Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Ruthin Town

Ruthin Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

€50.00Th. Ø 26.0 FAW Championship
63
Ennustatud mängud
65.1%
Ennustatavuse määr
WDDWLL
Hiljutine vorm
1.13
Väravad / mäng
Ruthin Town: viimases 14 mängus löödi üle 1.5 värava
Ruthin Town: viimases 7 mängus löödi alla 3.5 värava
Järgmine mäng FAW Championship · R, 6. nov · 19:45
Ruthin
VS
Newtown
Best Tip
Koefitsient
Usaldus 8.0/10
Ava ennustus

Viimased mängud

Gresford Athletic vs Ruthin Town, FAW Championship, algus kell 14:00. Koefitsiendid: 2.42 koduvõit, 3.45 viik, 2.52 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 3 väravat, koefitsient 1.53, usaldus 4.0/10. Lõppseis 1–2, vihje oli tabamus.
Lõpp
Gresford1
Ruthin2
▴2.42
▾3.45
▴2.52
2
▴2.52
U3.5
▴1.53
Ei
▴2.47
U3.5
▴1.53
4.0
✓ U3.5
▴1.534.0
Ruthin Town vs Rhyl, FAW Championship, algus kell 19:45. Koefitsiendid: 3.10 koduvõit, 3.75 viik, 2.02 võõrsilvõit. Best Tip: mõlemad meeskonnad löövad värava, koefitsient 1.48, usaldus 5.0/10. Lõppseis 1–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Ruthin1
Rhyl 1
▾3.10
▾3.75
▴2.02
2
▴2.02
O2.5
1.50
Jah
▾1.48
BTTS
▾1.48
5.0
✓ BTTS
▾1.485.0
Buckley Town vs Ruthin Town, FAW Championship, algus kell 14:30. Koefitsiendid: 1.50 koduvõit, 4.55 viik, 5.10 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.34, usaldus 8.0/10. Lõppseis 1–1, vihje oli möödalask.
Lõpp
Buckley1
Ruthin 1
▴1.50
▾4.55
▾5.10
1
▴1.50
O2.5
▴1.34
Jah
▾1.48
O2.5
▴1.34
8.0
O2.5
▴1.348.0
Ruthin Town vs Penrhyncoch, FAW Championship, algus kell 19:45. Koefitsiendid: 2.30 koduvõit, 3.65 viik, 2.62 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.41, usaldus 8.0/10. Lõppseis 2–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Ruthin2
Penrhyncoch0
▴2.30
▾3.65
▾2.62
1
▴2.30
O2.5
▴1.47
Ei
▴2.57
1X
▴1.41
8.0
✓ 1X
▴1.418.0
Ruthin Town vs Caersws, FAW Championship, algus kell 19:45. Koefitsiendid: 3.50 koduvõit, 3.85 viik, 1.83 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.44, usaldus 8.0/10. Lõppseis 0–3, vihje oli tabamus.
Lõpp
Ruthin0
Caersws3
▴3.50
▾3.85
▾1.83
2
▾1.83
O2.5
▾1.44
Jah
▾1.46
O2.5
▾1.44
8.0
✓ O2.5
▾1.448.0
Ruthin Town vs Mold Alexandra, FAW Championship, algus kell 20:00. Koefitsiendid: 2.77 koduvõit, 3.45 viik, 2.27 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.56, usaldus 4.3/10. Lõppseis 0–4, vihje oli tabamus.
Lõpp
Ruthin0
Mold Alexandra4
▴2.77
▾3.45
▾2.27
2
▾2.27
O2.5
▴1.56
Jah
▾1.50
O2.5
▴1.56
4.3
✓ O2.5
▴1.564.3
Guilsfield vs Ruthin Town, FAW Championship, algus kell 14:30. Koefitsiendid: 1.56 koduvõit, 4.25 viik, 4.70 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.17, usaldus 7.3/10. Lõppseis 2–2, vihje oli tabamus.
Lõpp
Guilsfield2
Ruthin2
▾1.56
▴4.25
▴4.70
1
▾1.56
O2.5
▾1.41
Jah
▴1.52
1X
▾1.17
7.3
✓ 1X
▾1.177.3
Ruthin Town vs Denbigh Town, FAW Championship, algus kell 20:00. Koefitsiendid: 2.92 koduvõit, 3.65 viik, 2.10 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.46, usaldus 6.3/10. Lõppseis 2–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Ruthin2
Denbigh1
2.92
▾3.65
▴2.10
1X
▾1.63
O2.5
▴1.46
Jah
▾1.44
O2.5
▴1.46
6.3
✓ O2.5
▴1.466.3
Ruthin vs Flint Mountain, FAW Championship, algus kell 19:45. Koefitsiendid: 1.90 koduvõit, 3.70 viik, 3.50 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 3 väravat, koefitsient 1.55, usaldus 4.2/10. Lõppseis 1–2, vihje oli tabamus.
Lõpp
Ruthin1
Flint Mountain2
▾1.90
▾3.70
▴3.50
X
▾3.70
U3.5
1.55
Ei
▾2.22
U3.5
1.55
4.2
✓ U3.5
1.554.2
Prestatyn Town vs Ruthin Town, FAW Championship, algus kell 19:30. Koefitsiendid: 3.50 koduvõit, 4.70 viik, 1.66 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.25, usaldus 7.5/10. Lõppseis 1–0, vihje oli möödalask.
Lõpp
Prestatyn1
Ruthin0
3.50
4.70
1.66
2
1.66
O2.5
1.25
Jah
1.30
O2.5
1.25
7.5
O2.5
1.257.5
Llanidloes Town vs Ruthin Town, FAW Championship, algus kell 20:00. Koefitsiendid: 5.18 koduvõit, 4.50 viik, 1.44 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.36, usaldus 8.0/10. Lõppseis 1–3, vihje oli tabamus.
Lõpp
Llanidloe1
Ruthin3
5.18
4.50
1.44
2
1.44
O2.5
1.36
Jah
1.57
O2.5
1.36
8.0
✓ O2.5
1.368.0
Chirk AAA vs Ruthin Town, FAW Championship, algus kell 14:00. Koefitsiendid: 5.10 koduvõit, 4.70 viik, 1.47 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.42, usaldus 7.5/10. Lõppseis 1–2, vihje oli tabamus.
Lõpp
Chirk AAA1
Ruthin2
5.10
4.70
1.47
2
1.47
O2.5
1.42
Jah
1.50
O2.5
1.42
7.5
✓ O2.5
1.427.5
Koefitsiendid: 5.25 koduvõit, 3.80 viik, 1.46 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 3 väravat, koefitsient 1.33, usaldus 6.5/10. Lõppseis 1–1.
Lõpp
Llangefni1
Ruthin1
5.25
3.80
1.46
2
1.46
U3.5
1.33
Ei
1.86
U3.5
1.33
6.5
U3.5
1.336.5
Koefitsiendid: 1.41 koduvõit, 4.77 viik, 5.25 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.42, usaldus 1.1/10. Lõppseis 4–0.
Lõpp
Ruthin4
Conwy B0
1.41
4.77
5.25
1X
1.10
O2.5
1.42
Jah
1.58
O2.5
1.42
1.1
O2.5
1.421.1
Koefitsiendid: 1.27 koduvõit, 5.80 viik, 6.30 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.27, usaldus 4.4/10. Lõppseis 1–2.
Lõpp
Ruthin1
Cefn D2
1.27
5.80
6.30
1
1.27
O2.5
1.37
Ei
2.20
1
1.27
4.4
1
1.274.4
Koefitsiendid: 2.75 koduvõit, 3.60 viik, 2.15 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.47, usaldus 3.3/10. Lõppseis 1–2.
Lõpp
Cefn D1
Ruthin2
2.75
3.60
2.15
2
2.15
O2.5
1.47
Jah
1.43
O2.5
1.47
3.3
O2.5
1.473.3

Hooaja statistika

FAW Championship Wales · Hooaeg 2026
12Mängud Võidumäär 25%
Näitajate jaotus
Näitaja Kodu Võõrsil Kokku
Mängud6612
Võidud213
Viigid123
Kaotused336
Löödud väravad6612
Sisse lastud väravad111122
Keskm. löödud väravad1.01.01.0
Keskm. sisse lastud väravad1.81.81.8
Nullimängud101
Mängud väravata224
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu2-0
Võõrsil1-2
Suurim kaotus
Kodu0-4
Võõrsil3-0
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu2
Võõrsil2
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu4
Võõrsil3
Seeriad
Võit1
Kaotus4
Penaltid
0/ 1
0% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
0–1
0-15
0–4
16-30
3–4
31-45
1–3
46-60
4–4
61-75
1–2
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
Kaartide ajastus
0Kollased
1Punased
Löödud väravad
Üle 0.567%
8 mängu
Üle 1.533%
4 mängu
Üle 2.50%
0 mängu
Üle 3.50%
0 mängu
Üle 4.50%
0 mängu

Mängijad

Mängijate andmed puuduvad

Tabel

Wales - FAW Championship
# Meeskond M V P
1 Brickfield Rangers 13 28-11 31
2 Newtown AFC 12 22-5 27
3 Mold Alexandra 12 30-15 24
4 Porthmadog 13 20-14 24
5 Bala Town 13 26-24 21
6 Caersws 12 25-18 20
7 Bangor City 1876 FC 12 25-19 19
8 Guilsfield 13 20-18 18
9 Buckley Town 13 25-23 15
10 Llanuwchllyn 13 23-31 15
11 Holyhead Hotspur 12 17-20 14
12 Denbigh Town 12 24-26 13
13 Rhyl 13 21-24 12
14 Ruthin Town 12 12-22 12
15 Gresford Athletic 11 7-24 7
16 Penrhyncoch 12 6-37 1

Ruthin Town ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Ruthin Town ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Ruthin Town meie AI-mudeli NT Apex abil. Tänaseks oleme analüüsinud 63 mängu, milles on osalenud Ruthin Town, parima vihje täpsusega 65.1%. Ennustused hõlmavad lõpptulemust, alla/üle, mõlemad meeskonnad löövad värava, täpset tulemust, xG-d, nurgalööke ja pallivaldamist.

Praegusel FAW Championship hooajal on Ruthin Town saavutanud 3 võitu, 3 viiki ja 6 kaotust 12 mängus, lüües 12 väravat (1.0 mängu kohta) ja lastes sisse 22, sealhulgas 1 mängu väravat sisse laskmata.

Ruthin Town hinnanguline turuväärtus on praegu €50.00Th..

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Ruthin Town ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Ruthin Town on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.