Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Matsumoto Yamaga

Yamaga Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

€325.00Th. Ø 25.0 J3 League
74
Ennustatud mängud
64.9%
Ennustatavuse määr
LLWLWL
Hiljutine vorm
1.13
Väravad / mäng
Ennustusi veel pole

Arvutame ennustused umbes 4 päeva enne mängu algust, seega ilmuvad eelseisvad mängud siia peagi.

Viimased mängud

Matsumoto Yamaga vs Kanazawa, J3 League, algus kell 05:30. Koefitsiendid: 2.22 koduvõit, 3.30 viik, 3.05 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 3 väravat, koefitsient 1.37, usaldus 3.4/10. Lõppseis 0–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Yamaga0
Kanazawa1
▾2.22
▾3.30
▴3.05
X
▾3.30
U3.5
▾1.37
Jah
▴1.68
U3.5
▾1.37
3.4
✓ U3.5
▾1.373.4
Kamatamare Sanuki vs Matsumoto Yamaga, J3 League, algus kell 05:00. Koefitsiendid: 3.95 koduvõit, 3.55 viik, 1.84 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab, koefitsient 1.84, usaldus 5.8/10. Lõppseis 1–0, vihje oli möödalask.
Lõpp
Kamatamare1
Yamaga0
▴3.95
▴3.55
▾1.84
2
▾1.84
O2.5
▾1.75
Jah
▴1.70
2
▾1.84
5.8
2
▾1.845.8
Fukushima United vs Matsumoto Yamaga, J3 League, algus kell 05:00. Koefitsiendid: 4.30 koduvõit, 3.90 viik, 1.77 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.57, usaldus 5.2/10. Lõppseis 1–3, vihje oli tabamus.
Lõpp
Fukushima Utd1
Yamaga3
▴4.30
▴3.90
▾1.77
1X
▴2.15
O2.5
▾1.57
Jah
▴1.60
O2.5
▾1.57
5.2
✓ O2.5
▾1.575.2
Matsumoto Yamaga vs Renofa Yamaguchi, J3 League, algus kell 05:00. Koefitsiendid: 2.67 koduvõit, 3.25 viik, 2.52 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 3 väravat, koefitsient 1.38, usaldus 6.9/10. Lõppseis 0–2, vihje oli tabamus.
Lõpp
Yamaga0
Renofa2
▴2.67
▾3.25
▴2.52
X
▾3.25
U3.5
▾1.38
Ei
2.25
U3.5
▾1.38
6.9
✓ U3.5
▾1.386.9
Matsumoto Yamaga vs Thespakusatsu Gunma, J3 League, algus kell 11:00. Koefitsiendid: 1.80 koduvõit, 3.75 viik, 4.10 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 3 väravat, koefitsient 1.42, usaldus 6.5/10. Lõppseis 2–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Yamaga2
Kusatsu0
▾1.80
▾3.75
▴4.10
1
▾1.80
U3.5
1.42
Ei
▾2.16
U3.5
1.42
6.5
✓ U3.5
1.426.5
Parceiro Nagano vs Matsumoto Yamaga, J3 League, algus kell 07:00. Koefitsiendid: 3.45 koduvõit, 3.35 viik, 2.17 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 3 väravat, koefitsient 1.28, usaldus 6.6/10. Lõppseis 2–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Nagano2
Yamaga1
▴3.45
▴3.35
▾2.17
1X
▴1.70
U3.5
▾1.28
Ei
▾1.98
U3.5
▾1.28
6.6
✓ U3.5
▾1.286.6

Hooaja statistika

J3 League Jaapan · Hooaeg 2026
15Mängud Võidumäär 27%
Näitajate jaotus
Näitaja Kodu Võõrsil Kokku
Mängud8715
Võidud224
Viigid235
Kaotused426
Löödud väravad8715
Sisse lastud väravad11617
Keskm. löödud väravad1.01.01.0
Keskm. sisse lastud väravad1.40.91.1
Nullimängud325
Mängud väravata336
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu2-0
Võõrsil1-3
Suurim kaotus
Kodu1-3
Võõrsil2-1
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu2
Võõrsil3
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu3
Võõrsil2
Seeriad
Võit1
Kaotus1
Penaltid
1/ 1
100.00% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
3–2
0-15
4–2
16-30
0–3
31-45
1–4
46-60
1–6
61-75
5–1
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
Kaartide ajastus
31-452
46-601
61-755
76-906
14Kollased
1Punased
Löödud väravad
Üle 0.560%
9 mängu
Üle 1.533%
5 mängu
Üle 2.57%
1 mängu
Üle 3.50%
0 mängu
Üle 4.50%
0 mängu

Mängijad

Mängija Vanus Pos Hinne
Y. Kikui Y. Kikui 26 MID 7.97
T. Nonomura T. Nonomura 27 DEF 7.45
T. Ando T. Ando 29 FWD 7.13
G. Matsumura G. Matsumura 23 DEF 7.08
K. Yamamoto K. Yamamoto 36 MID 6.99
K. Mawatari K. Mawatari 34 DEF 6.97
K. Murakoshi K. Murakoshi 24 MID 6.95
H. Sugita H. Sugita 21 DEF 6.94
R. Maeda R. Maeda 23 MID 6.94
R. Yamamoto R. Yamamoto 25 DEF 6.89
Y. Taki Y. Taki 26 MID 6.86
I. Ouchi I. Ouchi 25 GK 6.83
A. Ishiyama A. Ishiyama 19 MID 6.78
R. Yasunaga R. Yasunaga 25 MID 6.77
K. Kawakami K. Kawakami 23 MID 6.74
D. Ogawa D. Ogawa 34 DEF 6.64
S. Tanaka S. Tanaka 21 FWD 6.63
J. Ninomiya J. Ninomiya 22 DEF 6.61
S. Takahashi S. Takahashi 34 DEF 6.60
T. Miyabe T. Miyabe 27 DEF 6.49
Tiago de Santana da Silva T. de Santana da Silva 27 DEF 6.39
H. Ohashi H. Ohashi 29 MID 6.27
K. Saso K. Saso 26 MID 6.22
Daiki Higuchi Daiki Higuchi 24 DEF 6.20
H. Asakawa H. Asakawa 30 FWD 6.18
R. Kokubu R. Kokubu 25 MID 6.14
J. Homma J. Homma 20 DEF 6.12
Lucas Vargas Lucas Vargas 20 FWD -

Tabel

Jaapan - J3 League
# Meeskond M V P
1 Nara Club 16 33-21 32
2 FC Gifu 16 29-15 31
3 Kagoshima United 15 29-18 31
4 Osaka 16 27-16 29
5 Ehime FC 16 31-25 29
6 Sagamihara 15 25-15 28
7 Renofa Yamaguchi 15 20-12 27
8 Roasso Kumamoto 15 17-10 24
9 Kanazawa 16 28-21 23
10 Parceiro Nagano 15 22-20 23
11 FC Ryukyu 16 24-24 23
12 Kitakyushu 16 21-24 19
13 Fukushima United 16 31-33 18
14 Tochigi SC 15 14-16 18
15 Matsumoto Yamaga 16 15-18 17
16 Biwako Shiga 16 19-28 17
17 Gainare Tottori 15 15-29 15
18 Thespakusatsu Gunma 16 13-31 13
19 Kamatamare Sanuki 15 16-27 11
20 Kochi United 16 10-36 9
Promotion - J2 League Promotion - J3 League (Promotion - Play Offs) J3 League (Relegation) Relegation

Matsumoto Yamaga ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Matsumoto Yamaga ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Matsumoto Yamaga meie AI-mudeli NT Apex abil. Tänaseks oleme analüüsinud 74 mängu, milles on osalenud Matsumoto Yamaga, parima vihje täpsusega 64.9%. Ennustused hõlmavad lõpptulemust, alla/üle, mõlemad meeskonnad löövad värava, täpset tulemust, xG-d, nurgalööke ja pallivaldamist.

Praegusel J3 League hooajal on Matsumoto Yamaga saavutanud 4 võitu, 5 viiki ja 6 kaotust 15 mängus, lüües 15 väravat (1.0 mängu kohta) ja lastes sisse 17, sealhulgas 5 mängu väravat sisse laskmata.

Matsumoto Yamaga hinnanguline turuväärtus on praegu €325.00Th..

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Matsumoto Yamaga ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Matsumoto Yamaga on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.