Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Daegu FC

Daegu FC Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

€7.65m Ø 26.7 K League 2
105
Ennustatud mängud
70.5%
Ennustatavuse määr
LWDWDW
Hiljutine vorm
1.53
Väravad / Mäng
Järgmine mäng K League 2 · L, 17. okt · 06:00
Daegu
VS06:00
Cheongju
Ava ennustus
Telli, et vaadata

Viimased mängud

Seoul E-Land FC vs Daegu FC, K League 2, algus kell 11:00. Koefitsiendid: 2.22 koduvõit, 3.65 viik, 2.92 võõrsilvõit. Parim ennustus: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.42, usaldusmäär 6.7/10. Lõppseis 2–1, ennustus läks täppi.
Lõpp
Seoul E-Land FCSeoul E-Land2
Daegu FCDaegu1
▴2.22
▾3.65
2.92
1
▴2.22
U3.5
▴1.60
Jah
▾1.49
1X
▴1.42
6.7
✓ 1X
▴1.426.7
Daegu FC vs Yongin City, K League 2, algus kell 08:30. Koefitsiendid: 1.56 koduvõit, 4.30 viik, 5.30 võõrsilvõit. Parim ennustus: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.56, usaldusmäär 4.6/10. Lõppseis 3–1, ennustus läks täppi.
Lõpp
Daegu FCDaegu3
Yongin CityYongin1
▾1.56
▴4.30
▴5.30
1
▾1.56
U3.5
▴1.53
Ei
▾2.12
1
▾1.56
4.6
✓ 1
▾1.564.6
Paju Citizen vs Daegu FC, K League 2, algus kell 11:30. Koefitsiendid: 5.00 koduvõit, 4.10 viik, 1.61 võõrsilvõit. Parim ennustus: võõrsilmeeskond võidab, koefitsient 1.61, usaldusmäär 7.0/10. Lõppseis 0–0, ennustus ei läinud täppi.
Lõpp
Paju Citizen0
Daegu FCDaegu 0
▴5.00
▾4.10
▾1.61
2
▾1.61
U3.5
▾1.50
Jah
▴1.66
2
▾1.61
7.0
2
▾1.617.0
Ansan Greeners vs Daegu FC, K League 2, algus kell 11:30. Koefitsiendid: 6.25 koduvõit, 4.80 viik, 1.44 võõrsilvõit. Parim ennustus: võõrsilmeeskond võidab, koefitsient 1.44, usaldusmäär 8.8/10. Lõppseis 1–2, ennustus läks täppi.
Lõpp
Ansan Greeners1
Daegu FCDaegu2
▾6.25
▾4.80
▴1.44
2
▴1.44
O2.5
▾1.47
Jah
▾1.63
2
▴1.44
8.8
✓ 2
▴1.448.8
Daegu FC vs Busan I Park, K League 2, algus kell 11:30. Koefitsiendid: 2.00 koduvõit, 3.55 viik, 3.50 võõrsilvõit. Parim ennustus: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.32, usaldusmäär 8.6/10. Lõppseis 1–1, ennustus läks täppi.
Lõpp
Daegu FCDaegu1
Busan I ParkBusan1
▾2.00
▾3.55
▴3.50
1
▾2.00
U3.5
▾1.52
Ei
▾2.40
1X
▾1.32
8.6
✓ 1X
▾1.328.6
Daegu FC vs Asan Mugunghwa, K League 2, algus kell 11:30. Koefitsiendid: 1.98 koduvõit, 3.55 viik, 3.55 võõrsilvõit. Parim ennustus: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.85, usaldusmäär 3.2/10. Lõppseis 2–0, ennustus ei läinud täppi.
Lõpp
Daegu FCDaegu2
Asan MugunghwaAsan0
▴1.98
▾3.55
3.55
2
3.55
O2.5
▴1.65
Jah
▾1.57
X2
1.85
3.2
X2
1.853.2
Gyeongnam FC vs Daegu FC, K League 2, algus kell 12:00. Koefitsiendid: 3.65 koduvõit, 3.50 viik, 2.12 võõrsilvõit. Parim ennustus: vähemalt 2 väravat lüüakse, koefitsient 1.24, usaldusmäär 6.1/10. Lõppseis 0–1, ennustus ei läinud täppi.
Lõpp
Gyeongnam FCGyeongnam0
Daegu FCDaegu1
▾3.65
▾3.50
▴2.12
X
▾3.50
O1.5
▾1.24
Jah
▾1.66
O1.5
▾1.24
6.1
O1.5
▾1.246.1

Daegu Keskmine statistika

Viimased 10 mängu
PealelöögidRaami / mäng
4.7
Pallivaldamine
53%
NurgalöögidKeskmine mängu kohta
6.3
DistsipliinKaardid mängu kohta
1.3
Võidumäär
40%

Hooaja statistika

K League 2 Lõuna-Korea · Hooaeg 2026
25Mängud Võidumäär 52%
Esituse jaotus
Statistika Kodu Võõrsil Kokku
Mängud131225
Võidud8513
Viigid257
Kaotused325
Löödud väravad262147
Sisse lastud väravad161733
Keskm. löödud väravad2.01.81.9
Keskm. sisse lastud väravad1.21.41.3
Nullimängud538
Mängud väravata022
Rekordid & seeriad
Suurim võit
Kodu3-0
Võõrsil1-5
Suurim kaotus
Kodu1-3
Võõrsil5-1
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu4
Võõrsil5
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu3
Võõrsil5
Seeriad
Võit3
Kaotus2
Penaltid
4/ 5
80.00% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
4–6
0-15
6–5
16-30
5–5
31-45
7–4
46-60
10–4
61-75
14–10
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika & distsipliin
3-4-31 G
40Kollased
2Punased
Löödud väravad
Üle 0.592%
23 mängu
Üle 1.548%
12 mängu
Üle 2.532%
8 mängu
Üle 3.512%
3 mängu
Üle 4.54%
1 mängu

Mängijad

Mängijate andmed puuduvad

Tabel

Lõuna-Korea - K League 2
# Meeskond M V P
1 Suwon Bluewings 26 43-21 56
2 Suwon City FC 26 51-29 51
3 Seoul E-Land FC 27 46-30 51
4 Daegu FC 26 48-35 46
5 Hwaseong 27 41-28 44
6 Busan I Park 27 42-35 42
7 Asan Mugunghwa 26 35-32 35
8 Gimpo Citizen 26 31-31 35
9 Gyeongnam FC 26 31-31 34
10 Cheongju 27 34-42 32
11 Seongnam FC 26 29-33 31
12 Paju Citizen 26 25-29 30
13 Yongin City 26 32-37 27
14 Cheonan City 27 31-37 26
15 Jeonnam Dragons 26 30-44 24
16 Ansan Greeners 27 28-53 22
17 Gimhae City 26 20-50 14
Promotion - K League 1 Promotion - K League 2 (Play Offs) K League 2 (Relegation)

Daegu FC ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Daegu FC ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Daegu FC, kasutades meie algoritmi NT Apex. Tänaseks oleme analüüsinud 105 mängu, milles on osalenud Daegu FC, parima vihje täpsusega 70.5%. Ennustused hõlmavad Lõpptulemust, Alla/Üle, Mõlemad meeskonnad löövad värava, Täpset skoori, xG, Nurgalööke ja Pallivaldamist.

Praegusel K League 2 hooajal on Daegu FC saavutanud 13 võitu, 7 viiki ja 5 kaotust 25 mängus, lüües 47 väravat (1.9 mängu kohta) ja lubades lüüa 33, sealhulgas 8 mängu väravat sisse laskmata.

Daegu FC hinnanguline turuväärtus on praegu €7.65m.

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Daegu FC ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Daegu FC on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.