1. Jalgpalli ennustused
  2. Liigad
  3. Pro League
  4. Sharjah FC
Sharjah FC

Sharjah FC Ennustused, statistika ja vorm

Turuväärtus: €38.25m
KEY INSIGHT Sharjah FC on võõrsil viimases 6 mängus jäänud võiduta

Hiljutine vorm

LLDWW
75 Ennustatud mängud
72% Ennustatavuse määr

AI Ennustusi

Toob teieni NerdyTips

11:30

Lõppenud
Beltinci
Beltinci
0 : 4
Sharjah FC
Sharjah FC
3.25
3.75
1.97

1

3.25

U3.5

1.55

YES

1.5

1X

1.75
2.9/10

10:10

Lõppenud
Sharjah FC
Sharjah FC
3 : 1
Khorfakkan
Khorfakkan red card
2.22
3.55
3.3

1X

1.4

O2.5

1.67

NO

2.38

O2.5

1.67
1.4/10

11:25

Lõppenud
Al Bataeh
Al Bataeh
0 : 0
Sharjah FC
Sharjah FC
2.5
3.7
2.8

X2

1.6

U3.5

1.5

NO

2.4

U3.5

1.5
2/10

12:45

Lõppenud
Sharjah FC
Sharjah FC
0 : 5
Al Ain
Al Ain
5.4
4.2
1.68

1X

2.23

U3.5

1.52

NO

2.3

U3.5

1.52
2.8/10

10:00

Lõppenud
Sharjah FC
Sharjah FC
0 : 2
Al Wahda FC
Al Wahda FC
3.4
3.6
2.05

2

2.05

O2.5

1.83

YES

1.71

X2

1.32
4.2/10

09:55

Lõppenud
Baniyas SC
Baniyas SC
1 : 1
Sharjah FC
Sharjah FC red card
3.25
3.8
2.3

1

3.25

O2.5

1.8

NO

2.2

1X

1.63
4.2/10

12:30

Lõppenud
red card Sharjah FC
Sharjah FC
2 : 1
Al-Wasl FC
Al-Wasl FC
4.5
3.85
1.83

2

1.83

O2.5

1.75

YES

1.76

O2.5

1.75
5.1/10

12:30

Lõppenud
Ittihad Kalba
Ittihad Kalba
2 : 2
Al Sharjah
Al Sharjah
4
3.65
1.95

X

3.65

O1.5

1.26

YES

1.76

O1.5

1.26
8.5/10

12:30

Lõppenud
Al Sharjah
Al Sharjah
1 : 2
Al Nasr
Al Nasr
2.25
3.45
3.1

1

2.25

O2.5

1.8

YES

1.67

O2.5

1.8
4.6/10

Sharjah FC ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Sharjah FC ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Sharjah FC, kasutades meie algoritmi NT Apex. Tänaseks oleme analüüsinud 75 mängu, milles on osalenud Sharjah FC, parima vihje täpsusega 72%. Ennustused hõlmavad Lõpptulemust, Alla/Üle, Mõlemad meeskonnad löövad värava, Täpset skoori, xG, Nurgalööke ja Pallivaldamist.

Praegusel Friendlies Clubs hooajal on Sharjah FC saavutanud 1 võitu, 0 viiki ja 0 kaotust 1 mängus, lüües 2 väravat (2.0 mängu kohta) ja lubades lüüa 1, sealhulgas 0 mängu väravat sisse laskmata.

Sharjah FC hinnanguline turuväärtus on praegu €38.25m.

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Sharjah FC ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Sharjah FC on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 160 liigas.

Friendlies ClubsWorld • Hooaeg 2026
Esituse jaotus
StatistikaKoduVõõrsilKokku
Mängud101
Võidud101
Viigid000
Kaotused000
Löödud väravad202
Sisse lastud väravad101
Keskm. löödud väravad2.00.02.0
Keskm. sisse lastud väravad1.00.01.0
Nullimängud000
Mängud väravata000
Rekordid & seeriad
Suurim võit
Kodu 2-1
Võõrsil -
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu 2
Võõrsil 0
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu 1
Võõrsil 0
Seeriad
Võit 1
Kaotus 0
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
Taktika & distsipliin
Kaartide ajastus
0 Kollased
0 Punased
Löödud väravad
Üle 0.5 100%
1 Mängud
Üle 1.5 100%
1 Mängud
Üle 2.5 0%
0 Mängud
Üle 3.5 0%
0 Mängud
Üle 4.5 0%
0 Mängud
Mängija Vanus Pos Hin
Igor Coronado
Igor Coronado
33 MID 7.28
Hamad Fahad
Hamad Fahad
23 DEF 7.20
Luanzinho
Luanzinho
25 MID 7.09
Harib Abdalla Suhail
Harib Abdalla Suhail
23 MID 7.03
Marcus Meloni
Marcus Meloni
25 DEF 6.93
Majed Hassan
Majed Hassan
33 MID 6.90
F. Ben Arbi
F. Ben Arbi
29 MID 6.87
Caio Lucas
Caio Lucas
31 FWD 6.86
G. Poblete
G. Poblete
32 MID 6.84
O. Camara
O. Camara
24 MID 6.82
Majid Surour
Majid Surour
28 MID 6.80
S. Guarirapa
S. Guarirapa
23 FWD 6.80
A. Sarshogh
A. Sarshogh
22 MID 6.80
Leandrinho
Leandrinho
20 DEF 6.78
Shaheen Abdalla
Shaheen Abdalla
33 DEF 6.76
Majid Rashid
Majid Rashid
25 MID 6.75
Ali Abdelrahman Ahmed Alhadidi Al Ali
Ali Abdelrahman Ahmed Alhadidi Al Ali
23 DEF 6.75
Adel Al Hosani
Adel Al Hosani
36 GK 6.73
Wafi Abdullah Ghanem Abdullah
Wafi Abdullah Ghanem Abdullah
33 DEF 6.64
Khaled Tawhid
Khaled Tawhid
21 GK 6.60
V. Prijović
V. Prijović
23 DEF 6.56
Cho Yu-Min
Cho Yu-Min
29 DEF 6.50
Khaled Ebraheim
Khaled Ebraheim
28 DEF 6.48
M. Katinić
M. Katinić
21 DEF 6.47
R. Manaj
R. Manaj
28 FWD 6.45
Biro
Biro
21 MID 6.40
Saldanha
Saldanha
26 FWD 6.33
Sultan Al Saadi
Sultan Al Saadi
18 FWD 6.25
D. Petrović
D. Petrović
22 DEF 5.70
Darwish Mohammad
Darwish Mohammad
30 GK -