Μετάβαση στο περιεχόμενο
Με την υποστήριξη του NT Apex AI
RAAL La Louvière

RAAL L Προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα

AI προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα — ενημερώνονται καθημερινά.

€23.70m Ø 23.4 Jupiler Pro League
57
Αγώνες με προγνωστικά
78.9%
Δείκτης προβλεψιμότητας
LWWLLW
Πρόσφατη φόρμα
1.53
Γκολ / αγώνα
RAAL La Louvière κέρδισε με διαφορά 3+ γκολ στους τελευταίους 2 αγώνες
RAAL La Louvière είχε over 1.5 γκολ στους τελευταίους 11 αγώνες
Δεν υπάρχουν ακόμη προγνωστικά

Υπολογίζουμε τα προγνωστικά περίπου 4 ημέρες πριν από τη σέντρα, οπότε οι επόμενοι αγώνες θα εμφανιστούν εδώ σύντομα.

Πρόσφατοι αγώνες

RAAL La Louviere vs Club Brugge KV, Jupiler Pro League, έναρξη στις 17:15. Αποδόσεις: γηπεδούχος 8.50, ισοπαλία 5.40, φιλοξενούμενη 1.40. Best Tip: νίκη φιλοξενούμενης, απόδοση 1.40, εμπιστοσύνη 6.0/10. Τελικό σκορ 1–4, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
RAAL L1
Club Brugge4
▴8.50
▴5.40
1.40
2
1.40
U3.5
1.64
NG
2.00
2
1.40
6.0
✓ 2
1.406.0
OH Leuven vs RAAL La Louviere, Jupiler Pro League, έναρξη στις 15:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.20, ισοπαλία 3.40, φιλοξενούμενη 3.70. Best Tip: νίκη γηπεδούχου ή ισοπαλία, απόδοση 1.34, εμπιστοσύνη 8.5/10. Τελικό σκορ 2–0, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Leuven2
RAAL L 0
▾2.20
3.40
▴3.70
1
▾2.20
U3.5
▴1.34
NG
2.05
1X
▾1.34
8.5
✓ 1X
▾1.348.5
RAAL La Louviere vs Kortrijk, Jupiler Pro League, έναρξη στις 18:15. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.45, ισοπαλία 3.40, φιλοξενούμενη 3.05. Best Tip: τουλάχιστον 2 γκολ, απόδοση 1.31, εμπιστοσύνη 5.5/10. Τελικό σκορ 3–0, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
RAAL L3
Kortrijk0
2.45
▴3.40
▾3.05
X
▴3.40
O1.5
▾1.31
NG
▴2.12
O1.5
▾1.31
5.5
✓ O1.5
▾1.315.5
St. Truiden vs RAAL La Louviere, Jupiler Pro League, έναρξη στις 19:45. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.56, ισοπαλία 4.60, φιλοξενούμενη 6.60. Best Tip: νίκη γηπεδούχου, απόδοση 1.56, εμπιστοσύνη 8.8/10. Τελικό σκορ 4–0, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
St. Truiden4
RAAL L0
▾1.56
▴4.60
▴6.60
1
▾1.56
O1.5
▾1.24
GG
1.83
1
▾1.56
8.8
✓ 1
▾1.568.8
RAAL La Louviere vs KV Mechelen, Jupiler Pro League, έναρξη στις 15:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.43, ισοπαλία 3.25, φιλοξενούμενη 3.10. Best Tip: νίκη φιλοξενούμενης ή ισοπαλία, απόδοση 1.60, εμπιστοσύνη 7.3/10. Τελικό σκορ 2–2, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
RAAL L2
KV Mechelen2
2.43
3.25
▴3.10
2
▴3.10
O1.5
▴1.40
GG
▴1.88
X2
▴1.60
7.3
✓ X2
▴1.607.3

Στατιστικά σεζόν

Jupiler Pro League Βέλγιο · Σεζόν 2026
10Αγώνες Ποσοστό νικών 20%
Ανάλυση απόδοσης
Στατιστικό Εντός έδρας Εκτός έδρας Σύνολο
Αγώνες5510
Νίκες202
Ισοπαλίες101
Ήττες257
Γκολ υπέρ10313
Γκολ κατά81523
Μ.Ο. γκολ υπέρ2.00.61.3
Μ.Ο. γκολ κατά1.63.02.3
Χωρίς παθητικό202
Αγώνες χωρίς γκολ033
Ρεκόρ & σερί
Μεγαλύτερη νίκη
Εντός έδρας3-0
Εκτός έδρας-
Βαρύτερη ήττα
Εντός έδρας1-4
Εκτός έδρας4-0
Περισσότερα γκολ υπέρ
Εντός έδρας3
Εκτός έδρας2
Περισσότερα γκολ κατά
Εντός έδρας4
Εκτός έδρας5
Σερί
Νίκες1
Ήττες3
Χρονισμός γκολ (υπέρ vs κατά)
3–2
0-15
0–1
16-30
3–5
31-45
2–5
46-60
3–4
61-75
3–5
76-90
Υπέρ Κατά
Τακτική & πειθαρχία
5-3-26 G
3-4-33 G
3-5-1-11 G
24Κίτρινες
3Κόκκινες
Γκολ που σημειώθηκαν
Over 0.570%
7 Αγώνες
Over 1.540%
4 Αγώνες
Over 2.520%
2 Αγώνες
Over 3.50%
0 Αγώνες
Over 4.50%
0 Αγώνες

Παίκτες

Παίκτης Ηλικ. Θέσ Βαθ
M. Ubandoma M. Ubandoma 21 FWD 7.36
S. Gourville S. Gourville 25 DEF 7.07
I. Coulibaly I. Coulibaly 25 MID 6.98
N. Gillot N. Gillot 23 DEF 6.96
M. Peano M. Peano 27 GK 6.89
E. Filet E. Filet 23 FWD 6.89
P. Nkoa P. Nkoa 26 DEF 6.86
Z. Gruber Z. Gruber 21 FWD 6.80
S. Delos S. Delos 27 DEF 6.78
M. Wade M. Wade 21 MID 6.74
A. Tajaouart A. Tajaouart 20 MID 6.73
L. Rousseau L. Rousseau 22 FWD 6.68
W. Faye W. Faye 32 DEF 6.66
D. Lamego D. Lamego 22 DEF 6.62
M. Kovács M. Kovács 22 MID 6.61
M. Boukamir M. Boukamir 21 DEF 6.60
Y. Okou Y. Okou 23 DEF 6.56
M. Courcoul M. Courcoul 18 MID 6.56
T. Lutonda T. Lutonda 25 DEF 6.50
T. Radelet T. Radelet 18 GK 6.30
J. Ito J. Ito 27 MID 6.28
Máté Krisztián Kovács M. Krisztián Kovács 24 MID 6.00
S. Gueulette S. Gueulette 25 MID -

Βαθμολογία

Βέλγιο - Jupiler Pro League
# Ομάδα Α Γ Β
1 Club Brugge KV 10 26-8 27
2 Union St. Gilloise 10 29-7 26
3 Gent 10 19-6 25
4 Charleroi 10 21-12 24
5 Anderlecht 10 13-11 19
6 Genk 10 18-14 15
7 Lommel United 10 13-11 15
8 KVC Westerlo 10 25-25 14
9 Standard Liege 10 15-16 12
10 Zulte Waregem 10 12-16 11
11 Antwerp 10 16-22 10
12 SK Beveren 10 13-20 10
13 OH Leuven 10 10-17 9
14 KV Mechelen 9 10-17 9
15 St. Truiden 10 18-21 8
16 RAAL La Louvière 10 13-23 7
17 Cercle Brugge 10 13-22 6
18 Kortrijk 9 3-19 4
Promotion - Champions League (League phase) Promotion - Champions League (Qualification) Promotion - Europa League (Qualification) Promotion - Conference League (Qualification) Relegation - Challenger Pro League

RAAL La Louvière: προγνωστικά και αναλύσεις

Ψάχνεις προγνωστικά για RAAL La Louvière; Το NerdyTips δίνει AI προγνωστικά ποδοσφαίρου για την ομάδα RAAL La Louvière μέσα από το μοντέλο μας, το NT Apex. Μέχρι σήμερα έχουμε αναλύσει 57 αγώνες της ομάδας RAAL La Louvière, με ευστοχία στο Best Tip 78.9%. Τα προγνωστικά καλύπτουν τελικό αποτέλεσμα, Under/Over, GG/NG, ακριβές σκορ, xG, κόρνερ & κατοχή μπάλας.

Στη φετινή σεζόν της Jupiler Pro League, η RAAL La Louvière κατέγραψε 2 νίκες, 1 ισοπαλίες και 7 ήττες σε 10 αγώνες, σκοράροντας 13 γκολ (1.3 ανά αγώνα) με 23 κατά και 2 αγώνες χωρίς παθητικό.

Στους τελευταίους 10 αγώνες, η RAAL La Louvière έχει κατά μέσο όρο 41% κατοχή μπάλας, 1.28 xG και 3.3 κόρνερ ανά αγώνα, με 40% ποσοστό νικών.

Η RAAL La Louvière έχει αυτή τη στιγμή εκτιμώμενη αγοραία αξία €23.70m.

Το NerdyTips βασίζεται στην πλήρη διαφάνεια — όλα τα ολοκληρωμένα προγνωστικά για RAAL La Louvière παραμένουν ορατά, ώστε να μπορείς να επαληθεύσεις το ιστορικό μας ανά πάσα στιγμή. Τα προγνωστικά για επερχόμενους αγώνες απαιτούν συνδρομή.

Η ομάδα RAAL La Louvière είναι μόνο μία από τις χιλιάδες ομάδες που αναλύουμε καθημερινά — εξερεύνησε τα προγνωστικά ποδοσφαίρου μας για περισσότερα από 700 πρωταθλήματα.