1. Jalgpalli ennustused
  2. Liigad
  3. Super Liga
  4. FK Partizan
FK Partizan

FK Partizan Ennustused, statistika ja vorm

Turuväärtus: €44.00m
KEY INSIGHT FK Partizan lõi värava kõigis viimases 10 mängus
TREND FK Partizan mängudes löödi üle 2.5 värava 83% viimases 12 mängus
TREND FK Partizan lõi viimases 11 mängus värava

Hiljutine vorm

WWLWW
117 Ennustatud mängud
65.81% Ennustatavuse määr

FK Partizan Keskmine statistika

Viimased 10 mängu

Pealelöögid
Raami / mäng
4.9
Pallivaldamine
56%
Nurgalöögid
Keskmine mängu kohta
5
Distsipliin
Kaardid mängu kohta
2.3
Võidumäär
70%

AI Ennustusi

Toob teieni NerdyTips

15:00

Tulekul
FK Partizan
FK Partizan
vs
Radnicki 1923
Radnicki 1923
1.66
3.85
4.55

?

?

?

?

?

?

?

?
padlock

11:00

Lõppenud
Tobol K
FK Tobol Kostanay
1 : 2
FK Partizan
FK Partizan
3.1
3.5
2.27

2

2.27

U3.5

1.45

YES

1.59

X2

1.42
3.4/10

15:00

Lõppenud
FK Partizan
FK Partizan
3 : 0
FK Tobol Kostanay
Tobol K
1.35
5.4
8.75

1

1.35

O2.5

1.65

NO

1.78

1

1.35
10/10

14:00

Lõppenud
red card FK Partizan
FK Partizan
1 : 2
IMT Novi Beograd
IMT N
1.83
3.9
4.4

1

1.83

O2.5

1.72

YES

1.7

1

1.83
4/10

14:15

Lõppenud
UNA Strassen
UNA Strassen
0 : 1
FK Partizan
FK Partizan
5.4
4.1
1.67

2

1.67

O2.5

1.71

YES

1.73

2

1.67
2.9/10

15:00

Lõppenud
FK Partizan
FK Partizan
4 : 0
UNA Strassen
UNA Strassen red card
1.15
8.1
21

1

1.15

O2.5

1.46

YES

2.65

1

1.15
10/10

15:00

Lõppenud
red card Macva
Macva
1 : 3
FK Partizan
FK Partizan red card
8
5.3
1.34

2

1.34

O2.5

1.64

NO

1.78

2

1.34
8.8/10

14:00

Lõppenud
Zemun
Zemun
2 : 2
FK Partizan
FK Partizan
7.7
4.5
1.42

2

1.42

U3.5

1.45

NO

1.9

2

1.42
7.6/10

11:30

Lõppenud
Nafta
Nafta
1 : 4
FK Partizan
FK Partizan
5.4
4.9
1.46

X

4.9

U3.5

1.95

NO

2.65

U3.5

1.95
3.9/10

11:30

Lõppenud
FK Partizan
FK Partizan
1 : 0
Neftchi Baku
Neftchi Baku
2.07
3.65
3.1

1

2.07

O2.5

1.55

YES

1.42

1X

1.32
4.5/10

09:00

Lõppenud
FK Partizan
FK Partizan
5 : 0
Radnik Surdulica
Radnik S
1.58
4.1
5.9

X2

2.47

U3.5

1.51

NO

2.05

U3.5

1.51
8/10

FK Partizan ennustused ja panustamisvihjed

Otsid FK Partizan ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale FK Partizan, kasutades meie algoritmi NT Apex. Tänaseks oleme analüüsinud 117 mängu, milles on osalenud FK Partizan, parima vihje täpsusega 65.81%. Ennustused hõlmavad Lõpptulemust, Alla/Üle, Mõlemad meeskonnad löövad värava, Täpset skoori, xG, Nurgalööke ja Pallivaldamist.

Praegusel Super Liga hooajal on FK Partizan saavutanud 1 võitu, 1 viiki ja 0 kaotust 2 mängus, lüües 5 väravat (2.5 mängu kohta) ja lubades lüüa 3, sealhulgas 0 mängu väravat sisse laskmata.

FK Partizan hinnanguline turuväärtus on praegu €44.00m.

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud FK Partizan ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

FK Partizan on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 160 liigas.

Super LigaSerbia • Hooaeg 2026
Esituse jaotus
StatistikaKoduVõõrsilKokku
Mängud022
Võidud011
Viigid011
Kaotused000
Löödud väravad055
Sisse lastud väravad033
Keskm. löödud väravad0.02.52.5
Keskm. sisse lastud väravad0.01.51.5
Nullimängud000
Mängud väravata000
Rekordid & seeriad
Suurim võit
Kodu -
Võõrsil 1-3
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu 0
Võõrsil 3
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu 0
Võõrsil 2
Seeriad
Võit 0
Kaotus 0
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
Taktika & distsipliin
4-1-4-1 2 G
6 Kollased
1 Punased
Löödud väravad
Üle 0.5 100%
2 Mängud
Üle 1.5 100%
2 Mängud
Üle 2.5 50%
1 Mängud
Üle 3.5 0%
0 Mängud
Üle 4.5 0%
0 Mängud
Mängija Vanus Pos Hin
M. Vukotić
M. Vukotić
23 MID 7.43
N. Simić
N. Simić
19 DEF 7.25
S. Milić
S. Milić
25 DEF 7.15
C. Traorè
C. Traorè
21 MID 7.10
Z. Ibrahim
Z. Ibrahim
21 MID 7.07
D. Seck
D. Seck
24 MID 7.05
M. Krunić
M. Krunić
29 GK 6.95
O. Ugresić
O. Ugresić
19 MID 6.93
E. Kojzek
E. Kojzek
19 FWD 6.90
M. Lekic
M. Lekic
- FWD 6.90
Jeh
Jeh
26 FWD 6.75
M. Roganović
M. Roganović
20 DEF 6.73
Z. Alilović
Z. Alilović
19 MID 6.70
M. Aleksić
M. Aleksić
20 MID 6.67
N. Trifunović
N. Trifunović
20 MID 6.53
B. Kostić
B. Kostić
18 FWD 6.50
V. Đurđević
V. Đurđević
21 DEF 6.47
M. Milošević
M. Milošević
34 GK 6.20
S. Mitrović
S. Mitrović
35 DEF 6.20
Samson Nwulu
Samson Nwulu
18 DEF 6.20
A. Zekovic
A. Zekovic
19 MID 4.95