Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Correcaminos Uat

Correcaminos Uat Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

€5.95m Ø 26.2 Liga de Expansión MX
78
Ennustatud mängud
67.9%
Ennustatavuse määr
LDWLDD
Hiljutine vorm
1.60
Väravad / Mäng
Järgmine mäng Liga de Expansión MX · L, 17. okt · 02:00
Correcaminos
VS02:00
Dorados
Ava ennustus
Telli, et vaadata

Viimased mängud

Alebrijes de Oaxaca vs Correcaminos U, Liga de Expansión MX, algus kell 02:00. Koefitsiendid: 4.35 koduvõit, 4.30 viik, 1.75 võõrsilvõit. Parim ennustus: kokku maksimaalselt 3 väravat, koefitsient 1.65, usaldusmäär 2.9/10. Lõppseis 2–1, ennustus läks täppi.
Lõpp
Alebrijes de OaxacaAlebrijes 2
Correcaminos UCorrecaminos1
▴4.35
▴4.30
▾1.75
2
▾1.75
U3.5
▴1.65
Ei
2.42
U3.5
▴1.65
2.9
✓ U3.5
▴1.652.9
Correcaminos Uat vs Cruz Azul Hidalgo, Liga de Expansión MX, algus kell 02:00. Koefitsiendid: 1.80 koduvõit, 3.95 viik, 4.40 võõrsilvõit. Parim ennustus: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.80, usaldusmäär 8.8/10. Lõppseis 0–0, ennustus ei läinud täppi.
Lõpp
Correcaminos UatCorrecaminos0
Cruz Azul HidalgoCruz A 20
1.80
▴3.95
▴4.40
1
1.80
O2.5
▾1.55
Jah
▾1.54
1
1.80
8.8
1
1.808.8
Correcaminos Uat vs CDS Tampico Madero, Liga de Expansión MX, algus kell 02:00. Koefitsiendid: 2.25 koduvõit, 3.45 viik, 3.00 võõrsilvõit. Parim ennustus: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.35, usaldusmäär 8.4/10. Lõppseis 1–0, ennustus läks täppi.
Lõpp
Correcaminos UatCorrecaminos1
CDS Tampico MaderoCDS T 0
2.25
▴3.45
▴3.00
1
2.25
O2.5
▾1.73
Ei
▴2.32
1X
1.35
8.4
✓ 1X
1.358.4
CA La Paz vs Correcaminos Uat, Liga de Expansión MX, algus kell 04:00. Koefitsiendid: 1.61 koduvõit, 4.40 viik, 4.45 võõrsilvõit. Parim ennustus: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.61, usaldusmäär 8.4/10. Lõppseis 3–1, ennustus läks täppi.
Lõpp
CA La Paz3
Correcaminos UatCorrecaminos1
▾1.61
▴4.40
▴4.45
1
▾1.61
O2.5
▾1.36
Jah
▾1.43
1
▾1.61
8.4
✓ 1
▾1.618.4
Correcaminos Uat vs Cancun, Liga de Expansión MX, algus kell 02:00. Koefitsiendid: 2.22 koduvõit, 3.55 viik, 3.20 võõrsilvõit. Parim ennustus: vähemalt 3 väravat lüüakse, koefitsient 1.78, usaldusmäär 7.0/10. Lõppseis 2–2, ennustus läks täppi.
Lõpp
Correcaminos UatCorrecaminos2
Cancun 2
▴2.22
3.55
▾3.20
1
▴2.22
O2.5
▾1.78
Jah
▾1.65
O2.5
▾1.78
7.0
✓ O2.5
▾1.787.0
Correcaminos Uat vs Durango, Liga de Expansión MX, algus kell 02:00. Koefitsiendid: 2.12 koduvõit, 3.45 viik, 3.05 võõrsilvõit. Parim ennustus: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.32, usaldusmäär 8.5/10. Lõppseis 0–0, ennustus läks täppi.
Lõpp
Correcaminos UatCorrecaminos 20
Durango0
▴2.12
▾3.45
3.05
1
▴2.12
O2.5
1.78
Jah
▾1.64
1X
▴1.32
8.5
✓ 1X
▴1.328.5
Monarcas vs Correcaminos Uat, Liga de Expansión MX, algus kell 02:00. Koefitsiendid: 1.62 koduvõit, 4.25 viik, 4.90 võõrsilvõit. Parim ennustus: vähemalt 3 väravat lüüakse, koefitsient 1.53, usaldusmäär 8.2/10. Lõppseis 1–3, ennustus läks täppi.
Lõpp
Monarcas1
Correcaminos UatCorrecaminos3
▾1.62
▴4.25
▴4.90
X2
▾2.35
O2.5
▾1.53
Jah
1.60
O2.5
▴1.53
8.2
✓ O2.5
▴1.538.2
Leones Negros UDG vs Correcaminos Uat, Liga de Expansión MX, algus kell 02:00. Koefitsiendid: 1.95 koduvõit, 3.80 viik, 3.60 võõrsilvõit. Parim ennustus: mõlemad meeskonnad löövad värava, koefitsient 1.70, usaldusmäär 5.0/10. Lõppseis 1–3, ennustus läks täppi.
Lõpp
Leones Negros UDGLeones Negros1
Correcaminos UatCorrecaminos3
▾1.95
▾3.80
▴3.60
1
▾1.95
O2.5
▴1.80
Jah
▴1.70
BTTS
▴1.70
5.0
✓ BTTS
▴1.705.0
Koefitsiendid: 2.32 koduvõit, 3.05 viik, 2.77 võõrsilvõit. Parim ennustus: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.30, usaldusmäär 1.8/10. Lõppseis 2–1.
Lõpp
Correcaminos UatCorrecaminos2
Tampico MaderoTampico M1
2.32
3.05
2.77
1X
1.30
U2.5
1.66
Ei
1.88
1X
1.30
1.8
1X
1.301.8

Correcaminos Keskmine statistika

Viimased 10 mängu
Oodatavad väravadxG mängu kohta
1.24
PealelöögidRaami / mäng
3.8
Pallivaldamine
44%
NurgalöögidKeskmine mängu kohta
5
DistsipliinKaardid mängu kohta
3
Võidumäär
30%

Hooaja statistika

Liga de Expansión MX Mehhiko · Hooaeg 2026
11Mängud Võidumäär 36%
Esituse jaotus
Statistika Kodu Võõrsil Kokku
Mängud6511
Võidud224
Viigid314
Kaotused123
Löödud väravad81119
Sisse lastud väravad61218
Keskm. löödud väravad1.32.21.7
Keskm. sisse lastud väravad1.02.41.6
Nullimängud303
Mängud väravata202
Rekordid & seeriad
Suurim võit
Kodu3-1
Võõrsil1-3
Suurim kaotus
Kodu2-3
Võõrsil4-1
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu3
Võõrsil3
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu3
Võõrsil4
Seeriad
Võit2
Kaotus1
Penaltid
1/ 1
100.00% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
0–3
0-15
5–3
16-30
2–2
31-45
2–1
46-60
4–4
61-75
5–6
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika & distsipliin
Kaartide ajastus
0-154
16-303
31-454
46-609
61-753
76-906
29Kollased
2Punased
Löödud väravad
Üle 0.582%
9 mängu
Üle 1.555%
6 mängu
Üle 2.536%
4 mängu
Üle 3.50%
0 mängu
Üle 4.50%
0 mängu

Mängijad

Mängijate andmed puuduvad

Tabel

Mehhiko - Liga de Expansión MX
# Meeskond M V P
1 Leones Negros UDG 12 28-17 24
2 CA La Paz 12 28-15 23
3 Monarcas 12 22-13 23
4 Venados FC 12 27-22 20
5 Mineros de Zacatecas 12 25-21 18
6 Cancún 12 21-17 18
7 Piratas 12 18-14 18
8 Durango 12 11-11 18
9 Tapatío 12 23-20 17
10 Correcaminos Uat 12 20-20 16
11 Tlaxcala 12 23-25 15
12 Dorados 12 21-23 13
13 Alebrijes de Oaxaca 12 10-23 13
14 CDS Tampico Madero 12 12-19 12
15 Cruz Azul Hidalgo 12 14-19 11
16 Tepatitlán 12 10-34 7
Promotion - Liga de Expansion MX (Apertura - Play Offs: Quarter-finals)

Correcaminos Uat ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Correcaminos Uat ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Correcaminos Uat, kasutades meie algoritmi NT Apex. Tänaseks oleme analüüsinud 78 mängu, milles on osalenud Correcaminos Uat, parima vihje täpsusega 67.9%. Ennustused hõlmavad Lõpptulemust, Alla/Üle, Mõlemad meeskonnad löövad värava, Täpset skoori, xG, Nurgalööke ja Pallivaldamist.

Praegusel Liga de Expansión MX hooajal on Correcaminos Uat saavutanud 4 võitu, 4 viiki ja 3 kaotust 11 mängus, lüües 19 väravat (1.7 mängu kohta) ja lubades lüüa 18, sealhulgas 3 mängu väravat sisse laskmata.

Viimase 10 mängu jooksul on Correcaminos Uat keskmiselt saavutanud 44% pallivaldamist, 1.24 xG ja 5 nurgalööki mängu kohta, võidumääraga 30%.

Correcaminos Uat hinnanguline turuväärtus on praegu €5.95m.

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Correcaminos Uat ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Correcaminos Uat on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.