Preskočiť na obsah
S AI modelom NT Apex
Górnik Zabrze II

Gornik Zabrze II Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

23
Tipované zápasy
65.2%
Úspešnosť tipov
LLWDLW
Aktuálna forma
2.67
Góly / zápas
Górnik Zabrze II nemal v posledných 21 zápasoch žiadnu červenú kartu
Zatiaľ žiadne tipy

Tipy počítame zhruba 4 dni pred výkopom, takže nadchádzajúce zápasy sa tu čoskoro objavia.

Posledné zápasy

Karkonosze Jelenia Gora vs Gornik Zabrze II, III Liga - Group 3, výkop 16:00. Kurzy: 2.75 domáci, 3.70 remíza, 2.25 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.51, dôvera 5.3/10. Konečný výsledok 2–0, tip netrafený.
Kon.
Jelenia Gora2
Gornik Zabrze II0
2.75
3.70
2.25
1X
1.57
O2.5
1.51
Áno
1.46
O2.5
1.51
5.3
O2.5
1.515.3
Gornik Zabrze II vs Gornik Polkowice, III Liga - Group 3, výkop 11:00. Kurzy: 3.20 domáci, 3.85 remíza, 2.00 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.55, dôvera 3.0/10. Konečný výsledok 6–0, tip trafený.
Kon.
Gornik Zabrze II6
Polkowice0
3.20
▴3.85
▾2.00
2
▾2.00
O2.5
▴1.55
Nie
2.45
O2.5
▴1.55
3.0
✓ O2.5
▴1.553.0
Goczalkowice Zdroj vs Gornik Zabrze II, III Liga - Group 3, výkop 11:00. Kurzy: 2.67 domáci, 3.65 remíza, 2.75 hostia. Best Tip: hostia neprehrajú, kurz 1.57, dôvera 4.5/10. Konečný výsledok 2–2, tip trafený.
Kon.
Goczalkowice Z 2
Gornik Zabrze II2
▴2.67
▾3.65
▾2.75
2
▾2.75
U3.5
1.55
Nie
▾2.45
X2
▾1.57
4.5
✓ X2
▾1.574.5
Gornik Zabrze II vs Miedz Legnica II, III Liga - Group 3, výkop 13:00. Kurzy: 1.90 domáci, 4.30 remíza, 3.75 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.31, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 0–1, tip netrafený.
Kon.
Gornik Zabrze II0
Legnica II1
▴1.90
▴4.30
▾3.75
X2
1.91
O2.5
▾1.31
Áno
▾1.33
O2.5
▾1.31
5.0
O2.5
▾1.315.0
SKRA Czestochowa vs Gornik Zabrze II, III Liga - Group 3, výkop 15:00. Kurzy: 2.43 domáci, 3.55 remíza, 2.45 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.41, dôvera 6.4/10. Konečný výsledok 1–2, tip trafený.
Kon.
Skra1
Gornik Zabrze II2
2.43
3.55
2.45
1X
1.45
O2.5
1.41
Áno
1.39
O2.5
1.41
6.4
✓ O2.5
1.416.4
Gornik Zabrze II vs Lechia Zielona Gora, III Liga - Group 3, výkop 14:00. Kurzy: 2.63 domáci, 3.60 remíza, 2.72 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.48, dôvera 8.0/10. Konečný výsledok 0–2, tip netrafený.
Kon.
Gornik Zabrze II0
Zielona Gora2
▾2.63
3.60
▴2.72
1
▾2.63
O2.5
1.55
Nie
▾2.47
1X
▾1.48
8.0
1X
▾1.488.0
Zaglebie Lubin II vs Gornik Zabrze II, III Liga - Group 3, výkop 11:00. Kurzy: 2.05 domáci, 3.70 remíza, 3.10 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.51, dôvera 5.5/10. Konečný výsledok 0–5, tip trafený.
Kon.
Zag. Lubin II0
Gornik Zabrze II5
▴2.05
3.70
▾3.10
1X
▴1.32
O2.5
1.51
Áno
▾1.47
O2.5
1.51
5.5
✓ O2.5
1.515.5

Štatistiky sezóny

III Liga - Group 3 Poľsko · Sezóna 2025
32Zápasy Percento výhier 44%
Prehľad výkonov
Údaj Doma Vonku Celkom
Zápasy161632
Výhry6814
Remízy426
Prehry6612
Strelené góly373370
Inkasované góly192342
Priemer strelených gólov2.32.12.2
Priemer inkasovaných gólov1.21.41.3
Čisté kontá437
Bez streleného gólu415
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma7-0
Vonku0-5
Najvyššia prehra
Doma0-2
Vonku3-0
Najviac strelených gólov
Doma7
Vonku5
Najviac inkasovaných gólov
Doma2
Vonku3
Série
Výhry3
Prehry3
Penalty
6/ 6
100.00% Premenené
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
11–8
0-15
7–3
16-30
13–8
31-45
10–10
46-60
15–5
61-75
13–9
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
46-601
76-901
2Žlté
3Červené
Strelené góly
Nad 0.584%
27 zápasov
Nad 1.559%
19 zápasov
Nad 2.531%
10 zápasov
Nad 3.519%
6 zápasov
Nad 4.513%
4 zápasov

Hráči

Nie sú k dispozícii žiadne dáta o hráčoch

Tipy a predpovede na Górnik Zabrze II

Hľadáte tipy na Górnik Zabrze II? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na Górnik Zabrze II, ktoré generuje náš AI model NT Apex. Doteraz sme analyzovali 23 zápasov s účasťou Górnik Zabrze II s úspešnosťou Best Tip 65.2%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy dajú gól, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

V aktuálnej sezóne III Liga - Group 3 má Górnik Zabrze II po 32 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 14, remízy: 6, prehry: 12. Strelené góly: 70 (2.2 na zápas), inkasované: 42, čisté kontá: 7.

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na Górnik Zabrze II zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

Górnik Zabrze II je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.