Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Shanghai Second

Shanghai Second Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

19
Ennustatud mängud
52.6%
Ennustatavuse määr
LDDLDL
Hiljutine vorm
0.80
Väravad / Mäng
Shanghai Second on viimases 19 mängus jäänud võiduta
Shanghai Second on võõrsil viimases 9 mängus jäänud võiduta
Järgmine mäng League Two · L, 17. okt · 08:30
Shanghai Second
VS08:30
Guangdong M
Ava ennustus
Telli, et vaadata

Viimased mängud

Guangzhou Dandelion vs Shanghai Second, League Two, algus kell 09:00. Koefitsiendid: 1.83 koduvõit, 3.25 viik, 4.50 võõrsilvõit. Parim ennustus: kokku maksimaalselt 2 väravat, koefitsient 1.60, usaldusmäär 7.0/10. Lõppseis 3–1, ennustus ei läinud täppi.
Lõpp
Guangzhou DandelionGuangzhou D3
Shanghai Second 1
▾1.83
▴3.25
▴4.50
1
▾1.83
U2.5
▴1.60
Ei
▾1.72
U2.5
▴1.60
7.0
U2.5
▴1.607.0
Shanghai Second vs Yichun Grand Tiger, League Two, algus kell 08:30. Koefitsiendid: 2.70 koduvõit, 2.88 viik, 3.20 võõrsilvõit. Parim ennustus: kokku maksimaalselt 2 väravat, koefitsient 1.50, usaldusmäär 8.0/10. Lõppseis 1–1, ennustus läks täppi.
Lõpp
Shanghai Second1
Yichun Grand TigerYichun G1
▴2.70
▾2.88
▾3.20
1X
▴1.40
U2.5
▾1.50
Ei
1.67
U2.5
▾1.50
8.0
✓ U2.5
▾1.508.0
Shanghai Second vs Hubei Chufeng Heli, League Two, algus kell 09:00. Koefitsiendid: 2.25 koduvõit, 3.05 viik, 3.05 võõrsilvõit. Parim ennustus: kokku maksimaalselt 2 väravat, koefitsient 1.63, usaldusmäär 5.4/10. Lõppseis 0–0, ennustus läks täppi.
Lõpp
Shanghai Second0
Hubei Chufeng HeliHubei Istar0
▾2.25
▴3.05
▴3.05
2
▴3.05
U2.5
▾1.63
Ei
▾1.85
U2.5
▾1.63
5.4
✓ U2.5
▾1.635.4
Guangdong Mingtu vs Shanghai Second, League Two, algus kell 12:30. Koefitsiendid: 1.88 koduvõit, 3.20 viik, 4.10 võõrsilvõit. Parim ennustus: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.88, usaldusmäär 8.0/10. Lõppseis 1–0, ennustus läks täppi.
Lõpp
Guangdong MingtuGuangdong M1
Shanghai Second0
▴1.88
▾3.20
▴4.10
1
▴1.88
U2.5
▾1.64
Ei
▾1.78
1
▴1.88
8.0
✓ 1
▴1.888.0
Tai'an Tiankuang vs Shanghai Second, League Two, algus kell 09:00. Koefitsiendid: 1.71 koduvõit, 3.65 viik, 5.70 võõrsilvõit. Parim ennustus: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.71, usaldusmäär 8.0/10. Lõppseis 1–1, ennustus ei läinud täppi.
Lõpp
Tai'an TiankuangTaian Tiankuang1
Shanghai Second1
▾1.71
▴3.65
▴5.70
1
▾1.71
U2.5
▴1.73
Ei
1.70
1
▾1.71
8.0
1
▾1.718.0
Shanghai Second vs Nantong Haimen Codion, League Two, algus kell 09:00. Koefitsiendid: 3.20 koduvõit, 3.00 viik, 2.22 võõrsilvõit. Parim ennustus: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.30, usaldusmäär 2.5/10. Lõppseis 0–2, ennustus läks täppi.
Lõpp
Shanghai Second0
Nantong Haimen CodionNantong Haimen2
▴3.20
▾3.00
▾2.22
X2
1.30
U2.5
▴1.60
Jah
▾1.93
X2
▾1.30
2.5
✓ X2
▾1.302.5
BIT vs Shanghai Second, League Two, algus kell 12:00. Koefitsiendid: 4.30 koduvõit, 3.20 viik, 1.80 võõrsilvõit. Parim ennustus: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.19, usaldusmäär 8.0/10. Lõppseis 2–1, ennustus ei läinud täppi.
Lõpp
BIT 2
Shanghai Second1
▴4.30
▴3.20
▾1.80
2
▾1.80
O1.5
▾1.33
Jah
▴1.95
X2
▾1.19
8.0
X2
▾1.198.0

Shanghai Second Keskmine statistika

Viimased 10 mängu
Oodatavad väravadxG mängu kohta
1.01
PealelöögidRaami / mäng
2.9
Pallivaldamine
53%
NurgalöögidKeskmine mängu kohta
4.8
DistsipliinKaardid mängu kohta
2.4
Võidumäär
0%

Hooaja statistika

League Two Hiina · Hooaeg 2026
25Mängud Võidumäär 8%
Esituse jaotus
Statistika Kodu Võõrsil Kokku
Mängud131225
Võidud112
Viigid5611
Kaotused7512
Löödud väravad81523
Sisse lastud väravad212041
Keskm. löödud väravad0.61.30.9
Keskm. sisse lastud väravad1.61.71.6
Nullimängud213
Mängud väravata628
Rekordid & seeriad
Suurim võit
Kodu2-1
Võõrsil0-1
Suurim kaotus
Kodu1-6
Võõrsil2-0
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu2
Võõrsil2
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu6
Võõrsil3
Seeriad
Võit2
Kaotus3
Penaltid
2/ 2
100.00% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
4–5
0-15
5–4
16-30
3–5
31-45
3–5
46-60
4–9
61-75
5–12
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika & distsipliin
Kaartide ajastus
0-152
16-306
31-4511
46-608
61-755
76-9016
57Kollased
4Punased
Löödud väravad
Üle 0.568%
17 mängu
Üle 1.524%
6 mängu
Üle 2.50%
0 mängu
Üle 3.50%
0 mängu
Üle 4.50%
0 mängu

Mängijad

Mängijate andmed puuduvad

Shanghai Second ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Shanghai Second ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Shanghai Second, kasutades meie algoritmi NT Apex. Tänaseks oleme analüüsinud 19 mängu, milles on osalenud Shanghai Second, parima vihje täpsusega 52.6%. Ennustused hõlmavad Lõpptulemust, Alla/Üle, Mõlemad meeskonnad löövad värava, Täpset skoori, xG, Nurgalööke ja Pallivaldamist.

Praegusel League Two hooajal on Shanghai Second saavutanud 2 võitu, 11 viiki ja 12 kaotust 25 mängus, lüües 23 väravat (0.9 mängu kohta) ja lubades lüüa 41, sealhulgas 3 mängu väravat sisse laskmata.

Viimase 10 mängu jooksul on Shanghai Second keskmiselt saavutanud 53% pallivaldamist, 1.01 xG ja 4.8 nurgalööki mängu kohta, võidumääraga 0%.

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Shanghai Second ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Shanghai Second on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.