Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Guingamp II

Guingamp II Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

€450.00Th. Ø 21.3 National 2 - Group A
12
Ennustatud mängud
58.3%
Ennustatavuse määr
LWLDDL
Hiljutine vorm
1.13
Väravad / mäng
Guingamp II on võõrsil viimases 6 mängus jäänud võiduta
Guingamp II: viimases 6 mängus löödi alla 3.5 värava
Guingamp II ei saanud viimases 25 mängus punast kaarti
Ennustusi veel pole

Arvutame ennustused umbes 4 päeva enne mängu algust, seega ilmuvad eelseisvad mängud siia peagi.

Viimased mängud

Koefitsiendid: 2.14 koduvõit, 3.10 viik, 2.90 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 2 väravat, koefitsient 1.34, usaldus 6.1/10. Lõppseis 0–1.
Lõpp
Guingamp II0
Granville1
2.14
3.10
2.90
1
2.14
O1.5
1.34
Jah
1.76
O1.5
1.34
6.1
O1.5
1.346.1
Koefitsiendid: 1.85 koduvõit, 3.40 viik, 3.68 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 3 väravat, koefitsient 1.25, usaldus 5.0/10. Lõppseis 2–2.
Lõpp
Chambly2
Guingamp II2
1.85
3.40
3.68
1
1.85
U3.5
1.25
Jah
2.00
U3.5
1.25
5.0
U3.5
1.255.0
Koefitsiendid: 2.10 koduvõit, 3.35 viik, 3.05 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.74, usaldus 5.0/10. Lõppseis 1–1.
Lõpp
Guingamp II1
C' Chartres1
2.10
3.35
3.05
1
2.10
O2.5
1.74
Jah
1.62
O2.5
1.74
5.0
O2.5
1.745.0
Koefitsiendid: 2.10 koduvõit, 3.20 viik, 3.20 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 2 väravat, koefitsient 1.29, usaldus 5.1/10. Lõppseis 1–2.
Lõpp
Guingamp II1
Romorantin2
2.10
3.20
3.20
X2
1.70
O1.5
1.29
Jah
1.73
O1.5
1.29
5.1
O1.5
1.295.1
Koefitsiendid: 1.80 koduvõit, 3.20 viik, 3.70 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 2 väravat, koefitsient 1.29, usaldus 7.0/10. Lõppseis 2–2.
Lõpp
Guingamp II2
Caen II2
1.80
3.20
3.70
1
1.80
O1.5
1.29
Jah
1.80
O1.5
1.29
7.0
O1.5
1.297.0
Koefitsiendid: 1.49 koduvõit, 4.20 viik, 5.37 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.70, usaldus 5.0/10. Lõppseis 2–0.
Lõpp
Rouen2
Guingamp II0
1.49
4.20
5.37
1
1.49
O2.5
1.70
Jah
1.76
O2.5
1.70
5.0
O2.5
1.705.0
Koefitsiendid: 2.70 koduvõit, 3.26 viik, 2.30 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.38, usaldus 3.1/10. Lõppseis 0–3.
Lõpp
Guingamp II0
Poissy3
2.70
3.26
2.30
2
2.30
U2.5
1.72
Ei
1.95
X2
1.38
3.1
X2
1.383.1

Hooaja statistika

Selle hooaja kohta andmed puuduvad

Selle meeskonna statistika pole praegu saadaval.

Mängijad

Mängijate andmed puuduvad

Guingamp II ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Guingamp II ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Guingamp II meie AI-mudeli NT Apex abil. Tänaseks oleme analüüsinud 12 mängu, milles on osalenud Guingamp II, parima vihje täpsusega 58.3%. Ennustused hõlmavad lõpptulemust, alla/üle, mõlemad meeskonnad löövad värava, täpset tulemust, xG-d, nurgalööke ja pallivaldamist.

Guingamp II hinnanguline turuväärtus on praegu €450.00Th..

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Guingamp II ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Guingamp II on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.