Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Saint Etienne

Saint Etienne Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

€73.30m Ø 23.4 Ligue 2
104
Ennustatud mängud
66.3%
Ennustatavuse määr
WWDLWW
Hiljutine vorm
2.53
Väravad / Mäng
Saint Etienne lõi värava kõigis viimases 10 mängus
Saint Etienne mängudes löödi üle 2.5 värava 92% viimasest 12 mängust
Saint Etienne on kodus viimases 11 mängus püsinud kaotuseta
Tulevasi mänge pole

Meeskonnal Saint Etienne pole hetkel ühtegi planeeritud mängu. Allpool saad vaadata hiljutisi tulemusi ja hooaja statistikat.

Viimased mängud

RED Star FC 93 vs Saint Etienne, Ligue 2, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 3.10 koduvõit, 3.70 viik, 2.27 võõrsilvõit. Parim ennustus: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.40, usaldusmäär 8.5/10. Lõppseis 0–1, ennustus läks täppi.
Lõpp
RED Star FC 93Red Star0
Saint EtienneSt Etienne1
▾3.10
▴3.70
▴2.27
2
▴2.27
O1.5
▾1.24
Jah
▾1.61
X2
▴1.40
8.5
✓ X2
▴1.408.5
Saint Etienne vs Rodez, Ligue 2, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 1.38 koduvõit, 5.40 viik, 8.00 võõrsilvõit. Parim ennustus: vähemalt 3 väravat lüüakse, koefitsient 1.47, usaldusmäär 7.6/10. Lõppseis 2–0, ennustus ei läinud täppi.
Lõpp
Saint EtienneSt Etienne2
Rodez0
1.38
▴5.40
▴8.00
2
▴8.00
O2.5
▴1.47
Jah
▴1.70
O2.5
▴1.47
7.6
O2.5
▴1.477.6
Metz vs Saint E, Ligue 2, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 3.70 koduvõit, 3.65 viik, 1.98 võõrsilvõit. Parim ennustus: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.30, usaldusmäär 8.5/10. Lõppseis 2–2, ennustus läks täppi.
Lõpp
Metz2
Saint ESt Etienne2
▴3.70
▴3.65
▾1.98
2
▾1.98
O1.5
▾1.24
Jah
▾1.64
X2
▾1.30
8.5
✓ X2
▾1.308.5
Dunkerque vs Saint E, Ligue 2, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 5.40 koduvõit, 4.25 viik, 1.61 võõrsilvõit. Parim ennustus: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.17, usaldusmäär 8.5/10. Lõppseis 2–1, ennustus ei läinud täppi.
Lõpp
Dunkerque2
Saint ESt Etienne1
▴5.40
▴4.25
▾1.61
2
▾1.61
O2.5
▾1.63
Jah
▾1.67
X2
▾1.17
8.5
X2
▾1.178.5
Saint Etienne vs Montpellier, Ligue 2, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 1.58 koduvõit, 4.45 viik, 5.80 võõrsilvõit. Parim ennustus: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.58, usaldusmäär 8.8/10. Lõppseis 3–1, ennustus läks täppi.
Lõpp
Saint EtienneSt Etienne3
Montpellier1
▾1.58
▴4.45
▴5.80
1
▾1.58
O2.5
▾1.67
Ei
▾2.07
1
▾1.58
8.8
✓ 1
▾1.588.8
Dijon vs Saint E, Ligue 2, algus kell 19:45. Koefitsiendid: 5.15 koduvõit, 3.90 viik, 1.73 võõrsilvõit. Parim ennustus: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.19, usaldusmäär 7.3/10. Lõppseis 2–3, ennustus läks täppi.
Lõpp
Dijon2
Saint ESt Etienne3
▴5.15
▴3.90
▾1.73
2
▾1.73
U3.5
▴1.34
Ei
▾1.88
X2
▾1.19
7.3
✓ X2
▾1.197.3
Saint Etienne vs Grenoble, Ligue 2, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 1.39 koduvõit, 5.10 viik, 8.70 võõrsilvõit. Parim ennustus: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.39, usaldusmäär 8.8/10. Lõppseis 4–0, ennustus läks täppi.
Lõpp
Saint EtienneSt Etienne4
Grenoble0
▴1.39
▴5.10
▴8.70
1
▴1.39
O2.5
▴1.77
Ei
▾1.75
1
▴1.39
8.8
✓ 1
▴1.398.8
Saint Etienne vs Clermont Foot, Ligue 2, algus kell 19:45. Koefitsiendid: 1.45 koduvõit, 4.65 viik, 7.40 võõrsilvõit. Parim ennustus: kokku maksimaalselt 3 väravat, koefitsient 1.47, usaldusmäär 5.6/10. Lõppseis 3–1, ennustus ei läinud täppi.
Lõpp
Saint EtienneSt Etienne3
Clermont FootClermont1
▾1.45
▴4.65
▴7.40
1
▾1.45
U3.5
▾1.47
Jah
▴1.92
U3.5
▾1.47
5.6
U3.5
▾1.475.6

St Etienne Keskmine statistika

Viimased 10 mängu
Oodatavad väravadxG mängu kohta
1.88
PealelöögidRaami / mäng
6.3
Pallivaldamine
54%
NurgalöögidKeskmine mängu kohta
4
DistsipliinKaardid mängu kohta
1.6
Võidumäär
80%

Hooaja statistika

Ligue 2 Prantsusmaa · Hooaeg 2026
7Mängud Võidumäär 71%
Esituse jaotus
Statistika Kodu Võõrsil Kokku
Mängud347
Võidud325
Viigid011
Kaotused011
Löödud väravad10919
Sisse lastud väravad268
Keskm. löödud väravad3.32.32.7
Keskm. sisse lastud väravad0.71.51.1
Nullimängud112
Mängud väravata000
Rekordid & seeriad
Suurim võit
Kodu4-0
Võõrsil0-3
Suurim kaotus
Kodu-
Võõrsil2-1
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu4
Võõrsil3
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu1
Võõrsil2
Seeriad
Võit5
Kaotus1
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
1–0
0-15
5–0
16-30
4–1
31-45
2–4
46-60
5–0
61-75
2–3
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika & distsipliin
4-2-3-15 G
4-4-22 G
12Kollased
0Punased
Löödud väravad
Üle 0.5100%
7 mängu
Üle 1.586%
6 mängu
Üle 2.571%
5 mängu
Üle 3.514%
1 mängu
Üle 4.50%
0 mängu

Mängijad

Mängija Vanus Pos Hin
J. Breum J. Breum 22 MID 7.42
Á. Csongvai Á. Csongvai 25 MID 7.39
A. Boakye A. Boakye 25 MID 7.34
I. Cardona I. Cardona 28 FWD 7.17
S. Nair S. Nair 23 DEF 7.08
T. Ballo T. Ballo 23 FWD 7.00
L. Stassin L. Stassin 21 FWD 6.90
J. Le Cardinal J. Le Cardinal 28 DEF 6.89
Z. Davitashvili Z. Davitashvili 24 FWD 6.88
M. Bernauer M. Bernauer 27 MID 6.88
K. Pedro K. Pedro 19 DEF 6.84
G. Larsonneur G. Larsonneur 28 GK 6.67
J. Duffus J. Duffus 21 FWD 6.58
M. Jaber M. Jaber 26 MID 6.52
E. Dhaoui E. Dhaoui 17 MID 6.50
B. Old B. Old 23 FWD 6.48
T. Svetlin T. Svetlin 24 MID 5.82
João Ferreira João Ferreira 25 DEF 5.57
Adam Baallal Adam Baallal 19 MID 4.59
N. Kasia Nkondo N. Kasia Nkondo 17 DEF 4.29
Chico Lamba Chico Lamba 23 DEF 2.03
Mamour Ndiaye Mamour Ndiaye 20 GK 1.73
N. El Jamali N. El Jamali 18 MID 1.53

Tabel

Prantsusmaa - Ligue 2
# Meeskond M V P
1 Saint Etienne 8 21-8 19
2 Reims 9 19-11 17
3 RED Star FC 93 8 12-9 17
4 Nancy 9 11-8 16
5 Montpellier 8 8-5 15
6 PAU 9 11-9 14
7 Annecy 9 11-11 13
8 Dijon 9 16-16 12
9 Sochaux 8 5-6 11
10 Metz 8 12-11 10
11 Boulogne 9 6-6 9
12 Dunkerque 8 10-13 8
13 Guingamp 9 11-15 8
14 Nantes 8 9-13 8
15 Grenoble 9 8-15 8
16 Clermont Foot 9 9-12 7
17 Rodez 8 14-18 7
18 Laval 9 13-20 6
Promotion - Ligue 1 Promotion - Ligue 1 (Promotion - Play Offs: Final) Promotion - Ligue 1 (Promotion - Play Offs: Semi-finals) Ligue 2 (Relegation) Relegation - Ligue 3

Saint Etienne ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Saint Etienne ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Saint Etienne, kasutades meie algoritmi NT Apex. Tänaseks oleme analüüsinud 104 mängu, milles on osalenud Saint Etienne, parima vihje täpsusega 66.3%. Ennustused hõlmavad Lõpptulemust, Alla/Üle, Mõlemad meeskonnad löövad värava, Täpset skoori, xG, Nurgalööke ja Pallivaldamist.

Praegusel Ligue 2 hooajal on Saint Etienne saavutanud 5 võitu, 1 viiki ja 1 kaotust 7 mängus, lüües 19 väravat (2.7 mängu kohta) ja lubades lüüa 8, sealhulgas 2 mängu väravat sisse laskmata.

Viimase 10 mängu jooksul on Saint Etienne keskmiselt saavutanud 54% pallivaldamist, 1.88 xG ja 4 nurgalööki mängu kohta, võidumääraga 80%.

Saint Etienne hinnanguline turuväärtus on praegu €73.30m.

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Saint Etienne ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Saint Etienne on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.