Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Petržalka

Petrzalka Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

€1.83m Ø 23.8 2. liga
80
Ennustatud mängud
67.5%
Ennustatavuse määr
LLDDDW
Hiljutine vorm
1.67
Väravad / mäng
Petržalka on kodus viimases 7 mängus püsinud kaotuseta
Petržalka: viimases 6 mängus löödi alla 2.5 värava
Petržalka: viimases 6 mängus löödi alla 3.5 värava
Ennustusi veel pole

Arvutame ennustused umbes 4 päeva enne mängu algust, seega ilmuvad eelseisvad mängud siia peagi.

Viimased mängud

Petrzalka vs Povazska Bystrica, 2. liga, algus kell 09:30. Koefitsiendid: 1.67 koduvõit, 3.90 viik, 4.35 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 3 väravat, koefitsient 1.47, usaldus 4.0/10. Lõppseis 0–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Petrzalka0
P. Bystrica1
▾1.67
▴3.90
▴4.35
X
▴3.90
U3.5
▴1.47
Ei
▴2.17
U3.5
▴1.47
4.0
✓ U3.5
▴1.474.0
Banik Lehota p.Vtacnikom vs Petrzalka, 2. liga, algus kell 13:45. Koefitsiendid: 3.40 koduvõit, 3.50 viik, 2.07 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 3 väravat, koefitsient 1.40, usaldus 6.3/10. Lõppseis 1–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Lehota p. V.1
Petrzalka 0
3.40
▾3.50
2.07
2
2.07
U3.5
▴1.40
Ei
▴2.17
U3.5
▴1.40
6.3
✓ U3.5
▴1.406.3
Petrzalka vs Slovan Bratislava II, 2. liga, algus kell 09:30. Koefitsiendid: 1.44 koduvõit, 4.70 viik, 6.10 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 3 väravat, koefitsient 1.52, usaldus 6.1/10. Lõppseis 1–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Petrzalka1
Slovan II1
▾1.44
▴4.70
▴6.10
1
▾1.44
U3.5
▴1.52
Ei
▴1.97
U3.5
▴1.52
6.1
✓ U3.5
▴1.526.1
Samorin vs Petrzalka, 2. liga, algus kell 14:00. Koefitsiendid: 2.47 koduvõit, 3.35 viik, 2.70 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 2 väravat, koefitsient 1.26, usaldus 4.4/10. Lõppseis 1–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Samorin1
Petrzalka1
▴2.47
▾3.35
▴2.70
1
▴2.47
O1.5
▾1.26
Jah
▾1.62
O1.5
▾1.26
4.4
✓ O1.5
▾1.264.4
Petrzalka vs Malzenice, 2. liga, algus kell 09:30. Koefitsiendid: 1.40 koduvõit, 5.10 viik, 6.90 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 3 väravat, koefitsient 1.50, usaldus 3.3/10. Lõppseis 1–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Petrzalka1
Malzenice1
▾1.40
▴5.10
▴6.90
X2
▾2.85
U3.5
▴1.50
Ei
▴1.92
U3.5
▴1.50
3.3
✓ U3.5
▴1.503.3
Zlate Moravce vs Petrzalka, 2. liga, algus kell 17:00. Koefitsiendid: 2.35 koduvõit, 3.40 viik, 2.75 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 3 väravat, koefitsient 1.45, usaldus 7.8/10. Lõppseis 0–2, vihje oli tabamus.
Lõpp
Zlate Moravce0
Petrzalka2
▾2.35
▾3.40
▴2.75
1
▾2.35
U3.5
▴1.45
Ei
▴2.35
U3.5
▴1.45
7.8
✓ U3.5
▴1.457.8
Petrzalka vs Pohronie, 2. liga, algus kell 16:00. Koefitsiendid: 1.65 koduvõit, 4.20 viik, 4.55 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.65, usaldus 5.0/10. Lõppseis 1–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Petrzalka1
Pohronie 0
▾1.65
▴4.20
▴4.55
1
▾1.65
O2.5
▾1.57
Jah
▾1.60
1
▾1.65
5.0
✓ 1
▾1.655.0
Inter Bratislava vs Petrzalka, 2. liga, algus kell 15:00. Koefitsiendid: 2.78 koduvõit, 3.50 viik, 2.40 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.38, usaldus 7.5/10. Lõppseis 4–0, vihje oli möödalask.
Lõpp
Inter Bratislava4
Petrzalka0
▾2.78
▾3.50
▴2.40
2
▴2.40
U3.5
▴1.36
Jah
▾1.65
X2
▴1.38
7.5
X2
▴1.387.5
Koefitsiendid: 1.39 koduvõit, 4.60 viik, 6.25 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.39, usaldus 10/10. Lõppseis 1–2.
Lõpp
Petrzalka1
Dubnica2
1.39
4.60
6.25
1
1.39
O2.5
1.50
Ei
2.05
1
1.39
10
1
1.3910

Hooaja statistika

2. liga Slovakkia · Hooaeg 2026
15Mängud Võidumäär 60%
Näitajate jaotus
Näitaja Kodu Võõrsil Kokku
Mängud7815
Võidud459
Viigid213
Kaotused123
Löödud väravad131023
Sisse lastud väravad5611
Keskm. löödud väravad1.91.31.5
Keskm. sisse lastud väravad0.70.80.7
Nullimängud358
Mängud väravata123
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu4-0
Võõrsil0-3
Suurim kaotus
Kodu0-1
Võõrsil4-0
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu4
Võõrsil3
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu2
Võõrsil4
Seeriad
Võit7
Kaotus1
Penaltid
1/ 1
100.00% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
1–2
0-15
1–1
16-30
4–1
31-45
4–3
46-60
6–3
61-75
6–2
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
Kaartide ajastus
0-151
16-305
31-455
46-607
61-755
76-9013
39Kollased
1Punased
Löödud väravad
Üle 0.580%
12 mängu
Üle 1.540%
6 mängu
Üle 2.520%
3 mängu
Üle 3.513%
2 mängu
Üle 4.50%
0 mängu

Mängijad

Mängijate andmed puuduvad

Tabel

Slovakkia - 2. liga
# Meeskond M V P
1 Šamorín 15 27-16 33
2 Petržalka 15 23-11 30
3 Považská Bystrica 15 29-24 29
4 Tatran Prešov 15 24-19 25
5 Pohronie 15 23-19 24
6 Žilina II 15 21-18 24
7 Galanta 15 23-26 23
8 Liptovský Mikuláš 15 22-18 22
9 Baník Lehota p.Vtáčnikom 15 22-22 22
10 Inter Bratislava 15 33-22 21
11 Slovan Bratislava II 15 22-20 18
12 Malženice 15 21-23 16
13 Zlaté Moravce 15 14-19 14
14 Humenné 15 14-25 13
15 Lokomotíva Zvolen 15 15-24 9
16 MFK Bytča 15 14-41 9

Petržalka ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Petržalka ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Petržalka meie AI-mudeli NT Apex abil. Tänaseks oleme analüüsinud 80 mängu, milles on osalenud Petržalka, parima vihje täpsusega 67.5%. Ennustused hõlmavad lõpptulemust, alla/üle, mõlemad meeskonnad löövad värava, täpset tulemust, xG-d, nurgalööke ja pallivaldamist.

Praegusel 2. liga hooajal on Petržalka saavutanud 9 võitu, 3 viiki ja 3 kaotust 15 mängus, lüües 23 väravat (1.5 mängu kohta) ja lastes sisse 11, sealhulgas 8 mängu väravat sisse laskmata.

Petržalka hinnanguline turuväärtus on praegu €1.83m.

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Petržalka ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Petržalka on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.