Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
CF Talavera

CF Talavera Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

58
Ennustatud mängud
62.1%
Ennustatavuse määr
LWDWWW
Hiljutine vorm
1.33
Väravad / mäng
Järgmine mäng Segunda División RFEF - Group 5 · P, 8. nov · 16:00
CF Talavera
VS
Conquense
Best Tip
Koefitsient
Usaldus 2.4/10
Ava ennustus

Viimased mängud

A Madrid III vs CF Talavera, Segunda División RFEF - Group 5, algus kell 11:00. Koefitsiendid: 3.05 koduvõit, 3.20 viik, 2.10 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 3 väravat, koefitsient 1.39, usaldus 5.2/10. Lõppseis 1–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Atl. Madrid C 1
CF Talavera0
3.05
3.20
2.10
X
3.35
U3.5
▾1.39
Jah
1.63
U3.5
▾1.39
5.2
✓ U3.5
▾1.395.2
CF Talavera vs Salamanca U, Segunda División RFEF - Group 5, algus kell 16:00. Koefitsiendid: 2.00 koduvõit, 3.55 viik, 3.75 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 3 väravat, koefitsient 1.28, usaldus 3.0/10. Lõppseis 2–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
CF Talavera2
Salamanca1
▾2.00
3.55
▴3.75
1X
▾1.24
U3.5
▴1.28
Ei
▴1.90
U3.5
▴1.28
3.0
✓ U3.5
▴1.283.0
Numancia vs CF Talavera, Segunda División RFEF - Group 5, algus kell 16:00. Koefitsiendid: 1.82 koduvõit, 3.20 viik, 4.65 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 2 väravat, koefitsient 1.47, usaldus 6.0/10. Lõppseis 0–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Numancia0
CF Talavera0
▾1.82
▴3.20
▴4.65
1X
▾1.17
U2.5
▾1.47
Ei
▾1.55
U2.5
▾1.47
6.0
✓ U2.5
▾1.476.0
CF Talavera vs Atletico P, Segunda División RFEF - Group 5, algus kell 10:00. Koefitsiendid: 1.82 koduvõit, 3.35 viik, 4.80 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 2 väravat, koefitsient 1.63, usaldus 5.0/10. Lõppseis 2–1, vihje oli möödalask.
Lõpp
CF Talavera2
Atl. Paso1
▴1.82
▾3.35
▾4.80
1
▴1.82
U2.5
▾1.63
Ei
▴1.72
U2.5
▾1.63
5.0
U2.5
▾1.635.0
Albacete II vs CF Talavera, Segunda División RFEF - Group 5, algus kell 17:00. Koefitsiendid: 2.82 koduvõit, 3.10 viik, 2.63 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.50, usaldus 5.3/10. Lõppseis 0–4, vihje oli möödalask.
Lõpp
Albacete B0
CF Talavera4
▴2.82
3.10
▾2.63
1
▴2.82
O1.5
▾1.38
Jah
▾1.87
1X
▴1.50
5.3
1X
▴1.505.3
CF Talavera vs Real Valladolid II, Segunda División RFEF - Group 5, algus kell 16:00. Koefitsiendid: 2.10 koduvõit, 3.20 viik, 3.50 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 2 väravat, koefitsient 1.82, usaldus 3.9/10. Lõppseis 2–1, vihje oli möödalask.
Lõpp
CF Talavera2
Valladolid B1
▾2.10
▴3.20
▴3.50
2
▴3.50
U2.5
▴1.82
Ei
▴2.02
U2.5
▴1.82
3.9
U2.5
▴1.823.9
Getafe II vs CF Talavera, Segunda División RFEF - Group 5, algus kell 10:30. Koefitsiendid: 2.20 koduvõit, 3.10 viik, 3.30 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 2 väravat, koefitsient 1.55, usaldus 3.4/10. Lõppseis 1–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Getafe B1
CF Talavera1
▴2.20
▾3.10
▾3.30
1
▴2.20
U2.5
1.55
Ei
▴1.76
U2.5
1.55
3.4
✓ U2.5
1.553.4

Hooaja statistika

Segunda División RFEF - Group 5 Hispaania · Hooaeg 2026
9Mängud Võidumäär 44%
Näitajate jaotus
Näitaja Kodu Võõrsil Kokku
Mängud459
Võidud314
Viigid123
Kaotused022
Löödud väravad6511
Sisse lastud väravad358
Keskm. löödud väravad1.51.01.2
Keskm. sisse lastud väravad0.81.00.9
Nullimängud123
Mängud väravata134
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu2-1
Võõrsil0-4
Suurim kaotus
Kodu-
Võõrsil3-0
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu2
Võõrsil4
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu1
Võõrsil3
Seeriad
Võit3
Kaotus1
Penaltid
3/ 3
100.00% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
0–1
0-15
1–0
16-30
2–2
31-45
2–2
46-60
2–2
61-75
4–1
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
Kaartide ajastus
0Kollased
0Punased
Löödud väravad
Üle 0.556%
5 mängu
Üle 1.544%
4 mängu
Üle 2.511%
1 mängu
Üle 3.511%
1 mängu
Üle 4.50%
0 mängu

Mängijad

Mängijate andmed puuduvad

Tabel

Hispaania - Segunda División RFEF - Group 5
# Meeskond M V P
1 SS Reyes 9 15-9 19
2 Conquense 9 20-11 18
3 Real Valladolid II 9 22-13 17
4 A Madrid III 9 12-9 17
5 Numancia 9 10-5 16
6 Salamanca UDS 9 13-10 16
7 Navalcarnero 9 16-13 15
8 CF Talavera 9 11-8 15
9 Guadalajara 9 18-18 12
10 Gimnástica Segoviana 9 14-14 10
11 Atlético Tordesillas 9 13-13 9
12 RSD Alcalá 9 13-14 9
13 Atlético Paso 9 10-12 9
14 Albacete II 9 12-24 9
15 Real Madrid III 9 2-6 8
16 Real Ávila 9 7-15 7
17 Calvo Sotelo 9 6-14 6
18 Getafe II 9 11-17 5
Promotion Promotion - Segunda RFEF - Promotion Play Offs Segunda RFEF - Play Out Relegation

CF Talavera ennustused ja panustamisvihjed

Otsid CF Talavera ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale CF Talavera meie AI-mudeli NT Apex abil. Tänaseks oleme analüüsinud 58 mängu, milles on osalenud CF Talavera, parima vihje täpsusega 62.1%. Ennustused hõlmavad lõpptulemust, alla/üle, mõlemad meeskonnad löövad värava, täpset tulemust, xG-d, nurgalööke ja pallivaldamist.

Praegusel Segunda División RFEF - Group 5 hooajal on CF Talavera saavutanud 4 võitu, 3 viiki ja 2 kaotust 9 mängus, lüües 11 väravat (1.2 mängu kohta) ja lastes sisse 8, sealhulgas 3 mängu väravat sisse laskmata.

CF Talavera hinnanguline turuväärtus on praegu €2.08m.

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud CF Talavera ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

CF Talavera on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.