Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Águilas II

Águilas II Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

19
Ennustetut ottelut
57.9%
Ennustettavuusaste
WDDDDW
Viimeaikainen vire
1.60
Maalit / ottelu
Águilas II on ollut tappiotta viimeiset 11 ottelua
Águilas II on ollut kotona tappiotta viimeiset 10 ottelua
Ei vielä ennusteita

Laskemme ennusteet noin 4 päivää ennen ottelun alkua, joten tulevat ottelut ilmestyvät tänne pian.

Viimeisimmät ottelut

SFC Minerva vs Aguilas II, Tercera División RFEF - Group 13, alkaa klo 10:30. Kertoimet: 2.42 koti, 3.15 tasapeli, 2.80 vieras. Best Tip: enintään 2 maalia, kerroin 1.60, luottamus 5.0/10. Lopputulos 0–2, vihje osui.
Loppu
Minerva 20
Aguilas II2
2.42
3.15
2.80
1
▴2.62
U2.5
▴1.60
Ei
▴1.82
U2.5
▴1.60
5.0
✓ U2.5
▴1.605.0
Aguilas II vs Union Molinense, Tercera División RFEF - Group 13, alkaa klo 11:00. Kertoimet: 2.90 koti, 3.20 tasapeli, 2.32 vieras. Best Tip: enintään 3 maalia, kerroin 1.25, luottamus 3.8/10. Lopputulos 1–1, vihje osui.
Loppu
Aguilas II1
Molinense 1
▾2.90
3.20
▴2.32
X2
▴1.35
U3.5
1.25
Kyllä
▴1.85
U3.5
▴1.25
3.8
✓ U3.5
▴1.253.8
Santa Cruz vs Aguilas II, Tercera División RFEF - Group 13, alkaa klo 16:00. Kertoimet: 2.25 koti, 3.10 tasapeli, 3.10 vieras. Best Tip: kotivoitto tai tasapeli, kerroin 1.31, luottamus 3.0/10. Lopputulos 1–1, vihje osui.
Loppu
Santa Cruz (Esp)1
Aguilas II1
▴2.25
▾3.10
▾3.10
1
▴2.25
U2.5
1.65
Ei
1.85
1X
▴1.31
3.0
✓ 1X
▴1.313.0
Aguilas II vs Bala Azul, Tercera División RFEF - Group 13, alkaa klo 16:30. Kertoimet: 2.20 koti, 3.10 tasapeli, 3.20 vieras. Best Tip: kotivoitto tai tasapeli, kerroin 1.34, luottamus 4.6/10. Lopputulos 0–0, vihje osui.
Loppu
Aguilas II 0
Bala Azul 0
▾2.20
▾3.10
▴3.20
1
▾2.20
U3.5
▴1.25
Kyllä
▾1.83
1X
▾1.34
4.6
✓ 1X
▾1.344.6
Aguilas II vs Alcantarilla, Tercera División RFEF - Group 13, alkaa klo 11:00. Kertoimet: 1.72 koti, 3.60 tasapeli, 4.40 vieras. Best Tip: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.72, luottamus 5.0/10. Lopputulos 1–1, vihje ei osunut.
Loppu
Aguilas II1
Alcantarilla1
1.72
3.60
4.40
1
1.72
U3.5
1.31
Ei
1.83
1
1.72
5.0
1
1.725.0
Mazarron FC vs Aguilas II, Tercera División RFEF - Group 13, alkaa klo 18:00. Kertoimet: 1.75 koti, 3.45 tasapeli, 4.50 vieras. Best Tip: enintään 3 maalia, kerroin 1.28, luottamus 4.5/10. Lopputulos 2–3, vihje ei osunut.
Loppu
Mazarron2
Aguilas II3
1.75
3.45
4.50
2
4.50
U3.5
1.28
Kyllä
1.95
U3.5
1.28
4.5
U3.5
1.284.5
Balsicas Atletico vs Aguilas II, Tercera División RFEF - Group 13, alkaa klo 17:00. Kertoimet: 2.67 koti, 2.92 tasapeli, 2.70 vieras. Best Tip: enintään 2 maalia, kerroin 1.60, luottamus 7.9/10. Lopputulos 1–2, vihje ei osunut.
Loppu
Balsicas Atl. 1
Aguilas II2
2.67
▴2.92
2.70
2
2.70
U2.5
1.60
Ei
▾1.85
U2.5
1.60
7.9
U2.5
1.607.9
Santa Cruz vs Aguilas II, Tercera División RFEF - Group 13, alkaa klo 19:00. Kertoimet: 2.02 koti, 3.25 tasapeli, 3.45 vieras. Best Tip: enintään 3 maalia, kerroin 1.30, luottamus 8.0/10. Lopputulos 2–1, vihje osui.
Loppu
Santa Cruz (Esp)2
Aguilas II1
2.02
3.25
3.45
X2
1.75
U3.5
1.30
Ei
1.72
U3.5
1.30
8.0
✓ U3.5
1.308.0
Caravaca vs Aguilas II, Tercera División RFEF - Group 13, alkaa klo 11:00. Kertoimet: 2.40 koti, 2.95 tasapeli, 3.05 vieras. Best Tip: enintään 2 maalia, kerroin 1.60, luottamus 5.6/10. Lopputulos 0–1, vihje osui.
Loppu
Caravaca0
Aguilas II1
▴2.40
▾2.95
3.05
2
3.05
U2.5
1.60
Ei
▴1.85
U2.5
1.60
5.6
✓ U2.5
1.605.6

Kauden tilastot

Tercera División RFEF - Group 13 Espanja · Kausi 2026
6Ottelut Voittoprosentti 17%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut336
Voitot011
Tasapelit325
Tappiot000
Tehdyt maalit257
Päästetyt maalit235
Tehtyjen maalien keskiarvo0.71.71.2
Päästettyjen maalien keskiarvo0.71.00.8
Nollapelit112
Ottelut ilman maalia101
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti-
Vieras0-2
Eniten tehtyjä maaleja
Koti1
Vieras2
Eniten päästettyjä maaleja
Koti1
Vieras2
Putket
Voitot0
Tappiot0
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
1–0
0-15
0–1
16-30
3–0
31-45
0–0
46-60
0–3
61-75
3–1
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0Keltaiset
1Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.583%
5 ottelua
Yli 1.533%
2 ottelua
Yli 2.50%
0 ottelua
Yli 3.50%
0 ottelua
Yli 4.50%
0 ottelua

Pelaajat

Pelaajatietoja ei ole saatavilla

Sarjataulukko

Espanja - Tercera División RFEF - Group 13
# Joukkue O M P
1 Santomera 7 18-6 19
2 Santa Cruz 8 14-10 15
3 UCAM Murcia II 8 16-8 14
4 San Javier 7 11-9 14
5 Unión Molinense 8 14-11 12
6 Águilas II 7 9-6 11
7 Olímpico Totana 7 10-8 11
8 Atlético Pulpileño 8 13-12 11
9 Los Garres 8 9-8 11
10 Cotillas CD 8 10-11 10
11 Bala Azul 7 8-8 9
12 Alcantarilla 8 6-9 9
13 Balsicas Atlético 7 8-12 9
14 Cartagena LU II 8 12-15 8
15 SFC Minerva 7 4-7 8
16 Algar 7 5-14 6
17 Bullas Deportivo 8 10-18 5
18 Mazarrón FC 8 12-17 4
Promotion Promotion - Tercera RFEF - Promotion Play Offs Relegation

Águilas II – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Águilas II? NerdyTips tuottaa joukkueen Águilas II otteluihin tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä NT Apex -mallillamme. Tähän mennessä olemme analysoineet 19 ottelua, joissa Águilas II on pelannut, ja Best Tip -vihjeiden osumatarkkuus on 57.9%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molempien joukkueiden maalit, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Tällä Tercera División RFEF - Group 13 -kaudella Águilas II on pelannut 6 ottelua: 1 voittoa, 5 tasapeliä ja 0 tappiota. Se on tehnyt 7 maalia (1.2 per ottelu), päästänyt 5 ja pitänyt 2 nollapeliä.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki joukkueen Águilas II päättyneiden otteluiden ennusteet pysyvät näkyvissä, joten voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Águilas II on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.