.2/10. Τελικό σκορ 2–2, χαμένο προγνωστικό.
Τέλος
Slovan II 2
Presov2
▾2.60
▾3.35
▴2.50
X
▾3.35
U3.5
▴1.40
GG
▾1.60
U3.5
▴1.40
4.2
U3.5
▴1.404.2
Tatran Presov vs Samorin, 2. liga, έναρξη στις 17:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.12, ισοπαλία 3.30, φιλοξενούμενη 3.25. Best Tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.80, εμπιστοσύνη 4.0/10. Τελικό σκορ 0–1, χαμένο προγνωστικό.
Τέλος
Presov 0
Samorin1
▴2.12
▾3.30
▾3.25
1X
▴1.31
O2.5
▴1.80
GG
1.66
O2.5
▴1.80
4.0
O2.5
▴1.804.0
Malzenice vs Tatran Presov, 2. liga, έναρξη στις 09:30. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.72, ισοπαλία 3.50, φιλοξενούμενη 2.40. Best Tip: το πολύ 3 γκολ, απόδοση 1.40, εμπιστοσύνη 3.0/10. Τελικό σκορ 0–1, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Malzenice0
Presov1
▴2.72
3.50
▾2.40
1
▴2.72
U3.5
▴1.40
GG
▾1.60
U3.5
▴1.40
3.0
✓ U3.5
▴1.403.0

Στατιστικά σεζόν

2. liga Σλοβακία · Σεζόν 2026
15Αγώνες Ποσοστό νικών 47%
Ανάλυση απόδοσης
Στατιστικό Εντός έδρας Εκτός έδρας Σύνολο
Αγώνες7815
Νίκες347
Ισοπαλίες224
Ήττες224
Γκολ υπέρ101424
Γκολ κατά71219
Μ.Ο. γκολ υπέρ1.41.81.6
Μ.Ο. γκολ κατά1.01.51.3
Χωρίς παθητικό134
Αγώνες χωρίς γκολ202
Ρεκόρ & σερί
Μεγαλύτερη νίκη
Εντός έδρας3-0
Εκτός έδρας0-3
Βαρύτερη ήττα
Εντός έδρας0-1
Εκτός έδρας4-2
Περισσότερα γκολ υπέρ
Εντός έδρας3
Εκτός έδρας3
Περισσότερα γκολ κατά
Εντός έδρας2
Εκτός έδρας4
Σερί
Νίκες2
Ήττες2
Πέναλτι
0/ 3
0% Εύστοχα
Χρονισμός γκολ (υπέρ vs κατά)
1–1
0-15
5–3
16-30
1–4
31-45
5–1
46-60
6–5
61-75
6–5
76-90
Υπέρ Κατά
Τακτική & πειθαρχία
Χρονισμός καρτών
0-151
16-304
31-452
46-605
61-754
76-906
24Κίτρινες
3Κόκκινες
Γκολ που σημειώθηκαν
Over 0.587%
13 Αγώνες
Over 1.553%
8 Αγώνες
Over 2.520%
3 Αγώνες
Over 3.50%
0 Αγώνες
Over 4.50%
0 Αγώνες

Παίκτες

Δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα παικτών

Βαθμολογία

Σλοβακία - 2. liga
# Ομάδα Α Γ Β
1 Šamorín 15 27-16 33
2 Petržalka 15 23-11 30
3 Považská Bystrica 15 29-24 29
4 Tatran Prešov 15 24-19 25
5 Pohronie 15 23-19 24
6 Žilina II 15 21-18 24
7 Galanta 15 23-26 23
8 Liptovský Mikuláš 15 22-18 22
9 Baník Lehota p.Vtáčnikom 15 22-22 22
10 Inter Bratislava 15 33-22 21
11 Slovan Bratislava II 15 22-20 18
12 Malženice 15 21-23 16
13 Zlaté Moravce 15 14-19 14
14 Humenné 15 14-25 13
15 Lokomotíva Zvolen 15 15-24 9
16 MFK Bytča 15 14-41 9

Tatran Prešov: προγνωστικά και αναλύσεις

Ψάχνεις προγνωστικά για Tatran Prešov; Το NerdyTips δίνει AI προγνωστικά ποδοσφαίρου για την ομάδα Tatran Prešov μέσα από το μοντέλο μας, το NT Apex. Μέχρι σήμερα έχουμε αναλύσει 90 αγώνες της ομάδας Tatran Prešov, με ευστοχία στο Best Tip 72.2%. Τα προγνωστικά καλύπτουν τελικό αποτέλεσμα, Under/Over, GG/NG, ακριβές σκορ, xG, κόρνερ & κατοχή μπάλας.

Στη φετινή σεζόν της 2. liga, η Tatran Prešov κατέγραψε 7 νίκες, 4 ισοπαλίες και 4 ήττες σε 15 αγώνες, σκοράροντας 24 γκολ (1.6 ανά αγώνα) με 19 κατά και 4 αγώνες χωρίς παθητικό.

Η Tatran Prešov έχει αυτή τη στιγμή εκτιμώμενη αγοραία αξία €1.46m.

Το NerdyTips βασίζεται στην πλήρη διαφάνεια — όλα τα ολοκληρωμένα προγνωστικά για Tatran Prešov παραμένουν ορατά, ώστε να μπορείς να επαληθεύσεις το ιστορικό μας ανά πάσα στιγμή. Τα προγνωστικά για επερχόμενους αγώνες απαιτούν συνδρομή.

Η ομάδα Tatran Prešov είναι μόνο μία από τις χιλιάδες ομάδες που αναλύουμε καθημερινά — εξερεύνησε τα προγνωστικά ποδοσφαίρου μας για περισσότερα από 700 πρωταθλήματα.