Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Jeju United FC

Jeju United FC Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

€7.75m Ø 27.4 K League 1
111
Ennustatud mängud
70.3%
Ennustatavuse määr
LWDWDW
Hiljutine vorm
1.60
Väravad / Mäng
Jeju United FC ei saanud viimases 16 mängus punast kaarti
Järgmine mäng K League 1 · P, 18. okt · 06:00
Jeonbuk
VS06:00
Jeju SK
Ava ennustus
Telli, et vaadata

Viimased mängud

FC Seoul vs Jeju United FC, K League 1, algus kell 06:00. Koefitsiendid: 1.57 koduvõit, 4.15 viik, 5.20 võõrsilvõit. Parim ennustus: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.57, usaldusmäär 3.9/10. Lõppseis 2–1, ennustus läks täppi.
Lõpp
FC SeoulSeoul2
Jeju United FCJeju SK1
▾1.57
▴4.15
▴5.20
1
▾1.57
O1.5
▾1.25
Ei
▾1.97
1
▾1.57
3.9
✓ 1
▾1.573.9
Gangwon FC vs Jeju United FC, K League 1, algus kell 08:30. Koefitsiendid: 2.32 koduvõit, 3.05 viik, 3.25 võõrsilvõit. Parim ennustus: kokku maksimaalselt 3 väravat, koefitsient 1.19, usaldusmäär 6.0/10. Lõppseis 0–1, ennustus läks täppi.
Lõpp
Gangwon FCGangwon0
Jeju United FCJeju SK1
▴2.32
▾3.05
▾3.25
2
▾3.25
U3.5
▾1.19
Jah
▴2.02
U3.5
▾1.19
6.0
✓ U3.5
▾1.196.0
Bucheon FC 1995 vs Jeju U, K League 1, algus kell 08:30. Koefitsiendid: 2.90 koduvõit, 3.20 viik, 2.57 võõrsilvõit. Parim ennustus: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.47, usaldusmäär 8.5/10. Lõppseis 2–2, ennustus läks täppi.
Lõpp
Bucheon FC 1995Bucheon2
Jeju UJeju SK2
▾2.90
▾3.20
▴2.57
2
▴2.57
U3.5
▾1.27
Jah
▴1.85
X2
▴1.47
8.5
✓ X2
▴1.478.5
Gwangju FC vs Jeju U, K League 1, algus kell 11:30. Koefitsiendid: 4.00 koduvõit, 3.55 viik, 1.91 võõrsilvõit. Parim ennustus: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.28, usaldusmäär 7.1/10. Lõppseis 0–1, ennustus läks täppi.
Lõpp
Gwangju FC0
Jeju UJeju SK1
▴4.00
▴3.55
▾1.91
2
▾1.91
O1.5
▾1.27
Jah
▾1.71
X2
1.28
7.1
✓ X2
1.287.1
Jeju United FC vs Ulsan Hyundai FC, K League 1, algus kell 11:00. Koefitsiendid: 3.30 koduvõit, 3.40 viik, 2.15 võõrsilvõit. Parim ennustus: vähemalt 2 väravat lüüakse, koefitsient 1.25, usaldusmäär 6.3/10. Lõppseis 0–0, ennustus ei läinud täppi.
Lõpp
Jeju United FCJeju SK0
Ulsan Hyundai FCUlsan HD 0
▴3.30
▴3.40
▾2.15
1
▴3.30
O1.5
▾1.25
Jah
▾1.60
O1.5
▾1.25
6.3
O1.5
▾1.256.3
Jeju United FC vs Daejeon Citizen, K League 1, algus kell 11:30. Koefitsiendid: 3.75 koduvõit, 3.45 viik, 2.02 võõrsilvõit. Parim ennustus: vähemalt 2 väravat lüüakse, koefitsient 1.31, usaldusmäär 7.4/10. Lõppseis 3–1, ennustus läks täppi.
Lõpp
Jeju United FCJeju SK3
Daejeon CitizenDaejeon1
▴3.75
▴3.45
▾2.02
1X
▴1.85
O1.5
▾1.31
Jah
▾1.75
O1.5
▾1.31
7.4
✓ O1.5
▾1.317.4
Jeju United FC vs Pohang Steelers, K League 1, algus kell 11:30. Koefitsiendid: 2.42 koduvõit, 3.10 viik, 3.05 võõrsilvõit. Parim ennustus: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.40, usaldusmäär 8.5/10. Lõppseis 1–2, ennustus ei läinud täppi.
Lõpp
Jeju United FCJeju SK1
Pohang SteelersPohang2
▾2.42
▴3.10
▴3.05
1
▾2.42
O1.5
▾1.44
Ei
▴1.80
1X
▾1.40
8.5
1X
▾1.408.5

Jeju SK Keskmine statistika

Viimased 10 mängu
PealelöögidRaami / mäng
4
Pallivaldamine
50%
NurgalöögidKeskmine mängu kohta
4.1
DistsipliinKaardid mängu kohta
2.1
Võidumäär
40%

Hooaja statistika

K League 1 Lõuna-Korea · Hooaeg 2026
30Mängud Võidumäär 40%
Esituse jaotus
Statistika Kodu Võõrsil Kokku
Mängud171330
Võidud5712
Viigid7310
Kaotused538
Löödud väravad181735
Sisse lastud väravad181129
Keskm. löödud väravad1.11.31.2
Keskm. sisse lastud väravad1.10.81.0
Nullimängud6511
Mängud väravata617
Rekordid & seeriad
Suurim võit
Kodu3-1
Võõrsil1-3
Suurim kaotus
Kodu0-2
Võõrsil2-1
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu3
Võõrsil3
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu3
Võõrsil2
Seeriad
Võit2
Kaotus3
Penaltid
2/ 2
100.00% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
3–2
0-15
7–3
16-30
7–6
31-45
5–6
46-60
5–5
61-75
9–6
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika & distsipliin
4-4-214 G
4-2-3-15 G
5-4-13 G
3-4-33 G
54Kollased
3Punased
Löödud väravad
Üle 0.577%
23 mängu
Üle 1.530%
9 mängu
Üle 2.510%
3 mängu
Üle 3.50%
0 mängu
Üle 4.50%
0 mängu

Mängijad

Mängija Vanus Pos Hin
Lee Kun-Hee Lee Kun-Hee 27 FWD 7.70
Kim Ryun-Seong Kim Ryun-Seong 23 DEF 6.85
Kwon Chang-Hoon Kwon Chang-Hoon 31 MID 6.83
G. Paulauskas G. Paulauskas 26 FWD 6.83
Nam Tae-Hee Nam Tae-Hee 34 MID 6.78
Oh Jae-Hyeok Oh Jae-Hyeok 23 MID 6.77
Kim Jun-Ha Kim Jun-Ha 20 FWD 6.72
Gi-min Kwon Gi-min Kwon 20 DEF 6.60
J. Célestine J. Célestine 28 DEF 6.28
Rim Chang-Woo Rim Chang-Woo 33 DEF 6.10
Chang-Jun Park Chang-Jun Park 29 FWD 6.05
Kim Dong-Jun Kim Dong-Jun 31 GK 5.86
Yu In-Soo Yu In-Soo 31 DEF 5.77
Emerson Negueba Emerson Negueba 25 MID 5.77
Italo Moreira Italo Moreira 28 MID 5.71
Jang Min-Gyu Jang Min-Gyu 26 MID 5.47
Choi Byung-Wook Choi Byung-Wook 20 MID 5.45
Kim Sin-Jin Kim Sin-Jin 24 FWD 5.15
Lee Chang-Min Lee Chang-Min 31 MID 4.93
Kim Jae-Woo Kim Jae-Woo 27 DEF 4.90
Kim Geon-Woong Kim Geon-Woong 28 DEF 4.73
Shin Sang-Eun Shin Sang-Eun 26 FWD 4.73
E. Çinari E. Çinari 29 MID 4.34
Tobias Figueiredo Tobias Figueiredo 32 DEF 4.24
Matheus Aiás Matheus Aiás 29 FWD 4.08
Park Su-Bin Park Su-Bin 26 MID 3.10
Min-jae Park Min-jae Park 20 FWD 2.74
Jo In-Jung Jo In-Jung 20 DEF 2.68
Chung Woon Chung Woon 36 DEF 1.86
Kim Jae-Min Kim Jae-Min 22 MID 1.40

Tabel

Lõuna-Korea - K League 1
# Meeskond M V P
1 FC Seoul 31 58-26 65
2 Ulsan Hyundai FC 31 48-44 47
3 Gangwon FC 31 38-28 46
4 Jeju United FC 31 36-31 46
5 Jeonbuk Motors 31 39-30 44
6 Daejeon Citizen 31 48-38 43
7 Incheon United 31 39-33 42
8 FC Anyang 31 39-47 41
9 Pohang Steelers 31 28-37 40
10 Gimcheon Sangmu FC 31 30-37 33
11 Bucheon FC 1995 31 31-42 32
12 Gwangju FC 31 25-66 18
Promotion - K League 1 (Championship Group) K League 1 (Relegation Group)

Jeju United FC ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Jeju United FC ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Jeju United FC, kasutades meie algoritmi NT Apex. Tänaseks oleme analüüsinud 111 mängu, milles on osalenud Jeju United FC, parima vihje täpsusega 70.3%. Ennustused hõlmavad Lõpptulemust, Alla/Üle, Mõlemad meeskonnad löövad värava, Täpset skoori, xG, Nurgalööke ja Pallivaldamist.

Praegusel K League 1 hooajal on Jeju United FC saavutanud 12 võitu, 10 viiki ja 8 kaotust 30 mängus, lüües 35 väravat (1.2 mängu kohta) ja lubades lüüa 29, sealhulgas 11 mängu väravat sisse laskmata.

Jeju United FC hinnanguline turuväärtus on praegu €7.75m.

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Jeju United FC ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Jeju United FC on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.