Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Gudja United

Gudja United Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

€50.00Th. Ø 22.0 Challenge League
27
Ennustatud mängud
66.7%
Ennustatavuse määr
LLLWWL
Hiljutine vorm
1.07
Väravad / Mäng
Gudja United mängudes löödi viimases 9 kohtumises üle 1.5 värava
Tulevasi mänge pole

Meeskonnal Gudja United pole hetkel ühtegi planeeritud mängu. Allpool saad vaadata hiljutisi tulemusi ja hooaja statistikat.

Viimased mängud

Gudja United vs St. Andrews, Challenge League, algus kell 15:30. Koefitsiendid: 2.62 koduvõit, 3.25 viik, 2.40 võõrsilvõit. Parim ennustus: kodumeeskond lööb värava, koefitsient 1.23, usaldusmäär 5.2/10. Lõppseis 0–1, ennustus ei läinud täppi.
Lõpp
Gudja UnitedGudja0
St. Andrews1
▴2.62
▾3.25
▴2.40
2
▴2.40
O2.5
▾1.75
Jah
▾1.62
HS
▴1.23
5.2
HS
▴1.235.2
Vittoriosa Stars vs Gudja United, Challenge League, algus kell 19:30. Koefitsiendid: 2.57 koduvõit, 3.30 viik, 2.42 võõrsilvõit. Parim ennustus: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.45, usaldusmäär 3.6/10. Lõppseis 2–0, ennustus läks täppi.
Lõpp
Vittoriosa StarsVittoriosa2
Gudja UnitedGudja0
▾2.57
▾3.30
▴2.42
1
▾2.57
O2.5
▴1.74
Jah
1.61
1X
▾1.45
3.6
✓ 1X
▾1.453.6
Gudja United vs Melita, Challenge League, algus kell 17:00. Koefitsiendid: 3.65 koduvõit, 3.50 viik, 1.83 võõrsilvõit. Parim ennustus: kokku maksimaalselt 3 väravat, koefitsient 1.36, usaldusmäär 4.9/10. Lõppseis 0–3, ennustus läks täppi.
Lõpp
Gudja UnitedGudja0
Melita3
▴3.65
▾3.50
▾1.83
X
▾3.50
U3.5
▾1.36
Ei
▾2.07
U3.5
▾1.36
4.9
✓ U3.5
▾1.364.9
Vittoriosa Stars vs Gudja United, Challenge League, algus kell 12:30. Koefitsiendid: 2.67 koduvõit, 3.45 viik, 2.52 võõrsilvõit. Parim ennustus: kokku maksimaalselt 3 väravat, koefitsient 1.39, usaldusmäär 5.3/10. Lõppseis 2–3, ennustus ei läinud täppi.
Lõpp
Vittoriosa StarsVittoriosa2
Gudja UnitedGudja3
▴2.67
3.45
▾2.52
2
▾2.52
U3.5
▴1.39
Ei
▴2.22
U3.5
▴1.39
5.3
U3.5
▴1.395.3
Mgarr United vs Gudja United, Challenge League, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 2.12 koduvõit, 3.60 viik, 2.95 võõrsilvõit. Parim ennustus: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.34, usaldusmäär 8.0/10. Lõppseis 0–2, ennustus ei läinud täppi.
Lõpp
Mgarr UnitedMgarr0
Gudja UnitedGudja2
2.12
▾3.60
▴2.95
1
▾2.10
U3.5
1.48
Jah
1.53
1X
1.34
8.0
1X
1.348.0
Gudja United vs Zebbug Rangers, Challenge League, algus kell 15:30. Koefitsiendid: 1.98 koduvõit, 3.90 viik, 3.00 võõrsilvõit. Parim ennustus: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.67, usaldusmäär 2.7/10. Lõppseis 1–2, ennustus läks täppi.
Lõpp
Gudja UnitedGudja1
Zebbug RangersZebbug2
▴1.98
3.90
3.00
2
3.00
O2.5
▾1.58
Jah
▾1.59
X2
▾1.67
2.7
✓ X2
▾1.672.7
Marsa vs Gudja United, Challenge League, algus kell 13:00. Koefitsiendid: 2.72 koduvõit, 3.45 viik, 2.30 võõrsilvõit. Parim ennustus: kokku maksimaalselt 3 väravat, koefitsient 1.34, usaldusmäär 4.0/10. Lõppseis 3–3, ennustus ei läinud täppi.
Lõpp
Marsa3
Gudja UnitedGudja3
2.72
3.45
2.30
X2
1.38
U3.5
1.34
Jah
1.64
U3.5
1.34
4.0
U3.5
1.344.0
Santa Lucia vs Gudja United, Challenge League, algus kell 18:00. Koefitsiendid: 2.55 koduvõit, 3.40 viik, 2.50 võõrsilvõit. Parim ennustus: kokku maksimaalselt 3 väravat, koefitsient 1.32, usaldusmäär 5.6/10. Lõppseis 2–1, ennustus läks täppi.
Lõpp
Santa Lucia2
Gudja UnitedGudja1
▴2.55
▾3.40
▾2.50
2
▾2.50
U3.5
▴1.32
Ei
▴2.07
U3.5
▴1.32
5.6
✓ U3.5
▴1.325.6

Gudja Keskmine statistika

Viimased 10 mängu
PealelöögidRaami / mäng
5.8
Pallivaldamine
47%
NurgalöögidKeskmine mängu kohta
4.3
Võidumäär
40%

Hooaja statistika

Challenge League Malta · Hooaeg 2026
2Mängud Võidumäär 0%
Esituse jaotus
Statistika Kodu Võõrsil Kokku
Mängud112
Võidud000
Viigid000
Kaotused112
Löödud väravad000
Sisse lastud väravad325
Keskm. löödud väravad0.00.00.0
Keskm. sisse lastud väravad3.02.02.5
Nullimängud000
Mängud väravata112
Rekordid & seeriad
Suurim kaotus
Kodu0-3
Võõrsil2-0
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu0
Võõrsil0
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu3
Võõrsil2
Seeriad
Võit0
Kaotus2
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
0–1
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–1
46-60
0–0
61-75
0–3
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika & distsipliin
Kaartide ajastus
0Kollased
0Punased
Löödud väravad
Üle 0.50%
0 mängu
Üle 1.50%
0 mängu
Üle 2.50%
0 mängu
Üle 3.50%
0 mängu
Üle 4.50%
0 mängu

Mängijad

Mängijate andmed puuduvad

Tabel

Malta - Challenge League
# Meeskond M V P
1 Tarxien Rainbows 3 9-3 9
2 Fgura United 3 8-1 7
3 Naxxar Lions 3 8-6 6
4 Victoria Hotspurs 3 5-4 6
5 Mgarr United 3 5-4 6
6 Melita 3 4-2 4
7 Swieqi United 3 6-6 4
8 Sirens 3 4-4 4
9 Vittoriosa Stars 3 2-2 4
10 St. Andrews 3 2-4 4
11 Santa Lucía 3 2-2 3
12 Pietà Hotspurs 3 6-8 3
13 Zebbug Rangers 3 2-7 3
14 Attard 3 4-6 2
15 Zurrieq 3 2-4 1
16 Gudja United 3 0-6 0
Promotion - Challenge League (Promotion Group) Challenge League (Relegation Group)

Gudja United ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Gudja United ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Gudja United, kasutades meie algoritmi NT Apex. Tänaseks oleme analüüsinud 27 mängu, milles on osalenud Gudja United, parima vihje täpsusega 66.7%. Ennustused hõlmavad Lõpptulemust, Alla/Üle, Mõlemad meeskonnad löövad värava, Täpset skoori, xG, Nurgalööke ja Pallivaldamist.

Praegusel Challenge League hooajal on Gudja United saavutanud 0 võitu, 0 viiki ja 2 kaotust 2 mängus, lüües 0 väravat (0.0 mängu kohta) ja lubades lüüa 5, sealhulgas 0 mängu väravat sisse laskmata.

Gudja United hinnanguline turuväärtus on praegu €50.00Th..

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Gudja United ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Gudja United on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.