Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Znicz Pruszków U19

Pruszkow U19 Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

5
Ennustatud mängud
–
Ennustatavuse määr
LLLDWW
Hiljutine vorm
1.33
Väravad / mäng
Ennustusi veel pole

Arvutame ennustused umbes 4 päeva enne mängu algust, seega ilmuvad eelseisvad mängud siia peagi.

Viimased mängud

Wisla Krakow U19 vs Znicz Pruszkow U19, Central Youth League, algus kell 14:00. Koefitsiendid: 1.85 koduvõit, 4.10 viik, 3.10 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.76, usaldus 7.4/10. Lõppseis 2–1, vihje oli möödalask.
Lõpp
Wisla Krakow U192
Pruszkow U191
1.85
4.10
3.10
2
3.10
O2.5
1.29
Jah
1.34
X2
1.76
7.4
X2
1.767.4
Znicz Pruszkow U19 vs Arkonia U19, Central Youth League, algus kell 11:15. Koefitsiendid: 2.32 koduvõit, 3.75 viik, 2.42 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.43, usaldus 6.0/10. Lõppseis 0–1, vihje oli möödalask.
Lõpp
Pruszkow U190
Arkonia U191
2.32
3.75
2.42
1
2.32
U3.5
1.54
Ei
2.47
1X
1.43
6.0
1X
1.436.0
Legia Warszawa U19 vs Znicz Pruszkow U19, Central Youth League, algus kell 11:00. Koefitsiendid: 1.24 koduvõit, 6.00 viik, 6.70 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.22, usaldus 4.5/10. Lõppseis 2–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Legia U192
Pruszkow U191
1.24
6.00
6.70
1
1.24
O2.5
1.22
Jah
1.52
O2.5
1.22
4.5
✓ O2.5
1.224.5
Znicz Pruszkow U19 vs Slask Wroclaw U19, Central Youth League, algus kell 11:15. Koefitsiendid: 2.35 koduvõit, 3.60 viik, 2.47 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.42, usaldus 6.7/10. Lõppseis 1–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Pruszkow U191
Slask W. U191
2.35
3.60
2.47
1
2.35
O2.5
1.43
Jah
1.42
1X
1.42
6.7
✓ 1X
1.426.7
Gornik Zabrze U19 vs Znicz Pruszkow U19, Central Youth League, algus kell 14:00. Koefitsiendid: 1.50 koduvõit, 4.80 viik, 4.15 võõrsilvõit. Best Tip: mõlemad meeskonnad löövad värava, koefitsient 1.47, usaldus 6.2/10. Lõppseis 0–1, vihje oli möödalask.
Lõpp
Gornik Z. U190
Pruszkow U191
1.50
4.80
4.15
X
4.80
O2.5
1.33
Jah
1.47
BTTS
1.47
6.2
BTTS
1.476.2
Znicz Pruszkow U19 vs Lechia Gdansk U19, Central Youth League, algus kell 11:15. Koefitsiendid: 2.20 koduvõit, 4.00 viik, 2.47 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.42, usaldus 4.4/10. Lõppseis 3–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Pruszkow U193
Lechia G. U191
2.20
4.00
2.47
1
2.20
U3.5
1.85
Ei
3.00
1X
1.42
4.4
✓ 1X
1.424.4

Hooaja statistika

Central Youth League Poola · Hooaeg 2025
29Mängud Võidumäär 31%
Näitajate jaotus
Näitaja Kodu Võõrsil Kokku
Mängud151429
Võidud639
Viigid415
Kaotused51015
Löödud väravad211233
Sisse lastud väravad172946
Keskm. löödud väravad1.40.91.1
Keskm. sisse lastud väravad1.12.11.6
Nullimängud426
Mängud väravata5510
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu4-1
Võõrsil1-2
Suurim kaotus
Kodu0-3
Võõrsil6-2
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu4
Võõrsil2
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu3
Võõrsil6
Seeriad
Võit2
Kaotus4
Penaltid
1/ 1
100.00% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
7–8
0-15
4–6
16-30
3–8
31-45
2–7
46-60
10–10
61-75
6–8
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
Kaartide ajastus
0Kollased
2Punased
Löödud väravad
Üle 0.566%
19 mängu
Üle 1.531%
9 mängu
Üle 2.514%
4 mängu
Üle 3.53%
1 mängu
Üle 4.50%
0 mängu

Mängijad

Mängijate andmed puuduvad

Praegusel Central Youth League hooajal on Znicz Pruszków U19 saavutanud 9 võitu, 5 viiki ja 15 kaotust 29 mängus, lüües 33 väravat (1.1 mängu kohta) ja lastes sisse 46, sealhulgas 6 mängu väravat sisse laskmata.

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Znicz Pruszków U19 ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Znicz Pruszków U19 on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.