Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Dalian Yingbo B

Dalian Yingbo B Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

16
Ennustatud mängud
68.8%
Ennustatavuse määr
DDWLDW
Hiljutine vorm
0.80
Väravad / Mäng
Dalian Yingbo B mängudes löödi alla 2.5 värava 83% viimasest 12 mängust
Dalian Yingbo B mängudes löödi viimases 7 kohtumises alla 2.5 värava
Dalian Yingbo B mängudes löödi viimases 20 kohtumises alla 3.5 värava
Järgmine mäng League Two · P, 18. okt · 09:00
Dalian Yingbo B
VS09:00
Yichun G
Ava ennustus
Telli, et vaadata

Viimased mängud

Dalian Yingbo B vs Hubei Chufeng Heli, League Two, algus kell 09:00. Koefitsiendid: 1.89 koduvõit, 3.05 viik, 4.45 võõrsilvõit. Parim ennustus: kokku maksimaalselt 2 väravat, koefitsient 1.55, usaldusmäär 8.0/10. Lõppseis 1–1, ennustus läks täppi.
Lõpp
Dalian Yingbo B1
Hubei Chufeng HeliHubei Istar1
▾1.89
▾3.05
▴4.45
1X
▾1.18
U2.5
▾1.55
Ei
▾1.72
U2.5
▾1.55
8.0
✓ U2.5
▾1.558.0
Guangdong Mingtu vs Dalian Yingbo B, League Two, algus kell 12:30. Koefitsiendid: 2.42 koduvõit, 3.00 viik, 3.20 võõrsilvõit. Parim ennustus: kokku maksimaalselt 2 väravat, koefitsient 1.55, usaldusmäär 8.0/10. Lõppseis 1–1, ennustus läks täppi.
Lõpp
Guangdong MingtuGuangdong M1
Dalian Yingbo B1
▴2.42
▾3.00
▾3.20
1
▴2.42
U2.5
▾1.55
Ei
1.76
U2.5
▾1.55
8.0
✓ U2.5
▾1.558.0
Dalian Yingbo B vs Guangzhou Dandelion, League Two, algus kell 09:00. Koefitsiendid: 2.12 koduvõit, 2.95 viik, 3.40 võõrsilvõit. Parim ennustus: kokku maksimaalselt 2 väravat, koefitsient 1.50, usaldusmäär 6.6/10. Lõppseis 1–0, ennustus läks täppi.
Lõpp
Dalian Yingbo B1
Guangzhou DandelionGuangzhou D0
▾2.12
▴2.95
▴3.40
1
▾2.12
U2.5
▴1.50
Ei
▴1.65
U2.5
▴1.50
6.6
✓ U2.5
▴1.506.6
Yichun Grand Tiger vs Dalian Yingbo B, League Two, algus kell 12:30. Koefitsiendid: 2.60 koduvõit, 2.77 viik, 2.80 võõrsilvõit. Parim ennustus: kokku maksimaalselt 2 väravat, koefitsient 1.37, usaldusmäär 8.0/10. Lõppseis 1–0, ennustus läks täppi.
Lõpp
Yichun Grand TigerYichun G1
Dalian Yingbo B 0
2.60
2.77
▴2.80
1
2.60
U2.5
▾1.37
Ei
▾1.58
U2.5
▾1.37
8.0
✓ U2.5
▾1.378.0
Dalian Yingbo B vs BIT, League Two, algus kell 09:00. Koefitsiendid: 1.49 koduvõit, 4.35 viik, 8.00 võõrsilvõit. Parim ennustus: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.49, usaldusmäär 8.0/10. Lõppseis 1–1, ennustus ei läinud täppi.
Lõpp
Dalian Yingbo B1
BIT1
▴1.49
▾4.35
▾8.00
1
▴1.49
U3.5
▴1.28
Ei
▴1.68
1
▴1.49
8.0
1
▴1.498.0
Shandong Taishan II vs Dalian Yingbo B, League Two, algus kell 12:00. Koefitsiendid: 1.76 koduvõit, 3.15 viik, 4.90 võõrsilvõit. Parim ennustus: kokku maksimaalselt 3 väravat, koefitsient 1.17, usaldusmäär 5.8/10. Lõppseis 0–1, ennustus läks täppi.
Lõpp
Shandong Taishan IIShandong II0
Dalian Yingbo B1
▴1.76
▾3.15
▾4.90
1
▴1.76
U3.5
▾1.17
Ei
▾1.64
U3.5
▾1.17
5.8
✓ U3.5
▾1.175.8
Tai'an Tiankuang vs Dalian Yingbo B, League Two, algus kell 12:00. Koefitsiendid: 2.05 koduvõit, 2.92 viik, 3.90 võõrsilvõit. Parim ennustus: kokku maksimaalselt 2 väravat, koefitsient 1.42, usaldusmäär 3.7/10. Lõppseis 0–0, ennustus läks täppi.
Lõpp
Tai'an TiankuangTaian Tiankuang 0
Dalian Yingbo B0
▴2.05
▾2.92
3.90
1
▴2.05
U2.5
▾1.42
Ei
▾1.60
U2.5
▾1.42
3.7
✓ U2.5
▾1.423.7

Dalian Yingbo B Keskmine statistika

Viimased 10 mängu
Oodatavad väravadxG mängu kohta
0.69
PealelöögidRaami / mäng
2.9
Pallivaldamine
50%
NurgalöögidKeskmine mängu kohta
5.3
DistsipliinKaardid mängu kohta
0.7
Võidumäär
30%

Hooaja statistika

League Two Hiina · Hooaeg 2026
25Mängud Võidumäär 28%
Esituse jaotus
Statistika Kodu Võõrsil Kokku
Mängud121325
Võidud437
Viigid4711
Kaotused437
Löödud väravad16723
Sisse lastud väravad15924
Keskm. löödud väravad1.30.50.9
Keskm. sisse lastud väravad1.30.71.0
Nullimängud4610
Mängud väravata3710
Rekordid & seeriad
Suurim võit
Kodu2-0
Võõrsil1-2
Suurim kaotus
Kodu3-4
Võõrsil2-0
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu3
Võõrsil2
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu4
Võõrsil2
Seeriad
Võit2
Kaotus3
Penaltid
1/ 1
100.00% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
4–1
0-15
2–6
16-30
4–4
31-45
5–2
46-60
4–3
61-75
5–7
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika & distsipliin
Kaartide ajastus
0-153
16-302
31-455
46-604
61-756
76-909
35Kollased
2Punased
Löödud väravad
Üle 0.560%
15 mängu
Üle 1.524%
6 mängu
Üle 2.58%
2 mängu
Üle 3.50%
0 mängu
Üle 4.50%
0 mängu

Mängijad

Mängijate andmed puuduvad

Dalian Yingbo B ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Dalian Yingbo B ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Dalian Yingbo B, kasutades meie algoritmi NT Apex. Tänaseks oleme analüüsinud 16 mängu, milles on osalenud Dalian Yingbo B, parima vihje täpsusega 68.8%. Ennustused hõlmavad Lõpptulemust, Alla/Üle, Mõlemad meeskonnad löövad värava, Täpset skoori, xG, Nurgalööke ja Pallivaldamist.

Praegusel League Two hooajal on Dalian Yingbo B saavutanud 7 võitu, 11 viiki ja 7 kaotust 25 mängus, lüües 23 väravat (0.9 mängu kohta) ja lubades lüüa 24, sealhulgas 10 mängu väravat sisse laskmata.

Viimase 10 mängu jooksul on Dalian Yingbo B keskmiselt saavutanud 50% pallivaldamist, 0.69 xG ja 5.3 nurgalööki mängu kohta, võidumääraga 30%.

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Dalian Yingbo B ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Dalian Yingbo B on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.