Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Raith Rovers

Raith Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

€1.77m Ø 28.7 Championship
119
Ennustatud mängud
68.1%
Ennustatavuse määr
WLDWWL
Hiljutine vorm
1.67
Väravad / mäng
Raith Rovers ei saanud viimases 40 mängus punast kaarti
Järgmine mäng Challenge Cup · T, 3. nov · 19:45
Hamilton
VS
Raith
Best Tip
Koefitsient
Usaldus 3.6/10
Ava ennustus

Viimased mängud

Arbroath vs Raith Rovers, Championship, algus kell 15:00. Koefitsiendid: 3.90 koduvõit, 3.35 viik, 1.90 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.26, usaldus 8.0/10. Lõppseis 0–4, vihje oli tabamus.
Lõpp
Arbroath0
Raith4
▴3.90
▴3.35
▾1.90
2
▾1.90
U2.5
▴1.73
Ei
▾1.86
X2
▾1.26
8.0
✓ X2
▾1.268.0
Raith Rovers vs Inverness CT, Championship, algus kell 15:00. Koefitsiendid: 2.45 koduvõit, 3.20 viik, 2.95 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 3 väravat, koefitsient 1.26, usaldus 4.5/10. Lõppseis 0–2, vihje oli tabamus.
Lõpp
Raith0
Inverness2
▴2.45
▾3.20
▾2.95
1
▴2.45
U3.5
▾1.26
Ei
▾1.95
U3.5
▾1.26
4.5
✓ U3.5
▾1.264.5
Stenhousemuir vs Raith Rovers, Championship, algus kell 15:00. Koefitsiendid: 3.15 koduvõit, 3.10 viik, 2.32 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 2 väravat, koefitsient 1.58, usaldus 7.5/10. Lõppseis 1–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Stenhousemuir1
Raith1
▾3.15
▾3.10
▴2.32
X
▾3.10
U2.5
▾1.58
Ei
▾1.80
U2.5
▾1.58
7.5
✓ U2.5
▾1.587.5
Raith Rovers vs Queen's Park, Championship, algus kell 15:00. Koefitsiendid: 1.49 koduvõit, 4.10 viik, 6.20 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 2 väravat, koefitsient 1.32, usaldus 4.0/10. Lõppseis 2–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Raith2
Queen's Park0
1.49
▴4.10
▴6.20
X2
▴2.67
O1.5
▴1.32
Ei
1.77
O1.5
▴1.32
4.0
✓ O1.5
▴1.324.0
Morton vs Raith Rovers, Championship, algus kell 15:00. Koefitsiendid: 5.30 koduvõit, 3.85 viik, 1.61 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 3 väravat, koefitsient 1.34, usaldus 6.7/10. Lõppseis 1–2, vihje oli tabamus.
Lõpp
Morton1
Raith2
▴5.30
3.85
1.61
1X
▴2.42
U3.5
▴1.34
Jah
▾1.92
U3.5
▴1.34
6.7
✓ U3.5
▴1.346.7
Raith Rovers vs Livingston, Championship, algus kell 19:45. Koefitsiendid: 2.77 koduvõit, 3.35 viik, 2.63 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.53, usaldus 8.5/10. Lõppseis 0–2, vihje oli möödalask.
Lõpp
Raith0
Livingston2
▴2.77
▾3.35
▾2.63
1
▴2.77
U3.5
▴1.34
Jah
▾1.69
1X
▴1.53
8.5
1X
▴1.538.5
Partick vs Raith Rovers, Championship, algus kell 15:00. Koefitsiendid: 1.97 koduvõit, 3.45 viik, 3.90 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 3 väravat, koefitsient 1.27, usaldus 7.6/10. Lõppseis 0–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Partick0
Raith0
▾1.97
3.45
▴3.90
1
▾1.97
U3.5
▾1.27
Jah
▴1.87
U3.5
▾1.27
7.6
✓ U3.5
▾1.277.6

Hooaja statistika

Challenge Cup Šotimaa · Hooaeg 2025
4Mängud Võidumäär 100%
Näitajate jaotus
Näitaja Kodu Võõrsil Kokku
Mängud224
Võidud224
Viigid000
Kaotused000
Löödud väravad6410
Sisse lastud väravad224
Keskm. löödud väravad3.02.02.5
Keskm. sisse lastud väravad1.01.01.0
Nullimängud101
Mängud väravata000
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu5-2
Võõrsil1-2
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu5
Võõrsil2
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu2
Võõrsil1
Seeriad
Võit4
Kaotus0
Penaltid
1/ 1
100.00% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
1–0
0-15
0–0
16-30
2–1
31-45
3–0
46-60
0–1
61-75
2–2
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
Kaartide ajastus
31-451
61-753
76-901
5Kollased
0Punased
Löödud väravad
Üle 0.5100%
4 mängu
Üle 1.575%
3 mängu
Üle 2.525%
1 mängu
Üle 3.525%
1 mängu
Üle 4.525%
1 mängu

Mängijad

Mängijate andmed puuduvad

Tabel

Šotimaa - Championship
# Meeskond M V P
1 Partick 13 17-7 25
2 Raith Rovers 13 20-9 24
3 Dunfermline 13 15-7 24
4 Stenhousemuir 13 13-12 23
5 Livingston 13 18-11 20
6 Inverness CT 13 17-16 19
7 Ayr Utd 12 13-14 15
8 Arbroath 13 7-22 11
9 Morton 12 12-20 10
10 Queen's Park 13 8-22 7
Promotion - Premiership Promotion - Premiership (Promotion: Semi-finals) Promotion - Premiership (Promotion: Quarter-finals) Championship (Relegation) Relegation - League One

Raith Rovers ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Raith Rovers ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Raith Rovers meie AI-mudeli NT Apex abil. Tänaseks oleme analüüsinud 119 mängu, milles on osalenud Raith Rovers, parima vihje täpsusega 68.1%. Ennustused hõlmavad lõpptulemust, alla/üle, mõlemad meeskonnad löövad värava, täpset tulemust, xG-d, nurgalööke ja pallivaldamist.

Praegusel Challenge Cup hooajal on Raith Rovers saavutanud 4 võitu, 0 viiki ja 0 kaotust 4 mängus, lüües 10 väravat (2.5 mängu kohta) ja lastes sisse 4, sealhulgas 1 mängu väravat sisse laskmata.

Raith Rovers hinnanguline turuväärtus on praegu €1.77m.

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Raith Rovers ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Raith Rovers on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.