Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Binissalem

Binissalem Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

€25.00Th. Ø 21.0 Tercera División RFEF - Group 11
18
Ennustatud mängud
50.0%
Ennustatavuse määr
DLLWLD
Hiljutine vorm
1.20
Väravad / mäng
Binissalem ei saanud viimases 40 mängus punast kaarti
Ennustusi veel pole

Arvutame ennustused umbes 4 päeva enne mängu algust, seega ilmuvad eelseisvad mängud siia peagi.

Viimased mängud

Inter Ibiza vs Binissalem, Tercera División RFEF - Group 11, algus kell 16:00. Koefitsiendid: 3.10 koduvõit, 2.75 viik, 2.14 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 2 väravat, koefitsient 1.44, usaldus 5.0/10. Lõppseis 1–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Inter Ibiza1
Binissalem1
3.10
2.75
2.14
1X
1.49
U2.5
1.44
Ei
1.65
U2.5
1.44
5.0
✓ U2.5
1.445.0
Binissalem vs Platges Calvia, Tercera División RFEF - Group 11, algus kell 18:30. Koefitsiendid: 2.87 koduvõit, 2.87 viik, 2.60 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.47, usaldus 5.0/10. Lõppseis 0–3, vihje oli möödalask.
Lõpp
Binissalem0
Platges Calvia3
▴2.87
▾2.87
▾2.60
1
▴2.87
U2.5
▾1.47
Ei
▾1.70
1X
▴1.47
5.0
1X
▴1.475.0
Binissalem vs Cardassar, Tercera División RFEF - Group 11, algus kell 18:30. Koefitsiendid: 2.02 koduvõit, 3.20 viik, 3.55 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.25, usaldus 5.0/10. Lõppseis 1–3, vihje oli möödalask.
Lõpp
Binissalem1
Cardassar3
2.02
3.20
3.55
1
2.02
U3.5
1.25
Ei
1.83
1X
1.25
5.0
1X
1.255.0
Binissalem vs Son Cladera, Tercera División RFEF - Group 11, algus kell 11:00. Koefitsiendid: 1.94 koduvõit, 3.05 viik, 3.25 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 2 väravat, koefitsient 1.30, usaldus 2.4/10. Lõppseis 2–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Binissalem2
Son Cladera0
1.94
3.05
3.25
1
1.94
O1.5
1.30
Ei
1.87
O1.5
1.30
2.4
✓ O1.5
1.302.4
Binissalem vs Mallorca II, Tercera División RFEF - Group 11, algus kell 15:30. Koefitsiendid: 8.50 koduvõit, 4.50 viik, 1.23 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab, koefitsient 1.23, usaldus 8.0/10. Lõppseis 0–2, vihje oli tabamus.
Lõpp
Binissalem0
Mallorca B2
8.50
4.50
1.23
2
1.23
O2.5
1.68
Jah
2.12
2
1.23
8.0
✓ 2
1.238.0
Platges Calvia vs Binissalem, Tercera División RFEF - Group 11, algus kell 18:00. Koefitsiendid: 1.61 koduvõit, 3.15 viik, 4.75 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 2 väravat, koefitsient 1.55, usaldus 4.1/10. Lõppseis 0–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Platges Calvia 0
Binissalem0
1.61
3.15
4.75
X
3.15
U2.5
1.55
Ei
1.63
U2.5
1.55
4.1
✓ U2.5
1.554.1
Binissalem vs Formentera, Tercera División RFEF - Group 11, algus kell 11:45. Koefitsiendid: 3.65 koduvõit, 2.95 viik, 2.15 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 2 väravat, koefitsient 1.47, usaldus 5.6/10. Lõppseis 1–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Binissalem1
Formentera 1
▾3.65
2.95
▴2.15
1X
▾1.67
U2.5
1.47
Ei
1.65
U2.5
1.47
5.6
✓ U2.5
1.475.6
Inter Ibiza vs Binissalem, Tercera División RFEF - Group 11, algus kell 15:30. Koefitsiendid: 2.10 koduvõit, 3.05 viik, 3.55 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 2 väravat, koefitsient 1.57, usaldus 3.3/10. Lõppseis 3–0, vihje oli möödalask.
Lõpp
Inter Ibiza3
Binissalem0
▾2.10
▴3.05
3.55
1X
▾1.25
U2.5
▾1.57
Jah
▴2.00
U2.5
▾1.57
3.3
U2.5
▾1.573.3

Hooaja statistika

Tercera División RFEF - Group 11 Hispaania · Hooaeg 2026
7Mängud Võidumäär 29%
Näitajate jaotus
Näitaja Kodu Võõrsil Kokku
Mängud347
Võidud112
Viigid011
Kaotused224
Löödud väravad459
Sisse lastud väravad6612
Keskm. löödud väravad1.31.31.3
Keskm. sisse lastud väravad2.01.51.7
Nullimängud101
Mängud väravata112
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu3-0
Võõrsil2-3
Suurim kaotus
Kodu0-3
Võõrsil2-1
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu3
Võõrsil3
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu3
Võõrsil2
Seeriad
Võit2
Kaotus4
Penaltid
0/ 1
0% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
1–0
0-15
0–1
16-30
4–4
31-45
0–2
46-60
2–1
61-75
1–2
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
Kaartide ajastus
0Kollased
0Punased
Löödud väravad
Üle 0.571%
5 mängu
Üle 1.529%
2 mängu
Üle 2.529%
2 mängu
Üle 3.50%
0 mängu
Üle 4.50%
0 mängu

Mängijad

Mängijate andmed puuduvad

Tabel

Hispaania - Tercera División RFEF - Group 11
# Meeskond M V P
1 Platges Calvià 9 20-8 21
2 Constància 8 15-5 17
3 Manacor 8 18-9 17
4 Ibiza Islas Pitiusas 7 11-2 17
5 PE Sant Jordi 8 15-9 15
6 Cardassar 8 15-9 14
7 Santanyí 8 9-4 14
8 Llosetense 9 10-11 13
9 Porreres 7 12-8 12
10 Alcúdia 8 13-14 12
11 Formentera 7 11-8 11
12 Binissalem 8 12-12 10
13 Mercadal 9 9-16 8
14 Andratx 9 12-18 6
15 Migjorn 8 10-19 5
16 Sineu 9 8-19 5
17 Arenal 8 6-18 4
18 Inter Ibiza 8 4-21 2
Promotion Promotion - Tercera RFEF - Group 11 (Play Offs) Relegation

Binissalem ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Binissalem ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Binissalem meie AI-mudeli NT Apex abil. Tänaseks oleme analüüsinud 18 mängu, milles on osalenud Binissalem, parima vihje täpsusega 50.0%. Ennustused hõlmavad lõpptulemust, alla/üle, mõlemad meeskonnad löövad värava, täpset tulemust, xG-d, nurgalööke ja pallivaldamist.

Praegusel Tercera División RFEF - Group 11 hooajal on Binissalem saavutanud 2 võitu, 1 viiki ja 4 kaotust 7 mängus, lüües 9 väravat (1.3 mängu kohta) ja lastes sisse 12, sealhulgas 1 mängu väravat sisse laskmata.

Binissalem hinnanguline turuväärtus on praegu €25.00Th..

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Binissalem ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Binissalem on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.