Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
B71

B71 Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

€25.00Th. 1. Deild
10
Ennustetut ottelut
70.0%
Ennustettavuusaste
WWWDWW
Viimeaikainen vire
3.40
Maalit / ottelu
B71 teki maalin jokaisessa viimeisistä 10 ottelusta
B71: yli 2,5 maalia 92 %:ssa viimeisistä 12 ottelusta
B71 voitti viimeiset 5 ottelua
Ei vielä ennusteita

Laskemme ennusteet noin 4 päivää ennen ottelun alkua, joten tulevat ottelut ilmestyvät tänne pian.

Viimeisimmät ottelut

HB II vs B71, 1. Deild, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 7.80 koti, 5.75 tasapeli, 1.25 vieras. Best Tip: molemmat joukkueet tekevät maalin, kerroin 1.55, luottamus 5.0/10. Lopputulos 0–2, vihje ei osunut.
Loppu
HB II0
B712
7.80
5.75
1.25
2
1.25
O3.5
1.65
Kyllä
1.55
BTTS
1.55
5.0
BTTS
1.555.0
B71 vs B36 II, 1. Deild, alkaa klo 12:00. Kertoimet: 1.22 koti, 6.30 tasapeli, 9.40 vieras. Best Tip: kotijoukkue voittaa vähintään 2 maalilla, kerroin 1.72, luottamus 5.0/10. Lopputulos 5–3, vihje osui.
Loppu
B715
B36 II3
▴1.22
6.30
▾9.40
1
▴1.22
O3.5
▾1.70
Kyllä
▾1.65
H1
1.72
5.0
✓ H1
1.725.0
Hoyvik vs B71, 1. Deild, alkaa klo 13:00. Kertoimet: 8.20 koti, 6.60 tasapeli, 1.20 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.20, luottamus 5.0/10. Lopputulos 0–3, vihje osui.
Loppu
Hoyvik0
B713
▾8.20
▾6.60
▴1.20
2
▴1.20
O2.5
1.20
Kyllä
▾1.51
O2.5
1.20
5.0
✓ O2.5
1.205.0
B71 vs AB, 1. Deild, alkaa klo 13:00. Kertoimet: 2.23 koti, 3.40 tasapeli, 2.80 vieras. Best Tip: enintään 3 maalia, kerroin 1.33, luottamus 4.6/10. Lopputulos 1–1, vihje osui.
Loppu
B711
AB1
2.23
3.40
2.80
1
2.23
U3.5
1.33
Ei
2.12
U3.5
1.33
4.6
✓ U3.5
1.334.6
B71 vs HB II, 1. Deild, alkaa klo 14:30. Kertoimet: 1.30 koti, 5.00 tasapeli, 7.30 vieras. Best Tip: vierasjoukkue tekee maalin, kerroin 1.65, luottamus 5.2/10. Lopputulos 3–0, vihje ei osunut.
Loppu
B713
HB II0
1.30
5.00
7.30
1
1.30
O2.5
1.51
Kyllä
1.80
AS
1.65
5.2
AS
1.655.2
KI II vs B71, 1. Deild, alkaa klo 19:30. Kertoimet: 2.62 koti, 3.70 tasapeli, 2.22 vieras. Best Tip: vierasvoitto tai tasapeli, kerroin 1.40, luottamus 5.0/10. Lopputulos 1–2, vihje osui.
Loppu
KI II1
B712
2.62
3.70
2.22
2
2.22
O2.5
1.42
Kyllä
1.40
X2
1.40
5.0
✓ X2
1.405.0
B71 vs AB, 1. Deild, alkaa klo 19:00. Kertoimet: 2.38 koti, 3.48 tasapeli, 2.53 vieras. Best Tip: vierasvoitto tai tasapeli, kerroin 1.47, luottamus 4.0/10. Lopputulos 1–1, vihje osui.
Loppu
B711
AB1
2.38
3.48
2.53
2
2.53
O2.5
1.64
Kyllä
1.52
X2
1.47
4.0
✓ X2
1.474.0
B71 vs TB, 1. Deild, alkaa klo 13:30. Kertoimet: 2.23 koti, 3.52 tasapeli, 2.75 vieras. Best Tip: enintään 3 maalia, kerroin 1.46, luottamus 5.0/10. Lopputulos 1–1, vihje osui.
Loppu
B71 1
TB Tvoroyri1
2.23
3.52
2.75
1X
1.36
U3.5
1.46
Ei
2.40
U3.5
1.46
5.0
✓ U3.5
1.465.0
B71 vs Vikingur II, 1. Deild, alkaa klo 19:00. Kertoimet: 1.80 koti, 4.61 tasapeli, 3.16 vieras. Best Tip: kotivoitto tai tasapeli, kerroin 1.28, luottamus 5.0/10. Lopputulos 0–3, vihje ei osunut.
Loppu
B71 0
Vikingur Gota 23
1.80
4.61
3.16
1
1.80
O2.5
1.43
Ei
2.41
1X
1.28
5.0
1X
1.285.0
Kertoimet: 1.32 koti, 5.45 tasapeli, 6.60 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.26, luottamus 7.6/10. Lopputulos 6–0.
Loppu
B716
NSI II0
1.32
5.45
6.60
1
1.32
O2.5
1.26
Kyllä
1.45
O2.5
1.26
7.6
O2.5
1.267.6

Kauden tilastot

1. Deild Färsaaret · Kausi 2026
26Ottelut Voittoprosentti 77%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut131326
Voitot11920
Tasapelit123
Tappiot123
Tehdyt maalit523284
Päästetyt maalit111627
Tehtyjen maalien keskiarvo4.02.53.2
Päästettyjen maalien keskiarvo0.81.21.0
Nollapelit7411
Ottelut ilman maalia000
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti7-0
Vieras1-6
Suurin tappio
Koti1-2
Vieras4-1
Eniten tehtyjä maaleja
Koti7
Vieras6
Eniten päästettyjä maaleja
Koti3
Vieras4
Putket
Voitot6
Tappiot2
Rangaistuspotkut
5/ 5
100.00% onnistui
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
11–3
0-15
13–4
16-30
17–5
31-45
14–6
46-60
14–5
61-75
13–6
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
76-901
1Keltaiset
2Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.5100%
26 ottelua
Yli 1.585%
22 ottelua
Yli 2.554%
14 ottelua
Yli 3.538%
10 ottelua
Yli 4.531%
8 ottelua

Pelaajat

Pelaaja Ikä Pel Arv

Sarjataulukko

Färsaaret - 1. Deild
# Joukkue O M P
1 B71 27 88-27 66
2 Víkingur II 27 73-43 63
3 Suduroy 27 80-42 54
4 ÍF II 27 62-61 40
5 B36 II 27 60-66 35
6 TB 27 50-56 35
7 Hoyvík 27 42-75 29
8 NSÍ II 27 36-60 26
9 HB II 27 35-51 25
10 EB / Streymur II 27 31-76 11
Promotion - Premier League Relegation

B71 – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle B71? NerdyTips tuottaa joukkueen B71 otteluihin tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä NT Apex -mallillamme. Tähän mennessä olemme analysoineet 10 ottelua, joissa B71 on pelannut, ja Best Tip -vihjeiden osumatarkkuus on 70.0%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molempien joukkueiden maalit, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Tällä 1. Deild -kaudella B71 on pelannut 26 ottelua: 20 voittoa, 3 tasapeliä ja 3 tappiota. Se on tehnyt 84 maalia (3.2 per ottelu), päästänyt 27 ja pitänyt 11 nollapeliä.

Joukkueen B71 arvioitu markkina-arvo on tällä hetkellä €25.00Th..

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki joukkueen B71 päättyneiden otteluiden ennusteet pysyvät näkyvissä, joten voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

B71 on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.