Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Mallorca II

Mallorca B Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

€550.00Th. Ø 21.4 Segunda División RFEF - Group 3
35
Ennustatud mängud
62.9%
Ennustatavuse määr
LWLDLL
Hiljutine vorm
2
Väravad / mäng
Järgmine mäng Segunda División RFEF - Group 3 · P, 8. nov · 11:00
Mallorca B
VS
Yeclano
Best Tip
Koefitsient
Usaldus 6.2/10
Ava ennustus

Viimased mängud

Ucam Murcia vs Mallorca II, Segunda División RFEF - Group 3, algus kell 11:00. Koefitsiendid: 1.57 koduvõit, 3.90 viik, 5.30 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.57, usaldus 8.0/10. Lõppseis 5–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Ucam Murcia5
Mallorca B 1
▾1.57
▴3.90
▴5.30
1
▾1.57
O2.5
▴1.86
Jah
▴1.93
1
▾1.57
8.0
✓ 1
▾1.578.0
Mallorca II vs Elche II, Segunda División RFEF - Group 3, algus kell 12:00. Koefitsiendid: 2.18 koduvõit, 3.30 viik, 3.05 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 3 väravat, koefitsient 1.35, usaldus 6.7/10. Lõppseis 4–0, vihje oli möödalask.
Lõpp
Mallorca B4
Ilicitano0
▾2.18
▾3.30
▴3.05
1
▾2.18
U3.5
1.35
Jah
▾1.66
U3.5
1.35
6.7
U3.5
1.356.7
Mallorca II vs Orihuela, Segunda División RFEF - Group 3, algus kell 11:00. Koefitsiendid: 2.18 koduvõit, 3.20 viik, 3.15 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.31, usaldus 8.0/10. Lõppseis 0–2, vihje oli möödalask.
Lõpp
Mallorca B0
Orihuela 2
2.18
3.20
▾3.15
1
2.18
O1.5
▾1.33
Jah
▾1.78
1X
▴1.31
8.0
1X
▴1.318.0
Atletico Baleares vs Mallorca II, Segunda División RFEF - Group 3, algus kell 11:00. Koefitsiendid: 1.65 koduvõit, 3.65 viik, 5.40 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 3 väravat, koefitsient 1.29, usaldus 4.2/10. Lõppseis 2–2, vihje oli möödalask.
Lõpp
Baleares2
Mallorca B2
▴1.65
▾3.65
▾5.40
X2
▴2.18
U3.5
▾1.29
Ei
▴1.78
U3.5
▾1.29
4.2
U3.5
▾1.294.2
Mallorca II vs Alcoyano, Segunda División RFEF - Group 3, algus kell 11:00. Koefitsiendid: 3.25 koduvõit, 2.95 viik, 2.30 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 2 väravat, koefitsient 1.47, usaldus 6.8/10. Lõppseis 0–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Mallorca B0
Alcoyano1
▾3.25
▾2.95
▴2.30
X
▾2.95
U2.5
▴1.47
Ei
▴1.68
U2.5
▴1.47
6.8
✓ U2.5
▴1.476.8
La Nucia vs Mallorca II, Segunda División RFEF - Group 3, algus kell 10:30. Koefitsiendid: 1.75 koduvõit, 3.35 viik, 4.80 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.75, usaldus 7.0/10. Lõppseis 2–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
La Nucia2
Mallorca B0
▾1.75
▾3.35
4.80
1
▾1.75
U2.5
1.55
Ei
1.62
1
▾1.75
7.0
✓ 1
▾1.757.0
Real Murcia II vs Mallorca II, Segunda División RFEF - Group 3, algus kell 11:00. Koefitsiendid: 2.65 koduvõit, 3.25 viik, 2.52 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 2 väravat, koefitsient 1.32, usaldus 4.4/10. Lõppseis 0–1, vihje oli möödalask.
Lõpp
Real Murcia B0
Mallorca B1
▴2.65
▴3.25
▾2.52
2
▾2.52
O1.5
▴1.32
Jah
▴1.73
O1.5
▴1.32
4.4
O1.5
▴1.324.4
Mallorca II vs Deportiva Minera, Segunda División RFEF - Group 3, algus kell 11:00. Koefitsiendid: 2.30 koduvõit, 3.25 viik, 2.95 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 3 väravat, koefitsient 1.26, usaldus 4.8/10. Lõppseis 0–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Mallorca B0
Dep. Minera0
▾2.30
▾3.25
▴2.95
2
▴2.95
U3.5
▴1.26
Ei
▴1.90
U3.5
▴1.26
4.8
✓ U3.5
▴1.264.8
Manacor vs Mallorca II, Tercera División RFEF - Group 11, algus kell 14:00. Koefitsiendid: 3.25 koduvõit, 3.00 viik, 1.96 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 2 väravat, koefitsient 1.30, usaldus 4.8/10. Lõppseis 1–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Manacor1
Mallorca B1
3.25
3.00
1.96
2
1.96
O1.5
1.30
Ei
1.89
O1.5
1.30
4.8
✓ O1.5
1.304.8
Binissalem vs Mallorca II, Tercera División RFEF - Group 11, algus kell 15:30. Koefitsiendid: 8.50 koduvõit, 4.50 viik, 1.23 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab, koefitsient 1.23, usaldus 8.0/10. Lõppseis 0–2, vihje oli tabamus.
Lõpp
Binissalem0
Mallorca B2
8.50
4.50
1.23
2
1.23
O2.5
1.68
Jah
2.12
2
1.23
8.0
✓ 2
1.238.0
Mallorca II vs Felanitx, Tercera División RFEF - Group 11, algus kell 11:00. Koefitsiendid: 1.08 koduvõit, 9.10 viik, 28.00 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.29, usaldus 7.0/10. Lõppseis 8–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Mallorca B8
Felanitx1
▾1.08
▴9.10
▴28.00
1
▾1.08
O2.5
▾1.29
Jah
▾2.40
O2.5
▾1.29
7.0
✓ O2.5
▾1.297.0
Mallorca II vs Portmany, Tercera División RFEF - Group 11, algus kell 11:00. Koefitsiendid: 1.10 koduvõit, 9.10 viik, 24.00 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.34, usaldus 2.8/10. Lõppseis 5–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Mallorca B5
Portmany0
1.10
9.10
24.00
1
1.10
O2.5
▴1.34
Jah
2.35
O2.5
▴1.34
2.8
✓ O2.5
▴1.342.8
Rotlet Molinar vs Mallorca II, Tercera División RFEF - Group 11, algus kell 17:00. Koefitsiendid: 14.50 koduvõit, 7.60 viik, 1.15 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab vähemalt 2 väravaga, koefitsient 1.65, usaldus 5.9/10. Lõppseis 1–2, vihje oli möödalask.
Lõpp
Rotlet Molinar1
Mallorca B2
14.50
7.60
1.15
2
1.15
O2.5
1.35
Jah
2.15
H2
1.65
5.9
H2
1.655.9
Mallorca B vs Collerense, Tercera División RFEF - Group 11, algus kell 15:00. Koefitsiendid: 1.02 koduvõit, 16.00 viik, 50.00 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab vähemalt 2 väravaga, koefitsient 1.52, usaldus 5.7/10. Lõppseis 2–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Mallorca B2
Collerense0
▾1.02
▴16.00
▴50.00
1
▾1.02
O2.5
▾1.25
Jah
▴4.05
H1
1.52
5.7
✓ H1
1.525.7

Hooaja statistika

Segunda División RFEF - Group 3 Hispaania · Hooaeg 2026
9Mängud Võidumäär 22%
Näitajate jaotus
Näitaja Kodu Võõrsil Kokku
Mängud459
Võidud112
Viigid123
Kaotused224
Löödud väravad459
Sisse lastud väravad31013
Keskm. löödud väravad1.01.01.0
Keskm. sisse lastud väravad0.82.01.4
Nullimängud213
Mängud väravata314
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu4-0
Võõrsil0-1
Suurim kaotus
Kodu0-2
Võõrsil5-1
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu4
Võõrsil2
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu2
Võõrsil5
Seeriad
Võit1
Kaotus2
Penaltid
2/ 2
100.00% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
2–3
0-15
0–2
16-30
0–3
31-45
3–2
46-60
3–2
61-75
2–0
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
Kaartide ajastus
0Kollased
1Punased
Löödud väravad
Üle 0.556%
5 mängu
Üle 1.522%
2 mängu
Üle 2.511%
1 mängu
Üle 3.511%
1 mängu
Üle 4.50%
0 mängu

Mängijad

Mängijate andmed puuduvad

Mallorca II ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Mallorca II ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Mallorca II meie AI-mudeli NT Apex abil. Tänaseks oleme analüüsinud 35 mängu, milles on osalenud Mallorca II, parima vihje täpsusega 62.9%. Ennustused hõlmavad lõpptulemust, alla/üle, mõlemad meeskonnad löövad värava, täpset tulemust, xG-d, nurgalööke ja pallivaldamist.

Praegusel Segunda División RFEF - Group 3 hooajal on Mallorca II saavutanud 2 võitu, 3 viiki ja 4 kaotust 9 mängus, lüües 9 väravat (1.0 mängu kohta) ja lastes sisse 13, sealhulgas 3 mängu väravat sisse laskmata.

Mallorca II hinnanguline turuväärtus on praegu €550.00Th..

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Mallorca II ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Mallorca II on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.