Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Real Avilés

Real Aviles Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

63
Ennustatud mängud
61.9%
Ennustatavuse määr
WWLWWL
Hiljutine vorm
1.93
Väravad / mäng
Real Avilés lõi viimases 9 mängus värava
Real Avilés: viimases 9 mängus löödi üle 1.5 värava
Ennustusi veel pole

Arvutame ennustused umbes 4 päeva enne mängu algust, seega ilmuvad eelseisvad mängud siia peagi.

Viimased mängud

Real Aviles vs Extremadura 1924, Primera División RFEF - Group 1, algus kell 20:15. Koefitsiendid: 2.57 koduvõit, 3.25 viik, 2.63 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 2 väravat, koefitsient 1.26, usaldus 7.5/10. Lõppseis 5–2, vihje oli tabamus.
Lõpp
Real Aviles5
CD Extremadura 22
▴2.57
▾3.25
▾2.63
1X
▴1.50
O1.5
▴1.26
Jah
▾1.65
O1.5
▴1.26
7.5
✓ O1.5
▴1.267.5
Real Union vs Real Aviles, Primera División RFEF - Group 1, algus kell 17:45. Koefitsiendid: 1.90 koduvõit, 3.50 viik, 3.60 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.25, usaldus 7.8/10. Lõppseis 0–3, vihje oli möödalask.
Lõpp
Real Union0
Real Aviles 23
1.90
3.50
3.60
1
1.90
O2.5
1.70
Jah
1.64
1X
1.25
7.8
1X
1.257.8
Real Aviles vs UD Logrones, Primera División RFEF - Group 1, algus kell 17:45. Koefitsiendid: 2.60 koduvõit, 3.30 viik, 2.65 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 2 väravat, koefitsient 1.27, usaldus 8.0/10. Lõppseis 1–3, vihje oli tabamus.
Lõpp
Real Aviles1
UD Logrones3
▾2.60
▾3.30
▴2.65
X
▾3.30
O1.5
▾1.27
Jah
▾1.68
O1.5
▾1.27
8.0
✓ O1.5
▾1.278.0
Real Aviles vs UD Ourense, Primera División RFEF - Group 1, algus kell 17:15. Koefitsiendid: 1.92 koduvõit, 3.45 viik, 4.25 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.92, usaldus 7.9/10. Lõppseis 3–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Real Aviles3
UD Ourense0
1.92
3.45
4.25
1
1.92
U3.5
1.30
Ei
1.92
1
1.92
7.9
✓ 1
1.927.9
Ponferradina vs Real Aviles, Primera División RFEF - Group 1, algus kell 15:30. Koefitsiendid: 1.90 koduvõit, 3.25 viik, 4.25 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.90, usaldus 7.0/10. Lõppseis 0–2, vihje oli möödalask.
Lõpp
Ponferradina0
Real Aviles 2
1.90
▾3.25
▴4.25
1
1.90
U3.5
▾1.26
Ei
▾1.87
1
1.90
7.0
1
1.907.0
Real Aviles vs Lugo, Primera División RFEF - Group 1, algus kell 18:00. Koefitsiendid: 2.32 koduvõit, 3.20 viik, 3.00 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.57, usaldus 6.4/10. Lõppseis 1–2, vihje oli tabamus.
Lõpp
Real Aviles1
Lugo2
▾2.32
3.20
▴3.00
2
▴3.00
U3.5
▴1.30
Jah
▾1.80
X2
▴1.57
6.4
✓ X2
▴1.576.4
Barakaldo vs Real Aviles, Primera División RFEF - Group 1, algus kell 11:00. Koefitsiendid: 1.95 koduvõit, 3.45 viik, 4.00 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.25, usaldus 7.3/10. Lõppseis 3–3, vihje oli tabamus.
Lõpp
Barakaldo3
Real Aviles3
▴1.95
▾3.45
▾4.00
1
▴1.95
U3.5
1.32
Jah
1.75
1X
▴1.25
7.3
✓ 1X
▴1.257.3
CD Coria vs Real Aviles, Primera División RFEF - Group 1, algus kell 17:45. Koefitsiendid: 2.40 koduvõit, 3.40 viik, 2.80 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.39, usaldus 7.3/10. Lõppseis 1–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
CD Coria1
Real Aviles1
2.40
▴3.40
▾2.80
1
2.40
O1.5
▾1.22
Jah
▾1.61
1X
▴1.39
7.3
✓ 1X
▴1.397.3

Hooaja statistika

Primera División RFEF - Group 1 Hispaania · Hooaeg 2026
11Mängud Võidumäär 45%
Näitajate jaotus
Näitaja Kodu Võõrsil Kokku
Mängud6511
Võidud325
Viigid022
Kaotused314
Löödud väravad131023
Sisse lastud väravad9615
Keskm. löödud väravad2.22.02.1
Keskm. sisse lastud väravad1.51.21.4
Nullimängud123
Mängud väravata101
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu5-2
Võõrsil0-3
Suurim kaotus
Kodu1-3
Võõrsil2-1
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu5
Võõrsil3
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu3
Võõrsil3
Seeriad
Võit2
Kaotus2
Penaltid
1/ 1
100.00% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
2–1
0-15
2–2
16-30
5–0
31-45
3–3
46-60
4–3
61-75
5–6
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
Kaartide ajastus
0-151
16-303
31-456
46-603
61-759
76-903
27Kollased
3Punased
Löödud väravad
Üle 0.591%
10 mängu
Üle 1.555%
6 mängu
Üle 2.545%
5 mängu
Üle 3.59%
1 mängu
Üle 4.59%
1 mängu

Mängijad

Mängijate andmed puuduvad

Tabel

Hispaania - Primera División RFEF - Group 1
# Meeskond M V P
1 Lugo 11 19-9 28
2 UD Logroñés 10 20-13 20
3 Real Avilés 11 23-15 17
4 Mirandes 10 13-10 17
5 Racing Ferrol 10 9-7 17
6 Extremadura 1924 11 21-15 16
7 Athletic Club II 10 17-13 15
8 Pontevedra 10 12-11 15
9 Cacereño 11 9-9 15
10 Ponferradina 10 6-6 14
11 Real Unión 10 19-17 13
12 Mérida AD 10 16-14 13
13 Cultural Leonesa 10 10-10 12
14 Zamora 10 11-12 12
15 Barakaldo 10 8-10 11
16 Deportivo La Coruña II 10 11-17 11
17 Unionistas de Salamanca 10 12-18 10
18 CD Coria 10 12-17 9
19 UD Ourense 10 4-15 8
20 Arenas Getxo 10 8-22 8
Promotion - LaLiga2 Promotion - Primera RFEF - Promotion Play Offs Relegation

Real Avilés ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Real Avilés ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Real Avilés meie AI-mudeli NT Apex abil. Tänaseks oleme analüüsinud 63 mängu, milles on osalenud Real Avilés, parima vihje täpsusega 61.9%. Ennustused hõlmavad lõpptulemust, alla/üle, mõlemad meeskonnad löövad värava, täpset tulemust, xG-d, nurgalööke ja pallivaldamist.

Praegusel Primera División RFEF - Group 1 hooajal on Real Avilés saavutanud 5 võitu, 2 viiki ja 4 kaotust 11 mängus, lüües 23 väravat (2.1 mängu kohta) ja lastes sisse 15, sealhulgas 3 mängu väravat sisse laskmata.

Viimase 10 mängu jooksul on Real Avilés keskmiselt saavutanud 55% pallivaldamist, 1.72 xG ja 4.1 nurgalööki mängu kohta, võidumääraga 40%.

Real Avilés hinnanguline turuväärtus on praegu €3.88m.

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Real Avilés ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Real Avilés on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.