Moura Ennustused, statistika ja vorm
AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.
4
Ennustatud mängud
–
Ennustatavuse määr
DLLDLD
Hiljutine vorm
1
Väravad / mäng
Moura ei saanud viimases 28 mängus punast kaarti
Ennustusi veel pole
Arvutame ennustused umbes 4 päeva enne mängu algust, seega ilmuvad eelseisvad mängud siia peagi.
Viimased mängud
Moura vs Estrela II, Campeonato de Portugal Prio - Group D, algus kell 16:00. Koefitsiendid: 3.52 koduvõit, 3.30 viik, 1.91 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.80, usaldus 2.8/10. Lõppseis 1–1, vihje oli tabamus.
Moura1
Estrela II1Moura vs Sintrense, Campeonato de Portugal Prio - Group D, algus kell 15:00. Koefitsiendid: 4.30 koduvõit, 3.40 viik, 1.71 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 3 väravat, koefitsient 1.28, usaldus 1.0/10. Lõppseis 1–2, vihje oli tabamus.
Moura1
Sintrense2Moura vs Moncarapachense, Campeonato de Portugal Prio - Group D, algus kell 15:00. Koefitsiendid: 5.80 koduvõit, 3.80 viik, 1.50 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 3 väravat, koefitsient 1.29, usaldus 1.5/10. Lõppseis 0–2, vihje oli tabamus.
Moura0
Moncarapachense2Estrela Vendas Novas vs Moura, Campeonato de Portugal Prio - Group D, algus kell 15:00. Koefitsiendid: 2.59 koduvõit, 3.45 viik, 2.32 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.39, usaldus 2.0/10. Lõppseis 0–0, vihje oli tabamus.
Estrela V 0
Moura0FC Serpa vs Moura, Campeonato de Portugal Prio - Group D, algus kell 15:00. Koefitsiendid: 1.75 koduvõit, 3.50 viik, 4.00 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.88, usaldus 0.9/10. Lõppseis 2–0, vihje oli möödalask.
Serpa2
Moura0Moura vs FC Barreirense, Campeonato de Portugal Prio - Group D, algus kell 15:00. Koefitsiendid: 1.67 koduvõit, 3.54 viik, 4.50 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.67, usaldus 5.0/10. Lõppseis 1–1, vihje oli möödalask.
Moura1
Barreiren1
Lõpp
3.52
3.30
1.91
1
U2.5
Ei
1X
2.8
✓ 1X
Lõpp
4.30
3.40
1.71
X
U3.5
Ei
U3.5
1.0
✓ U3.5
Lõpp
5.80
3.80
1.50
X2
U3.5
Ei
U3.5
1.5
✓ U3.5
Lõpp
2.59
3.45
2.32
X2
O2.5
Ei
X2
2.0
✓ X2
Lõpp
1.75
3.50
4.00
X2
U3.5
Jah
X2
0.9
X2
Lõpp
1.67
3.54
4.50
1
O1.5
Ei
1
5.0
1
Hooaja statistika
Selle hooaja kohta andmed puuduvad
Selle meeskonna statistika pole praegu saadaval.
Mängijad
Mängijate andmed puuduvad
NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Moura ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.
Moura on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.