Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
RED Star FC 93

RED Star FC 93 Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

€15.73m Ø 24.9 Ligue 2
78
Ennustatud mängud
61.5%
Ennustatavuse määr
LWWWWL
Hiljutine vorm
1.53
Väravad / Mäng
RED Star FC 93 võitis viimased 4 mängu
RED Star FC 93 sai viimases 5 mängus 3+ kollast kaarti
RED Star FC 93 tegi viimases 5 mängus 5+ lööki raami
Tulevasi mänge pole

Meeskonnal RED Star FC 93 pole hetkel ühtegi planeeritud mängu. Allpool saad vaadata hiljutisi tulemusi ja hooaja statistikat.

Viimased mängud

RED Star FC 93 vs Saint Etienne, Ligue 2, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 3.10 koduvõit, 3.70 viik, 2.27 võõrsilvõit. Parim ennustus: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.40, usaldusmäär 8.5/10. Lõppseis 0–1, ennustus läks täppi.
Lõpp
RED Star FC 93Red Star0
Saint EtienneSt Etienne1
▾3.10
▴3.70
▴2.27
2
▴2.27
O1.5
▾1.24
Jah
▾1.61
X2
▴1.40
8.5
✓ X2
▴1.408.5
Clermont Foot vs RED Star FC 93, Ligue 2, algus kell 13:00. Koefitsiendid: 3.95 koduvõit, 3.40 viik, 2.00 võõrsilvõit. Parim ennustus: kokku maksimaalselt 3 väravat, koefitsient 1.27, usaldusmäär 7.3/10. Lõppseis 2–3, ennustus ei läinud täppi.
Lõpp
Clermont FootClermont2
RED Star FC 93Red Star3
3.95
▴3.40
2.00
2
2.00
U3.5
▾1.27
Jah
▴1.91
U3.5
▾1.27
7.3
U3.5
▾1.277.3
Guingamp vs RED S, Ligue 2, algus kell 13:00. Koefitsiendid: 2.45 koduvõit, 3.45 viik, 2.92 võõrsilvõit. Parim ennustus: vähemalt 2 väravat lüüakse, koefitsient 1.26, usaldusmäär 3.1/10. Lõppseis 1–3, ennustus läks täppi.
Lõpp
Guingamp 1
RED SRed Star3
▴2.45
▴3.45
▾2.92
1X
▴1.44
O1.5
▾1.26
Jah
▾1.63
O1.5
▾1.26
3.1
✓ O1.5
▾1.263.1
RED Star FC 93 vs Metz, Ligue 2, algus kell 19:45. Koefitsiendid: 2.45 koduvõit, 3.35 viik, 3.05 võõrsilvõit. Parim ennustus: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.60, usaldusmäär 7.8/10. Lõppseis 1–0, ennustus ei läinud täppi.
Lõpp
RED Star FC 93Red Star1
Metz0
2.45
▴3.35
3.05
2
3.05
U3.5
▴1.39
Jah
▾1.70
X2
▴1.60
7.8
X2
▴1.607.8
Laval vs RED S, Ligue 2, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 3.10 koduvõit, 3.25 viik, 2.40 võõrsilvõit. Parim ennustus: vähemalt 2 väravat lüüakse, koefitsient 1.36, usaldusmäär 3.8/10. Lõppseis 1–2, ennustus läks täppi.
Lõpp
Laval1
RED SRed Star2
3.10
3.25
2.40
X
3.25
O1.5
1.36
Jah
1.78
O1.5
1.36
3.8
✓ O1.5
1.363.8
RED Star FC 93 vs Reims, Ligue 2, algus kell 13:00. Koefitsiendid: 3.05 koduvõit, 3.30 viik, 2.40 võõrsilvõit. Parim ennustus: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.42, usaldusmäär 5.7/10. Lõppseis 1–4, ennustus läks täppi.
Lõpp
RED Star FC 93Red Star1
Reims4
▴3.05
▴3.30
▾2.40
2
▾2.40
O1.5
▾1.34
Jah
▾1.75
X2
▾1.42
5.7
✓ X2
▾1.425.7
Boulogne vs RED S, Ligue 2, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 3.75 koduvõit, 3.35 viik, 2.10 võõrsilvõit. Parim ennustus: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.29, usaldusmäär 7.3/10. Lõppseis 1–1, ennustus läks täppi.
Lõpp
Boulogne1
RED SRed Star1
▴3.75
▴3.35
▾2.10
2
▾2.10
U3.5
1.26
Jah
▴2.02
X2
▾1.29
7.3
✓ X2
▾1.297.3
RED Star FC 93 vs Sochaux, Ligue 2, algus kell 19:45. Koefitsiendid: 2.00 koduvõit, 3.45 viik, 4.30 võõrsilvõit. Parim ennustus: vähemalt 2 väravat lüüakse, koefitsient 1.34, usaldusmäär 4.9/10. Lõppseis 0–0, ennustus ei läinud täppi.
Lõpp
RED Star FC 93Red Star0
Sochaux0
▴2.00
▾3.45
▾4.30
1
▴2.00
O1.5
▾1.34
Jah
▾1.83
O1.5
▾1.34
4.9
O1.5
▾1.344.9

Red Star Keskmine statistika

Viimased 10 mängu
Oodatavad väravadxG mängu kohta
1.76
PealelöögidRaami / mäng
5.6
Pallivaldamine
54%
NurgalöögidKeskmine mängu kohta
6.4
DistsipliinKaardid mängu kohta
2.9
Võidumäär
60%

Hooaja statistika

Ligue 2 Prantsusmaa · Hooaeg 2026
8Mängud Võidumäär 63%
Esituse jaotus
Statistika Kodu Võõrsil Kokku
Mängud358
Võidud145
Viigid112
Kaotused101
Löödud väravad21012
Sisse lastud väravad459
Keskm. löödud väravad0.72.01.5
Keskm. sisse lastud väravad1.31.01.1
Nullimängud213
Mängud väravata101
Rekordid & seeriad
Suurim võit
Kodu1-0
Võõrsil1-3
Suurim kaotus
Kodu1-4
Võõrsil-
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu1
Võõrsil3
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu4
Võõrsil2
Seeriad
Võit1
Kaotus1
Penaltid
1/ 2
50.00% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
3–1
0-15
1–1
16-30
3–1
31-45
2–3
46-60
3–1
61-75
0–2
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika & distsipliin
4-2-3-17 G
4-1-3-21 G
23Kollased
1Punased
Löödud väravad
Üle 0.588%
7 mängu
Üle 1.538%
3 mängu
Üle 2.525%
2 mängu
Üle 3.50%
0 mängu
Üle 4.50%
0 mängu

Mängijad

Mängija Vanus Pos Hin
D. Durand D. Durand 30 MID 7.59
J. Ikanga A Ngele J. Ikanga A Ngele 23 FWD 7.15
D. Durivaux D. Durivaux 24 DEF 6.93
R. Hachem R. Hachem 27 MID 6.90
I. Halifa I. Halifa 21 MID 6.90
K. Cabral K. Cabral 26 FWD 6.81
G. Poussin G. Poussin 26 GK 6.74
S. Renel S. Renel 24 MID 6.71
G. Kyeremeh G. Kyeremeh 25 FWD 6.70
S. Khaoui S. Khaoui 30 FWD 6.59
T. Magnin T. Magnin 22 DEF 6.58
B. Danger B. Danger 27 DEF 6.56
K. Cissé K. Cissé 29 MID 6.44
M. Huard M. Huard 27 DEF 6.43
E. Zidane E. Zidane 20 DEF 6.06
Mahamadou Diawara Mahamadou Diawara 20 MID 5.88
Idrissa Sabaly Idrissa Sabaly 18 MID 5.08
J. Escartin J. Escartin 22 DEF 4.92
Cheick Konate Cheick Konate 20 MID 4.76
G. Trani G. Trani 28 MID 4.30
C. Bianay Balcot C. Bianay Balcot 20 DEF 3.27
I. Despotovic I. Despotovic 18 FWD 2.20
Leonardo Buta Leonardo Buta 24 DEF 1.55
A. Hachem A. Hachem 23 FWD -

Tabel

Prantsusmaa - Ligue 2
# Meeskond M V P
1 Saint Etienne 8 21-8 19
2 Reims 9 19-11 17
3 RED Star FC 93 8 12-9 17
4 Nancy 9 11-8 16
5 Montpellier 8 8-5 15
6 PAU 9 11-9 14
7 Annecy 9 11-11 13
8 Dijon 9 16-16 12
9 Sochaux 8 5-6 11
10 Metz 8 12-11 10
11 Boulogne 9 6-6 9
12 Dunkerque 8 10-13 8
13 Guingamp 9 11-15 8
14 Nantes 8 9-13 8
15 Grenoble 9 8-15 8
16 Clermont Foot 9 9-12 7
17 Rodez 8 14-18 7
18 Laval 9 13-20 6
Promotion - Ligue 1 Promotion - Ligue 1 (Promotion - Play Offs: Final) Promotion - Ligue 1 (Promotion - Play Offs: Semi-finals) Ligue 2 (Relegation) Relegation - Ligue 3

RED Star FC 93 ennustused ja panustamisvihjed

Otsid RED Star FC 93 ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale RED Star FC 93, kasutades meie algoritmi NT Apex. Tänaseks oleme analüüsinud 78 mängu, milles on osalenud RED Star FC 93, parima vihje täpsusega 61.5%. Ennustused hõlmavad Lõpptulemust, Alla/Üle, Mõlemad meeskonnad löövad värava, Täpset skoori, xG, Nurgalööke ja Pallivaldamist.

Praegusel Ligue 2 hooajal on RED Star FC 93 saavutanud 5 võitu, 2 viiki ja 1 kaotust 8 mängus, lüües 12 väravat (1.5 mängu kohta) ja lubades lüüa 9, sealhulgas 3 mängu väravat sisse laskmata.

Viimase 10 mängu jooksul on RED Star FC 93 keskmiselt saavutanud 54% pallivaldamist, 1.76 xG ja 6.4 nurgalööki mängu kohta, võidumääraga 60%.

RED Star FC 93 hinnanguline turuväärtus on praegu €15.73m.

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud RED Star FC 93 ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

RED Star FC 93 on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.