Elassona Ennustused, statistika ja vorm
AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.
3
Ennustatud mängud
–
Ennustatavuse määr
WLDW
Hiljutine vorm
1.13
Väravad / mäng
Elassona: 92% viimasest 12 mängust lõppes alla 2.5 väravaga
Elassona ei saanud viimases 31 mängus punast kaarti
Elassona: viimases 13 mängus löödi alla 3.5 värava
Ennustusi veel pole
Arvutame ennustused umbes 4 päeva enne mängu algust, seega ilmuvad eelseisvad mängud siia peagi.
Viimased mängud
Ethnikos Neou Keramidiou vs Elassona, Gamma Ethniki - Promotion Group, algus kell 14:00. Koefitsiendid: 1.35 koduvõit, 4.00 viik, 9.50 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.35, usaldus 3.7/10. Lõppseis 1–2, vihje oli möödalask.
Ethnikos Neou1
Elassona2Elassona vs Panthrakikos, Gamma Ethniki - Promotion Group, algus kell 14:00. Koefitsiendid: 5.60 koduvõit, 3.40 viik, 1.60 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab, koefitsient 1.60, usaldus 4.7/10. Lõppseis 0–2, vihje oli tabamus.
Elassona0
Panthrakikos2
Lõpp
1.35
4.00
9.50
1
U2.5
Ei
1
3.7
1
Lõpp
5.60
3.40
1.60
2
U2.5
Ei
2
4.7
✓ 2
Elassona vs Trikala, Gamma Ethniki - Group 3, algus kell 14:00. Koefitsiendid: 2.45 koduvõit, 2.95 viik, 2.80 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.33, usaldus 1.2/10. Lõppseis 0–0, vihje oli tabamus.
Elassona0
Trikala0Aris Filiaton vs Elassona, Gamma Ethniki - Group 3, algus kell 13:00. Koefitsiendid: 2.02 koduvõit, 3.00 viik, 3.60 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 2 väravat, koefitsient 1.42, usaldus 5.0/10. Lõppseis 0–1, vihje oli tabamus.
Aris Filiaton0
Elassona1
Lõpp
2.45
▾2.95
2.80
1X
U2.5
Ei
1X
1.2
✓ 1X
Lõpp
2.02
3.00
3.60
X2
U2.5
Ei
U2.5
5.0
✓ U2.5
Hooaja statistika
Gamma Ethniki - Promotion Group
5Mängud
Võidumäär 20%
Näitajate jaotus
| Näitaja | Kodu | Võõrsil | Kokku |
|---|---|---|---|
| Mängud | 2 | 3 | 5 |
| Võidud | 0 | 1 | 1 |
| Viigid | 1 | 0 | 1 |
| Kaotused | 1 | 2 | 3 |
| Löödud väravad | 0 | 4 | 4 |
| Sisse lastud väravad | 2 | 8 | 10 |
| Keskm. löödud väravad | 0.0 | 1.3 | 0.8 |
| Keskm. sisse lastud väravad | 1.0 | 2.7 | 2.0 |
| Nullimängud | 1 | 0 | 1 |
| Mängud väravata | 2 | 0 | 2 |
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu-
Võõrsil1-2
Suurim kaotus
Kodu0-2
Võõrsil5-1
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu0
Võõrsil2
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu2
Võõrsil5
Seeriad
Võit1
Kaotus2
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Löödud
Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
Kaartide ajastus
0Kollased
0Punased
Löödud väravad
Üle 0.560%
3 mängu
Üle 1.520%
1 mängu
Üle 2.50%
0 mängu
Üle 3.50%
0 mängu
Üle 4.50%
0 mängu
Mängijad
Mängijate andmed puuduvad
Praegusel Gamma Ethniki - Promotion Group hooajal on Elassona saavutanud 1 võitu, 1 viiki ja 3 kaotust 5 mängus, lüües 4 väravat (0.8 mängu kohta) ja lastes sisse 10, sealhulgas 1 mängu väravat sisse laskmata.
NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Elassona ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.
Elassona on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.