Μετάβαση στο περιεχόμενο
Με την υποστήριξη του NT Apex AI
Rumilly Vallières

Rumilly Vallières Προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα

Προγνωστικά στοιχημάτων με AI, στατιστικά & φόρμα — ενημερώνονται καθημερινά.

€275.00Th. Ø 27.5 National 2 - Group C
15
Αγώνες με προγνωστικά
60.0%
Δείκτης προβλεψιμότητας
WWLLWW
Πρόσφατη φόρμα
2.40
Γκολ / Αγώνα
Δεν υπάρχουν επερχόμενοι αγώνες

Η Rumilly Vallières δεν έχει προγραμματισμένο αγώνα αυτή τη στιγμή. Δείτε παρακάτω τα πρόσφατα αποτελέσματα και τα στατιστικά της σεζόν.

Πρόσφατοι Αγώνες

Chateauroux vs Rumilly V, National 2 - Group C, έναρξη στις 18:30. Αποδόσεις: 2.40 γηπεδούχος, 3.20 ισοπαλία, 2.85 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη φιλοξενούμενου ή ισοπαλία, απόδοση 1.55, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 4–7, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Chateauroux4
Rumilly V7
2.40
3.20
2.85
2
▾2.82
O1.5
1.30
GG
1.71
X2
▾1.55
5.0
✓ X2
▾1.555.0
Rumilly Vallieres vs Limonest, National 2 - Group C, έναρξη στις 17:00. Αποδόσεις: 2.35 γηπεδούχος, 3.10 ισοπαλία, 3.00 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: τουλάχιστον 2 γκολ, απόδοση 1.34, εμπιστοσύνη 4.2/10. Τελικό σκορ 4–1, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Rumilly VallieresRumilly V4
Limonest1
2.35
▴3.10
3.00
X
▴3.10
O1.5
1.34
GG
1.75
O1.5
1.34
4.2
✓ O1.5
1.344.2
Rumilly Vallieres vs Hyeres, National 2 - Group C, έναρξη στις 17:00. Αποδόσεις: 2.25 γηπεδούχος, 3.20 ισοπαλία, 3.15 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: τουλάχιστον 2 γκολ, απόδοση 1.32, εμπιστοσύνη 4.5/10. Τελικό σκορ 0–3, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Rumilly VallieresRumilly V 0
Hyeres3
2.25
3.20
3.15
1X
1.32
O1.5
1.32
GG
1.75
O1.5
1.32
4.5
✓ O1.5
1.324.5
Rumilly Vallieres vs Creteil, National 2 - Group C, έναρξη στις 17:00. Αποδόσεις: 2.20 γηπεδούχος, 3.25 ισοπαλία, 3.10 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: τουλάχιστον 2 γκολ, απόδοση 1.32, εμπιστοσύνη 2.6/10. Τελικό σκορ 0–1, το προγνωστικό δεν βγήκε.
Τέλος
Rumilly VallieresRumilly V0
Creteil1
2.20
3.25
3.10
2
3.10
O1.5
1.32
GG
1.77
O1.5
1.32
2.6
O1.5
1.322.6
Grasse vs Rumilly V, National 2 - Group C, έναρξη στις 17:00. Αποδόσεις: 2.57 γηπεδούχος, 3.10 ισοπαλία, 2.67 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: τουλάχιστον 2 γκολ, απόδοση 1.37, εμπιστοσύνη 6.8/10. Τελικό σκορ 1–2, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Grasse1
Rumilly V 2
2.57
▾3.10
▴2.67
1
2.57
O1.5
▾1.37
GG
▾1.85
O1.5
▾1.37
6.8
✓ O1.5
▾1.376.8
Rumilly Vallieres vs Bobigny, National 2 - Group C, έναρξη στις 17:00. Αποδόσεις: 1.85 γηπεδούχος, 3.90 ισοπαλία, 3.55 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: το πολύ 3 γκολ, απόδοση 1.37, εμπιστοσύνη 3.1/10. Τελικό σκορ 3–2, το προγνωστικό δεν βγήκε.
Τέλος
Rumilly VallieresRumilly V3
Bobigny2
▾1.85
▴3.90
▴3.55
2
▴3.55
U3.5
▴1.37
GG
▾1.72
U3.5
▴1.37
3.1
U3.5
▴1.373.1
Toulon vs Rumilly V, National 2 - Group C, έναρξη στις 17:00. Αποδόσεις: 2.67 γηπεδούχος, 3.30 ισοπαλία, 2.45 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: τουλάχιστον 2 γκολ, απόδοση 1.30, εμπιστοσύνη 4.9/10. Τελικό σκορ 2–1, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Toulon2
Rumilly V1
2.67
3.30
2.45
X
3.30
O1.5
1.30
GG
▴1.74
O1.5
1.30
4.9
✓ O1.5
1.304.9
Rumilly Vallieres vs Frejus St-Raphael, National 2 - Group C, έναρξη στις 17:00. Αποδόσεις: 1.84 γηπεδούχος, 3.75 ισοπαλία, 5.10 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη γηπεδούχου, απόδοση 1.63, εμπιστοσύνη 7.5/10. Τελικό σκορ 1–3, το προγνωστικό δεν βγήκε.
Τέλος
Rumilly VallieresRumilly V1
Frejus St-RaphaelFrejus S3
▾1.84
▴3.75
▴5.10
1
▾1.63
O1.5
▾1.28
GG
▾1.87
1
▾1.63
7.5
1
▾1.637.5
Rumilly Vallieres vs Saint-Priest, National 2 - Group C, έναρξη στις 17:00. Αποδόσεις: 1.81 γηπεδούχος, 3.65 ισοπαλία, 5.10 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη γηπεδούχου, απόδοση 1.81, εμπιστοσύνη 6.1/10. Τελικό σκορ 1–1, το προγνωστικό δεν βγήκε.
Τέλος
Rumilly VallieresRumilly V1
Saint-Priest1
▾1.81
▴3.65
▴5.10
1
▾1.81
O1.5
▾1.32
GG
▾1.95
1
▾1.81
6.1
1
▾1.816.1
GFA74 vs Istres, National 2 - Group C, έναρξη στις 17:00. Αποδόσεις: 2.00 γηπεδούχος, 3.35 ισοπαλία, 3.55 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: το πολύ 3 γκολ, απόδοση 1.29, εμπιστοσύνη 3.8/10. Τελικό σκορ 1–1, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
GFA74Rumilly V1
Istres1
▾2.00
3.35
▴3.55
X
3.35
U3.5
1.29
NG
1.92
U3.5
1.29
3.8
✓ U3.5
1.293.8
Αποδόσεις: 2.40 γηπεδούχος, 3.10 ισοπαλία, 2.75 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη γηπεδούχου ή ισοπαλία, απόδοση 1.44, εμπιστοσύνη 1.6/10. Τελικό σκορ 1–2.
Τέλος
Rumilly VallieresRumilly V1
Jura Sud FootJura S2
2.40
3.10
2.75
1X
1.44
U2.5
1.61
GG
1.91
1X
1.44
1.6
1X
1.441.6

Στατιστικά σεζόν

National 2 - Group C Γαλλία · Σεζόν 2026
6Αγώνες Ποσοστό νικών 50%
Ανάλυση απόδοσης
Στατιστικό Εντός έδρας Εκτός έδρας Σύνολο
Αγώνες336
Νίκες213
Ισοπαλίες000
Ήττες123
Γκολ υπέρ7815
Γκολ κατά448
Μ.Ο. γκολ υπέρ2.32.72.5
Μ.Ο. γκολ κατά1.31.31.3
Αγώνες χωρίς να δεχθεί γκολ101
Αγώνες χωρίς γκολ112
Ρεκόρ & σερί
Μεγαλύτερη νίκη
Εντός έδρας4-1
Εκτός έδρας1-7
Βαρύτερη ήττα
Εντός έδρας0-3
Εκτός έδρας2-1
Περισσότερα γκολ υπέρ
Εντός έδρας4
Εκτός έδρας7
Περισσότερα γκολ κατά
Εντός έδρας3
Εκτός έδρας2
Σερί
Νίκες2
Ήττες3
Πέναλτι
0/ 1
0% Εύστοχα
Χρονισμός γκολ (υπέρ vs κατά)
3–0
0-15
1–1
16-30
1–3
31-45
2–0
46-60
2–0
61-75
6–3
76-90
Υπέρ Κατά
Τακτική & πειθαρχία
Χρονισμός καρτών
0Κίτρινες
1Κόκκινες
Γκολ που σημειώθηκαν
Over 0.567%
4 Αγώνες
Over 1.550%
3 Αγώνες
Over 2.550%
3 Αγώνες
Over 3.533%
2 Αγώνες
Over 4.517%
1 Αγώνες

Παίκτες

Παίκτης Ηλικ. Θέσ Βαθ

Βαθμολογία

Γαλλία - National 2 - Group C
# Ομάδα Α Γ Β
1 Nimes 7 15-4 16
2 Hyères 7 11-4 13
3 Toulon 7 9-5 12
4 UF Touraine 6 6-3 12
5 Rumilly Vallières 7 22-12 12
6 Fréjus St-Raphaël 7 13-10 12
7 Hauts Lyonnais 7 7-7 10
8 Troyes II 7 7-11 10
9 Chasselay MDA 6 9-6 9
10 Andrézieux 7 9-8 9
11 Saint-Priest 7 8-12 7
12 Limonest 6 6-9 6
13 Lyon Duchere 7 9-16 6
14 Istres 6 2-6 4
15 Bourges Foot 18 6 1-5 4
16 Chateauroux 6 5-10 3
17 Canet Roussillon 6 3-14 2
Promotion - Ligue 3 Relegation

Προγνωστικά & Στοιχηματικές Προτάσεις για Rumilly Vallières

Ψάχνετε προγνωστικά για Rumilly Vallières; Το NerdyTips δίνει προγνωστικά ποδοσφαίρου με AI για την ομάδα Rumilly Vallières, μέσα από τον αλγόριθμό μας NT Apex. Μέχρι σήμερα έχουμε αναλύσει 15 αγώνες της ομάδας Rumilly Vallières, με ευστοχία στο καλύτερο προγνωστικό 60.0%. Τα προγνωστικά καλύπτουν Τελικό Αποτέλεσμα, Under/Over, Goal/No Goal, Ακριβές Σκορ, xG, Κόρνερ & Κατοχή Μπάλας.

Στη φετινή σεζόν του National 2 - Group C, η Rumilly Vallières κατέγραψε 3 νίκες, 0 ισοπαλίες και 3 ήττες σε 6 αγώνες, σκοράροντας 15 γκολ (2.5 ανά αγώνα) και δεχόμενη 8, με 1 κλειστά τέρματα.

Η Rumilly Vallières έχει αυτή τη στιγμή εκτιμώμενη αγοραία αξία €275.00Th..

Το NerdyTips βασίζεται στην πλήρη διαφάνεια — όλα τα ολοκληρωμένα προγνωστικά για Rumilly Vallières παραμένουν ορατά, ώστε να μπορείς να επαληθεύσεις το ιστορικό μας ανά πάσα στιγμή. Τα προγνωστικά για επερχόμενους αγώνες απαιτούν συνδρομή.

Η ομάδα Rumilly Vallières είναι μόνο μία από τις χιλιάδες ομάδες που αναλύουμε καθημερινά — εξερεύνησε τα προγνωστικά ποδοσφαίρου μας για περισσότερα από 700 πρωταθλήματα.