Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Bistrica

Bistrica Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

€1.43m Ø 21.4 2. SNL
72
Ennustatud mängud
56.9%
Ennustatavuse määr
WWWWDW
Hiljutine vorm
1.93
Väravad / mäng
Bistrica on viimases 5 mängus püsinud kaotuseta
Bistrica ei saanud viimases 19 mängus punast kaarti
Bistrica on kodus viimases 5 mängus püsinud kaotuseta
Ennustusi veel pole

Arvutame ennustused umbes 4 päeva enne mängu algust, seega ilmuvad eelseisvad mängud siia peagi.

Viimased mängud

Bistrica vs Primorje, 2. SNL, algus kell 14:30. Koefitsiendid: 2.07 koduvõit, 3.50 viik, 3.25 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.31, usaldus 6.6/10. Lõppseis 1–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Bistrica1
Primorje0
2.07
3.50
3.25
1
2.07
O2.5
▴1.80
Jah
▴1.69
1X
1.31
6.6
✓ 1X
1.316.6
Slovan Ljubljana vs Bistrica, 2. SNL, algus kell 15:00. Koefitsiendid: 3.50 koduvõit, 3.55 viik, 2.02 võõrsilvõit. Best Tip: mõlemad meeskonnad löövad värava, koefitsient 1.62, usaldus 6.2/10. Lõppseis 1–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Slovan L1
Bistrica1
▴3.50
▴3.55
▾2.02
1
▴3.50
O2.5
▴1.68
Jah
▴1.62
BTTS
▴1.62
6.2
✓ BTTS
▴1.626.2
Bistrica vs Rudar, 2. SNL, algus kell 14:00. Koefitsiendid: 2.42 koduvõit, 3.50 viik, 2.67 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.70, usaldus 5.4/10. Lõppseis 3–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Bistrica3
Rudar1
▾2.42
3.50
▴2.67
X
3.50
O2.5
1.70
Jah
▴1.60
O2.5
1.70
5.4
✓ O2.5
1.705.4
Tabor Sezana vs Bistrica, 2. SNL, algus kell 18:00. Koefitsiendid: 1.60 koduvõit, 4.05 viik, 6.00 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 2 väravat, koefitsient 1.21, usaldus 3.6/10. Lõppseis 1–0, vihje oli möödalask.
Lõpp
Tabor Sezana1
Bistrica0
▴1.60
▴4.05
▾6.00
1
▴1.60
O1.5
▾1.21
Jah
▾1.76
O1.5
▾1.21
3.6
O1.5
▾1.213.6
Dravinja vs Bistrica, 2. SNL, algus kell 15:30. Koefitsiendid: 3.45 koduvõit, 3.65 viik, 1.98 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.29, usaldus 8.5/10. Lõppseis 3–1, vihje oli möödalask.
Lõpp
Dravinja3
Bistrica1
▴3.45
▴3.65
▾1.98
2
▾1.98
U3.5
▴1.46
Ei
▴2.25
X2
▾1.29
8.5
X2
▾1.298.5
NS Drava vs Bistrica, 2. SNL, algus kell 16:00. Koefitsiendid: 2.80 koduvõit, 3.50 viik, 2.25 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.34, usaldus 3.2/10. Lõppseis 0–4, vihje oli tabamus.
Lõpp
Drava0
Bistrica4
2.80
3.50
2.25
2
2.25
U3.5
1.36
Jah
1.61
X2
1.34
3.2
✓ X2
1.343.2

Hooaja statistika

2. SNL Sloveenia · Hooaeg 2026
13Mängud Võidumäär 54%
Näitajate jaotus
Näitaja Kodu Võõrsil Kokku
Mängud6713
Võidud527
Viigid022
Kaotused134
Löödud väravad10919
Sisse lastud väravad8816
Keskm. löödud väravad1.71.31.5
Keskm. sisse lastud väravad1.31.11.2
Nullimängud314
Mängud väravata134
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu3-1
Võõrsil1-4
Suurim kaotus
Kodu0-6
Võõrsil3-1
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu3
Võõrsil4
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu6
Võõrsil3
Seeriad
Võit2
Kaotus2
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
4–3
0-15
3–1
16-30
1–3
31-45
2–4
46-60
3–1
61-75
5–4
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
Kaartide ajastus
0Kollased
0Punased
Löödud väravad
Üle 0.569%
9 mängu
Üle 1.546%
6 mängu
Üle 2.523%
3 mängu
Üle 3.58%
1 mängu
Üle 4.50%
0 mängu

Mängijad

Mängijate andmed puuduvad

Tabel

Sloveenia - 2. SNL
# Meeskond M V P
1 Tabor Sežana 13 26-10 31
2 Triglav 12 25-8 28
3 Beltinci 12 33-17 25
4 Bistrica 13 19-16 23
5 Ilirija 13 24-13 22
6 Bilje 13 23-27 21
7 Rudar 13 23-20 19
8 Jesenice 13 22-21 18
9 Slovan Ljubljana 13 14-21 17
10 Dekani 13 7-8 16
11 Primorje 13 13-17 16
12 Dravinja 13 19-26 14
13 Dren Vrhnika 13 12-22 14
14 Krka 12 13-20 10
15 Krško 13 9-27 9
16 Brežice 12 12-21 7
Promotion - Prva liga Promotion - Prva liga (Promotion) Relegation

Bistrica ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Bistrica ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Bistrica meie AI-mudeli NT Apex abil. Tänaseks oleme analüüsinud 72 mängu, milles on osalenud Bistrica, parima vihje täpsusega 56.9%. Ennustused hõlmavad lõpptulemust, alla/üle, mõlemad meeskonnad löövad värava, täpset tulemust, xG-d, nurgalööke ja pallivaldamist.

Praegusel 2. SNL hooajal on Bistrica saavutanud 7 võitu, 2 viiki ja 4 kaotust 13 mängus, lüües 19 väravat (1.5 mängu kohta) ja lastes sisse 16, sealhulgas 4 mängu väravat sisse laskmata.

Bistrica hinnanguline turuväärtus on praegu €1.43m.

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Bistrica ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Bistrica on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.