Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Górnik Zabrze II

Gornik Zabrze II Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

23
Ennustatud mängud
65.2%
Ennustatavuse määr
LLWDLW
Hiljutine vorm
2.67
Väravad / mäng
Górnik Zabrze II ei saanud viimases 21 mängus punast kaarti
Ennustusi veel pole

Arvutame ennustused umbes 4 päeva enne mängu algust, seega ilmuvad eelseisvad mängud siia peagi.

Viimased mängud

Karkonosze Jelenia Gora vs Gornik Zabrze II, III Liga - Group 3, algus kell 16:00. Koefitsiendid: 2.75 koduvõit, 3.70 viik, 2.25 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.51, usaldus 5.3/10. Lõppseis 2–0, vihje oli möödalask.
Lõpp
Jelenia Gora2
Gornik Zabrze II0
2.75
3.70
2.25
1X
1.57
O2.5
1.51
Jah
1.46
O2.5
1.51
5.3
O2.5
1.515.3
Gornik Zabrze II vs Gornik Polkowice, III Liga - Group 3, algus kell 11:00. Koefitsiendid: 3.20 koduvõit, 3.85 viik, 2.00 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.55, usaldus 3.0/10. Lõppseis 6–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Gornik Zabrze II6
Polkowice0
3.20
▴3.85
▾2.00
2
▾2.00
O2.5
▴1.55
Ei
2.45
O2.5
▴1.55
3.0
✓ O2.5
▴1.553.0
Goczalkowice Zdroj vs Gornik Zabrze II, III Liga - Group 3, algus kell 11:00. Koefitsiendid: 2.67 koduvõit, 3.65 viik, 2.75 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.57, usaldus 4.5/10. Lõppseis 2–2, vihje oli tabamus.
Lõpp
Goczalkowice Z 2
Gornik Zabrze II2
▴2.67
▾3.65
▾2.75
2
▾2.75
U3.5
1.55
Ei
▾2.45
X2
▾1.57
4.5
✓ X2
▾1.574.5
Gornik Zabrze II vs Miedz Legnica II, III Liga - Group 3, algus kell 13:00. Koefitsiendid: 1.90 koduvõit, 4.30 viik, 3.75 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.31, usaldus 5.0/10. Lõppseis 0–1, vihje oli möödalask.
Lõpp
Gornik Zabrze II0
Legnica II1
▴1.90
▴4.30
▾3.75
X2
1.91
O2.5
▾1.31
Jah
▾1.33
O2.5
▾1.31
5.0
O2.5
▾1.315.0
SKRA Czestochowa vs Gornik Zabrze II, III Liga - Group 3, algus kell 15:00. Koefitsiendid: 2.43 koduvõit, 3.55 viik, 2.45 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.41, usaldus 6.4/10. Lõppseis 1–2, vihje oli tabamus.
Lõpp
Skra1
Gornik Zabrze II2
2.43
3.55
2.45
1X
1.45
O2.5
1.41
Jah
1.39
O2.5
1.41
6.4
✓ O2.5
1.416.4
Gornik Zabrze II vs Lechia Zielona Gora, III Liga - Group 3, algus kell 14:00. Koefitsiendid: 2.63 koduvõit, 3.60 viik, 2.72 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.48, usaldus 8.0/10. Lõppseis 0–2, vihje oli möödalask.
Lõpp
Gornik Zabrze II0
Zielona Gora2
▾2.63
3.60
▴2.72
1
▾2.63
O2.5
1.55
Ei
▾2.47
1X
▾1.48
8.0
1X
▾1.488.0
Zaglebie Lubin II vs Gornik Zabrze II, III Liga - Group 3, algus kell 11:00. Koefitsiendid: 2.05 koduvõit, 3.70 viik, 3.10 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.51, usaldus 5.5/10. Lõppseis 0–5, vihje oli tabamus.
Lõpp
Zag. Lubin II0
Gornik Zabrze II5
▴2.05
3.70
▾3.10
1X
▴1.32
O2.5
1.51
Jah
▾1.47
O2.5
1.51
5.5
✓ O2.5
1.515.5

Hooaja statistika

III Liga - Group 3 Poola · Hooaeg 2025
32Mängud Võidumäär 44%
Näitajate jaotus
Näitaja Kodu Võõrsil Kokku
Mängud161632
Võidud6814
Viigid426
Kaotused6612
Löödud väravad373370
Sisse lastud väravad192342
Keskm. löödud väravad2.32.12.2
Keskm. sisse lastud väravad1.21.41.3
Nullimängud437
Mängud väravata415
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu7-0
Võõrsil0-5
Suurim kaotus
Kodu0-2
Võõrsil3-0
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu7
Võõrsil5
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu2
Võõrsil3
Seeriad
Võit3
Kaotus3
Penaltid
6/ 6
100.00% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
11–8
0-15
7–3
16-30
13–8
31-45
10–10
46-60
15–5
61-75
13–9
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
Kaartide ajastus
46-601
76-901
2Kollased
3Punased
Löödud väravad
Üle 0.584%
27 mängu
Üle 1.559%
19 mängu
Üle 2.531%
10 mängu
Üle 3.519%
6 mängu
Üle 4.513%
4 mängu

Mängijad

Mängijate andmed puuduvad

Górnik Zabrze II ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Górnik Zabrze II ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Górnik Zabrze II meie AI-mudeli NT Apex abil. Tänaseks oleme analüüsinud 23 mängu, milles on osalenud Górnik Zabrze II, parima vihje täpsusega 65.2%. Ennustused hõlmavad lõpptulemust, alla/üle, mõlemad meeskonnad löövad värava, täpset tulemust, xG-d, nurgalööke ja pallivaldamist.

Praegusel III Liga - Group 3 hooajal on Górnik Zabrze II saavutanud 14 võitu, 6 viiki ja 12 kaotust 32 mängus, lüües 70 väravat (2.2 mängu kohta) ja lastes sisse 42, sealhulgas 7 mängu väravat sisse laskmata.

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Górnik Zabrze II ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Górnik Zabrze II on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.